Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hogy ne lopjanak bájkot! Zárak, lakatok, láncok, ellopott bringák ...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1319 hozzászólás a témában

#1241
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
én csak olyan helyre viszem magammal a kerót ahol 3m-es távolságnál nem kerülök messzebre tõle!
ha dolgozni vagy boltba megyek akkor az occsó verdát viszem amiért nem fognak lakatot rágni mert csak energy pazarolás lenne...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#1242
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
akkor oda minek kikötni?Tolod magad mellett vagy letámasztod.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1243
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Pl: sorozest ugy gondoltam ,hogy kerti nagy helyseg van kerites ahhoz lakat en meg ott ulok mellette 10cm re. Vagy olyan nem is bolt hanem ez a bufe jellegu (lakokocsi cucc).

#1244
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ha csak beszaladsz egy kisboltba!Nem nagy boltba ahol akár tíz percet is sorban kell álni akkor fölösleges akármilyen lakat.
Bár én csak olyan helyen veszek üdítõt ha bringázom ahol úgy is ki tudnak szolgálni hogy a bringán ülök.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1245
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
A legjobb megoldás még mindig az, ha tudod hogy ott kell hagynod valahol a bicajt akkor a szarabbikkal mész vagy ha nincs akkor tömegközlekedéssel.
Én soha nem hagynám ott seholse. Nem akarok sörözés közben azon idegeskedni vajon mikor lopják el a bicajt.
Otthon pihen a szobámban.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1246
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Zorgnak teljesen igaza van es egyetertek az eljarassal is.
Sajnos egy kicsit elszaldtak az indulatok... es nem figyeltunk oda.
Azert abba kell bele gondolni,hogy ha ezt olyan arra illetekes szemely 1x is elolvassa ,akkor itt nem csak ,hogy user de forum se lesz azt meg nem szeretnenk.

Ezert nem kell hanyagolni sem a topicot sem a forumot.

SZal kerdes:

Szerintetek ha van egy olyan lakatom amit 2e vettem acelsodronyos kb 2cm atmeroju, elegendo vedelmet nyujt ahhoz ,hogy 1m korzetemben leteszem a canagt akkor ne lopjak el , pl veszek egy uditot vagy ilyesmit.

#1247
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Akkor:
GOTO 70

Nem megsértõdni kell: számolj tízig és utána írj...
Nekem is van ezzel kapcsolatban magánvéleményem, de itt nyilvánosan soha nem fogod olvasni. Se pro, se kontra.
"In idem flumen bis non descendimus"

#1248
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
ezt továbbra is igy gondolom, de fórumon nem fogom hangoztatni, nem akarok szabályt szegni.

ON

#1249
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nem az aláírásod, bocs (legalul volt a szövegboxban és elnéztem):

ggx írta, tegnap 01:44

nemannyira off ez a téma, hiszen a hogyan lopnak bike-ot mellé jöhetne az a kérdés is, hogy kik lopnak bike-ot, és máris totál benne vagyunk a témában az idegenlégiósokról

BÜ__S T_LV_J C_GÁ___K!!!!


Hümm?
"In idem flumen bis non descendimus"

#1250
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
az aláirásom miatt akartál törölni...
csak az említett dologra tudok gondolni, ami annyira nem tetszett benne.
és akkor most részemrõl totál lezárva, hanyagolom ezt a topikot...

#1251
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Szó nem volt itt vD-ról - õ már maximum "read-only" lehet itt a fórumon!
Az elmúlt másfél hónapban 4 témát kellett részben-egészében törölnum azért, mert megindult a "kisebbség" durván pejoratív emlegetése.
Mindenkinek megvan a magánvéleménye, de ez itt egy nyitott közösség. Ennyi.

edit:
Gondolom az furcsa és "sértõ" régi fórumozóknak (is), hogy a tavaly novemberi fórummotor-csere óta az eddig inkább csak "legyen, mert kell" szabályzatot igyekszünk látványosabban betartatni.

