Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5290 hozzászólás a témában

#5261
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Tisztelt Palmer Úr!

Legyen szíves nekem is kiosztani egy posztot, szívesen segítkeznék!!!!

üdv,
kislust

#5262
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Kedves "Mindegy csak dolgozni ne keljen" Manager (Kex)

Az ötlet nagyon jó, már gondolkodtam ezen kérdésen, de eddig nem találtam a megfelelõ módját a gájdmep elkészítésének.
De most kitaláltam, hogy itthon készítek egy térképvázlatot melyen megtalálhatóak lesznek a jános-hegyi pályák névvel, nehézségi fokozattal (mint a sítérképek). És amint elkészült a terv felkerül a BMF-ra és Márciusra nyomtatott formában is beszerezhetõ lesz (írólap esetleg A/4-es méretbn).

Palmer

#5263
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Uram, igen uram!!!  8)

Munkára jelentkezm, uram!

#5264
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Örömmel tapasztalom, hogy ennyien segítenének minékünk.

Akik posztra vártak azoknak itt a poszt:

KeX: "Mindegy csak dolgozni ne keljen" Manager

Jorus:  A 47. szakasz parancsnoka

KOOKLY: Nem Fõ Törmeléksöprõ Manager

Major: Dual Szlalom, Biker-X szakágvezetõ/ helyettes
Aki épp jelen van az a Szakágvezetõ

ssst: Duál Szlalom, Biker-X szakágvezetõ/ helyettes

YOci: Akire bármit rábízhatsz Miniszter

Aki nincs megelégedve a "rangjával" (ilyet megne lássak) ;D az 7 NAPTÁRI napon belül jelezze Poszt Megváloztatási kérelmét!!!


A szavazásban jelenleg, az 1. nap után a Libegõ vezet.


Palmer



#5265
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
hhehh, lenne egy igen überalma kérdésem: nincs valahol egy ilyen "jánoshegy bályk ride guide map" az ilyen tudatlanoknak mint pl én?  ::)
Mert ahogy itt hallom nemcsak egy két pályáról van szó, hanem egy egész pályarendszerrõl... Szerintem nem csak én lennék egy ilyennek hálás.

thx

#5266
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Szeva!
Én is benne lennék ebbe a PRP ügybe. Én inkább Major kollégával müködnék eggyütt mivel én is inkább DS párti vagyok mint DH. De bármelyik pályát kipofozzuk. Szavazni én se mert egy kettõt nem ismerem.

#5267
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
arra gondoltam hogy új pályát szerintem nem igen lehet csinálni!
van úgy is elég :D
elég munka lesz a régieket kitakarítani, az biztos!

Beg

#5268
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
neeeeeeeeeeem.Semmiképp.Talán ahol rittkábbak a fák.

#5269
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Áááá, az nagyon gáz. Egy új utat kijárni nem egyszerû. Szerintem rohadt sok út van, elég azokat rendberakni. Andix

#5270
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
neeeeeeeeeeem.Semmiképp.Talán ahol rittkábbak a fák.

#5271
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
hogy gondolod? kiírtod az erdõt???
;D


#5272
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hát ahol kijelöljük! Szerintem úgy kéne hogy a vége egy másik pályába fusson bele(pl.:libegõbe) és akkor a visszajutás a fogashoz is megoldható lenne.

#5273
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az ötlet szuper de a nagy kérds a HOL ? ? ? ?

#5274
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Szavaznék a:
-kápolnára
-libegõre
-fõképp a libegõ alsó részére!
És ha annyira unatkozunk akkor igazán csinálhatnánk egy saját BMFT pályát.Nem szlalomosat hanem DH-t.Idõnként barátságos versenyeket szervezhetnén stb.Szóval szerintem jó buli lenne. Nem kell feltétlenül világbajnok pálya, eleinte csak egy ösvény, aztán már néhol döntöttkanyar, és végül a big+meganagy dirtugrók!

#5275
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Yoci > ilyen szöveget ne írjál be alulra, mert kiugrom az abalakon..  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Palmer Sonka >
- Térkép!
- Utak megnevezése!

Major > TE pedig mint DS megszállott megkeresed azt a helyet ahova véletlenül összehordunk egy duál pályát !  ;) ;D

Na egyelõre ennyi dolog jutott eszembe.

#5276
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Tsá mindenki!

Ezennel megkérném a Pálya Rekonstruckciós Project Vezetõjét,hogy ha igényt tart a segítségemre akkor legyen szíves a Tanács-al egy posztot ajáljon fel nekem.
A (még ismeretlen)rámbízott feladatokat hûen kezelem illetve teljesitem.


Ui.:Szavazni nem akarok mert némelyik pályát nem ismerem.(még nem mutatkoztak be)

Üdvözlettel: Egy segítõ kéz!!!

#5277
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
SZAVAZOK:
- Libegõ (alsó+felsõ) !!!
- Bármalyik döntöttkanyaros DS
- North Shore !!!!!!!!!

Szívesen segítek az OKJ viszgám után meg elõtte is csak a közvetlen elõtte lévõ 1 hónapban nem!!!  :'(

Posztot ha akartok osszatok nekem is, becsülettel ellátom!!!  ;)

#5278
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Szerintem a a katlan nem lesz nagyon gázos! arra sokan járnak,gyalog meg mindenhogy, de lehet hogy tévedek!
Gonzi-speed se hinném.
Szavazataim:
-Libegõ
-No Comment (pisilõstõl balra)
-"Libegõ alsórésze után kicsit tovább majd le balra "
(uoda lyukadsz ki mintha a libegõn mennél)

BEg

#5279
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A pálya rendbehozatal alatt azt értem, hogy az õsszel lehullott leveleket, ágakat amit most a hótól nem lehet látni mind vagy legalábbis nagyrészben eltakarítani a pályák nyomvonaláról.
Ezek mellet természetesen az eddigi ugratókat eredeti állapotra visszaállítani, mert a sok csapadék szétáztatta a földet amibõl építettek. És aztsem kéne elfelejteni, hogy az utak is hasonlóképpen szátvannak ázva mint az ugratók és azokat is kicsit lekéne döngölni.

Azt, hogy melyik pályákat hozzuk rendbe elsõnek azt DEMOKRATIKUS szavazással döntjük el, tehát a "jelöltek" listája:
- Kápolna   - Döntött kanyaros  - Libegõ   - Kilátó   - Pisilõs  - Katlan (Ördogorom)

Egy személy 3at szavazhat (a sorrend mindegy), a szavazatokat Február végén egyesítjük és a 3 legtöbb szavazatot kapó pályát hozzuk rendbe elõször.

Az én szavazataim:
- Libegõ (alsó+felsõ)    - Kilátó    - Katlan

Akik posztra várnak azoknak azt javaslom, hogy adjanak ötleteket arra, hogy hogyan, mit kéne csinálni és ezek alapján dönt a Tanács arról, hogy kihez mely poszt áll a legközelebb.

Palmer

#5280
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
hell'
Akkor már én is csatlakoznék. (mint a téma "alkotója",és Jánoshegy imádó)
Még 1 kérdés: Egészen pontosan melyik pályát próbálnánk felújítani?Mert hogy az összeset biztos nem 2-3 hétvége alatt...
Ja, és poszot is szeretnék(persze nem valami "fõ törmeléksöprõ" beosztást)."na pá"     8)