Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hogy ne lopjanak bájkot! Zárak, lakatok, láncok, ellopott bringák ...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1319 hozzászólás a témában

#1301
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hogyan nyissuk ki a Kryptonite U lakatot egyszerûen...
Még egy kis olvasnivaló ehhez.


#1302
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sétálsz sétálsz hopp egy jó bicikli reccs, teker.
vagy sétál jo bicikli lát, hazamegy. másnap sétál másik jo bicikli lát, hazamegy. harmadnap is. negyed nap viszi a tool-t és az ottlevö jobiciklit elviszi.
és az szívja meg aki épp odarakta. még ha nem is ugyanaz mint az elözö 3. (lsd ggx, bátyám, és még sokan mások.)

látják hol szoktak lenni, és onnan viszik. a g*cik.

#1303
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
én azt nem értem soha hgy ezek pl autóknál biztos kilesik h minden nap ugyanoda áll stb. d egy canga esetében mi van?olyan sokan szaladgálnak savval meg fagyasztóval meg csákánnyal? ???

#1304
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
megha jól tudom van valami fagyasztásos téma is, meg savval...
legalábbis szoktá mondani, hogy "ez a lakat ennyi fokig bírja a fagyasztást, meg ennyire bírja a savat"

#1305
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
áhh, szerintem elõbb vágják ketté a lakatot a mi esetünkben, minthogy furkáljanak

#1306
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Tenyleg elkepeszto hogy mi mindent tudnak manapsag. Peldaul apukam ceges autojat tobbszor is feltortek(passat).Pesten. Kettot emlitenek meg. Ebbol viszont csak 1 erinthet minket. Egyik alkalommal az tortent valamelyik parkolohazban, hogy elbujtak valahol es mikor a taviranyitoval becsukta a verdat, akkor valami speci kutyu megjegyezte a kodot. Utana odasetaltak es...
A masik. Szinten parkolohazban.Odasetaltak, es kifurták a zarat. Nemigazan ertem hogyan, dehat ez tortent. Attol tartok hogy ezt a kifurosdit a mi zarainkkal is megtehetik. Vagy nem?

#1307
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
:)

#1308
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
naponta többször is kopácsolok.... ;D

meg mondjuk azóta figyelek...

#1309
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
remélem lekopogtad ::)

#1310
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

persze nem minden boltból lát rá az ember a kerójára.
Itt Sopronban olyan a "közbiztonság" ,hogy a kocsit is volt ,hogy nyitva felejtettem, de nem történt semmi.
a nyár közepén pesten meg a rádió elõlapját felejtetem rajt. hibát követtem el....
anyagi kár 210 e HUF


Valószínûleg én vagyok a mákos, de:
egyszer a komlyádi uszoda elõtt, kétszer a flórián téri lakótelep elõtt (egész ejszaka) felejtettem nyitva a kocsit, valamint a bicómat is felejtettem már lenn az utcan (szépvölgyi út) úgy 10 percre, de a mai napig használom õket egészséggel...

#1311
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
egy haverom Délafrikában melózik.
Vett egy autót, azt ajánlották neki, hogy ne zárja be, mert akkor tuti feltörik.Pesthez szokva estére bezárta, fel is törték.Azóta nem zárja, s mindenki békén is hagyja az autóját. ;D


#1312
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
persze nem minden boltból lát rá az ember a kerójára.
Itt Sopronban olyan a "közbiztonság" ,hogy a kocsit is volt ,hogy nyitva felejtettem, de nem történt semmi.
a nyár közepén pesten meg a rádió elõlapját felejtetem rajt. hibát követtem el....
anyagi kár 210 e HUF



#1313
maxigaz

maxigaz

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
csak most olvastam bele ebbe a topicba
az en modszerem :
van egy jo vastag acel szalbol fonott lakatom,biztos láttatok mar ilyet boltokban,ezzel lelakatolom az elso kereket meg a vazat egyutt.es egy percnel csak akkor maradok a boltban ha rálátok,vagy rovid szunetekkel ra tudok nezni.nekem eddig bejott,persze videki vagyok. ;D pesten lehet meg ez se mukodne

#1314
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
jaja. a vegere en nem vigyorogtam ennyit. plane hogy ugy ereztm magam mint valami gekko

#1315
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás

Üdv Mindenkinek!
Egyseggel elolvastam az egesz topikot, ugyhogy mar fázom mind az állat



:) :) :)

#1316
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!
Egyseggel elolvastam az egesz topikot, ugyhogy mar fázom mind az állat de azert leirok meg valami hasznosat. Meg a nyáron hallottam.
Ha esetleg valaki odamegy hozzad az utcan es valami ertekedet akarja elbugazni akkor Te altalaban nehezen de megválsz töle. Ha esetleg mondasz valami sablonosat arra elore megven a szövege. Arra viszont az illetö rendszerint nincs felkeszülve hogy visszakontrázol valami frappans szöveggel. Ime egy példa. Odamegy hozzad valami "napbarnitott " csavo es mondja hogy add oda a börjackodat(jelenesetben a tekerödet) Ö azt varja hogy odaadod . Erre Te csalodott hangon megszolalsz : "ne cs*sszel mar ki velem! Fel oraja loptam en is! Huzz a s*nyiba!" Na, kedves baratunk erre nem szamitott és elkullog. Nem tud mit kezdeni az uj forgatokonyvvel. gondolkodjatok ezen...
hali!

#1317
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

Olyanom sajna nincs, de van még ugyanilyen hivatalos matrica, pl: "Égést tápláló, oxidáló" meg Irritatív, de ezek nem annyira ijesztõek.


Igaz, valószínûleg az egyszeri bringatolvaj nem ismeri az irritatív, oxidáló szavakat :).

Nem is rossz ötlet. Megkeresem a vigyázat nagyfeszültség táblácskámat, és felteszem a kulacstartószemre :).

#1318
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
ez tetszik nagyon! 8)

#1319
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Hatásos :). Esetleg érintésvédelemként egy frissen festve tábla kell még rá :).


;D
Olyanom sajna nincs, de van még ugyanilyen hivatalos matrica, pl: "Égést tápláló, oxidáló" meg Irritatív, de ezek nem annyira ijesztõek.



#1320
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Hatásos :). Esetleg érintésvédelemként egy frissen festve tábla kell még rá :).