Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hogy ne lopjanak bájkot! Zárak, lakatok, láncok, ellopott bringák ...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1319 hozzászólás a témában

#1261
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Tiszta szerencse, hogy levideózták és feltették a netre, hogy ezután már tényleg minden suttyó ki bírja nyitni egy golyóstollal...

#1262
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
vmi filctoll feleseg...

#1263
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
:(
mi az a fehér sz*r amivel kinyitotta???

#1264
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
Fórum » Közlekedés » Kerékpáros fórum » HAJTÁS PAJTÁS topic

Itt pedig egy 36-masodperces kisfilmvan arról,hogy hogyan lehet a Kryptonite-lakatot kinyitni.........

Ami a vilag egyik legmegbizhatobb lakatja elmélatileg.de gyakorlatilag 5-masodpercse kell hozza,amit sajátmagam tapasztaltam a tavaly Hallowen napján.....

Ugyanis az egyik futár rálakatolt a derékra kötheö-csatolhato láncos lakatjával..........



Much to our surprise, we were able to hack our Kryptonite Evolution 2000 U- Lock with a ballpoint pen. This $50 lock is supposed to be one of the best for “toughest bicycle security in moderate to high crime areas”—unless the thief happens to have a Bic pen. We used to use these to lock up our bicycles, but we’re switching to something else ASAP. (Oh, and just to be trite, the pen is mightier than the lock.)

Click here to watch the video (WindowsMedia)



#1265
MitzkeY

MitzkeY

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 415 hozzászólás
én egyébként 8 év bringázás óta egyszer sem raktam le a bringámat, akár milyen bringa volt, akárkihez, akárhova mentem...

#1266
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás

Persze ha valaki kifigyel, megbújik és oldalról meglep az ciki


úgy vadásznak, mint a raptorok...
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#1267
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Hat annyit szeretnek en is hozzatenni ,hogy valoban lakasba kell bevinni a cuccot az eleg jo megoldas.

Masik meg azert piros lampanal ritkan nyomjak le az embert ,mert azert ez konnyebben tettenerheto (nem a rendorokon mulik) es azert ez meg nem annyira jellemzo kis szar orszagunkra.

Fejbevagos elmenekulos
Hat nem tudom tenyleg ha mar epp hazafele jovet nyomom az utso dombot (sajnos magas dombon lakok) es elem all 3 barny akkor nem tudom hogy mit tennek de valsz nem allnek le. (volt hasonlo esetem bar akkor nem bicajt loptak) azert az ember alapvetoen felti a kis szaros eletet. Es a csekely 100 kilos testem ami nem csak zsirszovetbol all azert nem olyan

Barmilyen lakat:
Sajnos gyart a Bosch Akkumulatoros Flexet .... es nem is draga szal elerheto a kis kocsog barnyknak is vagy lopnak egyet :D es lattam mar nyilvanosan flexxelni lakatot (hittam is 911et) de nem hiszem hogy lett happy end belole.
Meg hat erovago ladabol ki bringa be kocsiba be konyokot ki 2 esbe be.

Draga Bicok:
Nem lennek meglepodve ha a zsaruknal az ilyen eshetoseg mar ne lenne elore lezsirozva. Kamera vagy nyomozas ide vagy oda.
Azert ha megfigyelitek k***a draga cangakat profik nyomjak el es azok nem hagynak nyomot arra hogy felismerje oket barki is. (kvazi nem szednek le a pirosnal) mondjuk azt megteszik a barnyek :(


TÖRÖLTEM. (lásd: Szabályzat...)

(remelem nem haragszanak meg a savert a moderatorok)

Gui

#1268
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
erõvágóval BÁRMIBÕL lehet az a kib@szott lánc, kb 2 másodperc...
a kabátja alá rejti az erõvágót és hello...

a legnagyobb kib@aszás a biciklilánc...
amint vesz egyet az ember, azt hiszi, hogy biztonságát növeli vele...
közben pont ezzel teszi kockára bringája életét...
ugyanis ha nincs láncod, nem hagyod ott sehol...
és ez az EGYETLEN módja, hogy ne lopják el

#1269
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Tudom de jártam pl. körben a városban számítógépeket ellenõrizni, ez volt a meló, meg kellett tekinteni hogy megvan-e a gép.Namost az kb.2-4 perc távollét a bringától, ennyi idõt még be mertem vállalni, de hát azért ilyenkor is megfontolandó hogy milyen zárral.

#1270
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
a végénél megtöröd akkor kilátszik a sodrony belõle:)
szal értékes bicajt sehol sem szabad magára hagyni.
szvsz
Autist Team:)



#1271
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Amúgy pl. az ABUSnak meg másoknak is vannak olyan zárjaik ami acélsodrony körülötte acél hüvelyekbõl álló borítással.Ezt kicsit nehezebb azér elvágni vagy ez sem jelent problémát?

#1272
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
kelni?
mégcsak délelõtt van...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1273
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Hû vazz, én is egy slukkra nyomtam végig a topicot!Lassan már kelni kéne!

#1274
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

Thufir,
na es, hogy gurul az uj nrs-ed? ;)


;D

#1275
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Lopás elleni megoldás: óccsó városi bringa és egy rendes gép az örömbringázáshoz.

A rendes montim otthon lóg benn a nappaliban. Onnan csak nem lopják el, vagy ha igen, akkor az már nagyobb baj... De van egy másik gép, egyszerû szakadtka masina - bár számomra nagyon kedves. Ezzel járom a várost, és nem féltem egy csirke lakattal kint hagyni akár egy mozizás erejéig se. De a kopasz gumival jól szalad, és nem koptatom szanaszét a drága alkatrészeket.

Ez beválik. Már ha van hely hova rakni a másodbringát.

--Trifo

#1276
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
hehe jó az a kis gyorsár.
a baj csak az hogy én a sajátomat kézzel törtem el, nem hinném hogy ez a számzár cucc tuti törhetetlen anyagból lenne. de jól néz ki:)

#1277
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
Thufir,
na es, hogy gurul az uj nrs-ed? ;)


#1278
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Tegnap sétafikálás közben ezt láttam:
Emberünk megérkezik csilli-villi Giant NRS gépével, nekitámasztja a korlátnak és elmegy búvárkodni (palack meg minden... nem 1 percre...). A gépe meg ott csillog a napon, rajta a jó drágának kinézõ sisakkal... Lakat az meg pont nem volt rajta.
Senki még csak gyanúsan sem nézet rá... Persze ez más világ. La Jolla (San Diego), California.

Azért ez persze az USA-ban sem általános. New York-ban egy ilyen komolyabb géppel a kezedben még pislogni sem szabad, mert rögtön kilopják alólad... :-\

#1279
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv emberek!
Ebbol a nagy hallgatasbol arra kovetkeztessek hogy fogyo felben vannak a bringalopok?
Na jo nem. Az eleg naiv lenne :(

#1280
blackfox

blackfox

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Az igaz, de ha nem gondol rá, hogy a bringa rázni fog, de nagyon, akkor elég kellemetlen meglepetésben lenne része az illetõnek, aki el akarja tulajdonítani (Pont az a lényeg, hogy nem számítana rá). ;D