Noha "sablonszöveg", de ez is a szabályzat része - nagyjából minden fórumon ezzel zárul...:

"Felhívjuk a figyelmet, hogy a fórum mindenkori házigazdái, illetve az adminisztrátor fenntartják maguknak a jogot, hogy azokkal a fórumozókkal szemben eljárjanak, akik a fenti szabályzatot sorozatosan és durván megszegik.
A fórum üzemeltetõi fenntartják maguknak a jogot, hogy bármilyen elõzetes figyelmeztetés és indoklás nélkül hozzászólásokat, topikokat, vagy felhasználókat távolítsanak el a fórumról."
"In idem flumen bis non descendimus"

#1252
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
remélem azért a postom EDIT részét meggondoltad...
be fogom tartani a szabályokat, csak akkor jó lenne azért a szabályozótól is látni a pozitiv példát...

#1253
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

mi van az aláirásommal???
ja és ért egy olyan "kellemetlen" élmény már ezzel a témával kapcsolatban, hogy nem tudok elfogulatlanul irni, de akkor ezentúl inkább nem irok ide...

edit:
jahogy a VDANI - NUNU asszociáció jött elõ?
szóval akinek nunu-ja van, az már ellenszenves?
mi ez, ha nem diszkrimináció, pont ami miatt töröltél egy oldalt???


Nem. Azért mert megint elkezdtetek kalákában "cigányozni". Ezért.
Én pedig töröltem a "társalgás" elsõ hozzászólásától az utolsóig.

"1. A személyeskedés semmilyen formája nem megengedett. Tilos a fórumon bárkinek - vagy bármely embercsoport tagjának - az emberi méltóságát megsérteni. Tilos a nemzeti, etnikai, vallási, kulturális, nemi és faji alapú elõítéleteknek és megkülönböztetéseknek - akár burkolt formában is - a fórumon hangot adni. A fenti szabály megszegése akár azonnali kizárást eredményezhet (lásd moderálási alapelvek)."

Basszus, ennél világosabban hogy...?
Ha még Te sértõdsz meg, akkor kár...
Vita lezárva.
"In idem flumen bis non descendimus"

#1254
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Tokeletesen egyetertek,

elnezest kerek a tortentek miatt.

#1255
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
mi van az aláirásommal???
ja és ért egy olyan "kellemetlen" élmény már ezzel a témával kapcsolatban, hogy nem tudok elfogulatlanul irni, de akkor ezentúl inkább nem irok ide...

edit:
jahogy a VDANI - NUNU asszociáció jött elõ?
szóval akinek nunu-ja van, az már ellenszenves?
mi ez, ha nem diszkrimináció, pont ami miatt töröltél egy oldalt???

#1256
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
ggx
Gui
Mohus
(és "elv-társaik")

NAGY feketepont.
OLVASSÁTOK EL A SZABÁLYZATOT ÉS TARTSÁTOK IS BE!


Ha nem, akkor pihenõ. Lehet így is.
"In idem flumen bis non descendimus"

#1257
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nos ne akarjátok, hogy bezárjam, ugyhogy a "kik lopnak bike-ot"-ból kanyarodjunk vissza a "hogyan lopnak bike-ot"-ba.

semmi kisebbségizés, semmi utalás, semmi holocaust, semmi. érthetõ, vagy nem fogalmazok elég világosan? szóljon aki szeint nem vagyok érthetõ.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1258
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Azt vitte el Gagyenkovnak eladni egy ezresért :P

#1259
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Ja!

Eszembe jutott még valami: bátyám anno Pizza Hutban pincérkedett, ami, mint tudjuk, végig üveg (ablak), príma rálátás a bicójára, biztonsági õr, stb. Mikor este bementem hozzá megvárni, még láttam a bicóját, rendben volt. Jövünk ki 20 perc múlva és valami barom elvitte.... a gyorskioldós ELSÕ KEREKÉT. Ez normális?! Mi a f@szt csinál 1 db kerékkel???
Most õszintén, ez mennyire gáz!

#1260
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Hello emberek,

végigolvastam, hát, ijesztõ. Nekem vagy 10 éve loptak utoljára brinyót, de akkor 3-at egymás után, az utolsót a lépcsõházi RADIÁTORRAL EGYÜTT... úgy látszik, így egyszerûbb volt, mint a láncokat (lakatokat) szétszedni (kb fél órát volt ott szegény brinyó.)
Azóta lakásban tartom, kocsma elõtt pedig szorgosan ki-ki tekintek és bízom a jó szerencsében, hogy talán elõbb kiérek és jól fejbe b**szom valamivel az illetõt, mielõtt még elkötik.