Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5290 hozzászólás a témában

#5221
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
ÁÁÁáááá! Azt neeeem kell! A bringámon van szuperérzékeny kormányfordítós radar, így aztán hátrafele nézek a haverra, ha 60-al döngetünk a sípályán, mert mi laza csákkók vagyunk érzedd.... ;)

Okés! Kössz az infót! :)

#5222
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Azzal semmi gond nem lesz, csak néha nézzél elõre is. ;)

#5223
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
És ha jön a fogas? Van hely?

#5224
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Szilánkokat nem nagyon láttam. Ahol hiányzik a kõ, ott lyuk van és kész. De múltkor beszéltem valakivel, aki mondta hogy direkt beigazgatták a betonlapokat úgy, hogy ne legyen kerékméretû lyuk benne, szóval ha nem BMX-szel mész, akkor nem fog a kereked eltûnni benne. Inkább ott érdemes figyelni, ahol azok a nagyobb kavicsok vannak az úton, mert ha rámész, elkezd inogni a gép, de néhol elég kevés helyed van oldalirányban, és lehet hogy a bokorban állsz meg. De ha nem õrült speed-del egyszer végig gurulsz rajta, akkor biztos nem lesz gond, és onnan már tudod hogy milyen. ;)

#5225
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Jó, hát akinek 19/27...

Nekem 8/0... ;D


Meg ahol megszûnik ott nincsenek üvegszilánkok, meg ilyesmik?

#5226
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

... Ja: Egy srác mondta, hogy van pár haverja, akik a szervízút nevû pályán jönnek, ami abból áll, hogy a fogas két síne közötti betonon jönnek, csak szívás ha jön a fogas... :o


Ezek azok a beton lapok, amikbõl van egy keskeny kis járda a sínek mellett. Csak idegesítõ hogy néhol megszûnik, és a másik oldalon folytatódik, meg pár helyen hiányoznak a lapok, és csak egy lyuk van helyettük. De egyszer mindenképpen megéri kipróbálni. Sötétedés után meg fõleg, mert nem látod a lyukat, így nem parázol tõle ;) ;D

#5227
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Random? Én vagyok hülye, vagy ilyen nincs is, vagy már jöttem rajta, csak nem tudom a nevét?

Ja: Egy srác mondta, hogy van pár haverja, akik a szervízút nevû pályán jönnek, ami abból áll, hogy a fogas két síne közötti betonon jönnek, csak szívás ha jön a fogas... :o

#5228
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A leghíresebb pálya. ;D Még Zalában is ismerik! ;D ;D ;D

#5229
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc

Tündér.

Egyébként a legjobb pálya a random. ;D


Random?????
Ez olyan ismerõs..... ;D
Vajon honnan?????? ;D ;D

#5230
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Akkor a válasz: IGEN ;)

#5231
Sly

Sly

    vendég

  • fórumtag
  • 73 hozzászólás
A be van nõve a libegõ alatti rész végére ne . -ot, hanem ? képzeljetek el, és akkor mingyár értelmesebb lesz :)

#5232
Sly

Sly

    vendég

  • fórumtag
  • 73 hozzászólás
hi

Be van még nõve növénnyel a libegõ alatti rész.Multkor lezúztunk rajta /2hónapja/, és teljessen élvezhetettlen volt.Szét is csapta az arcomat valami növényzet.

A "középsõ út" /nálunk ez a neve/ ahol van a két kidobó+a visszafordító.Ott másodszorra találkoztunk 2jófej gyalogos sráccal, akik telerakták az elsõ ugrató alját szép kis gallyakkal, amit ugye nem látni.Az út tetelyén pedig ott vihognak, mikor loccsan szét valakinek a feje./mikorra feleszméltünk+észrevettük õket már rohantak is el/
Tehát ha valaki elkapja õket, kérem fellógatni valamelyik szabadon választott fára.köszi

Jaa és valamelyik pályán /bocs nem emlékszem melyik volt már, de talán az, ahol egy kissebb keresztben lévõ fa is van, de ott ki van alakítva egy kissebb ugrató/ bedõlt egy kb 2tonnás fadarabka. Már lehet, hogy eltisztították onnan, nemtudom.CSak szólok, hátha.

na csöcs 8)

#5233
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tündér.

Egyébként a legjobb pálya a random. ;D

#5234
freestyle

freestyle

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
HI!

Én is szoktam a J. hegyen lejtõzni és én sem tudom mejiknek mi a neve.
Ez melyik ?:(ha van neve egyáltalán) ???
Mikor a fogastol fel a betonút utáni murván vmikor veszünk egy jobbost az erdõbe, majd földlépcsõkön pattogunk lefele aztán elgurulunk egy nagy fehér sziklánál amirõl ki lehet látni a võlgyre.


#5235
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
spalya: mer nem ismerek senki magamfajtát ::) néha követek arcokat, de már már kezdem betegesnek tartani magam ;D

#5236
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hi mindenkinek!

Vdani amit mondott az sírály.Fõleg a kápolna.

Én Gtriderrel voltam fönt utoljálra a János-hegyen.Estem is a sípályán. ???Utánna a János kórházban kötöttem ki.Nemakarok senkit se megíjeszteni, de szar volt.Azóta annyi védõvelszerést kaptam, hogy az már csuda.

#5237
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Kápolna: Normafátol nem messze a János hegy irányában kb 400m mulva jobbra elso 100m egy "katlan" (godorben mesz ha eleg ugesvagy nem szaguldasz bele a kapol naba ami a katlan vegen van)
Utana a kapolna es egy fa kozt mesz at kb 1.5m hely bal kanyar sodros, ha megalsz akkor gyenge aljnovenyzetet velsz felfedezni a sok dhsállat miatt. Szoval tovabb egyenesen be az erdobe es egy ugratot talalsz (ha atugrod es jol erkezel 1-2 tekeressel olyan gyors leszel hogy a káplna 2.számu ugratot is átviszed) ugras utan balra kis jump pumálás ivbe aztan egy kidobo amirol sikra erkezel, jobb kanyar, bal dontott kanyar lejto, emelkedo fa az emelkedon amit balrol kerulsz es jobbra majdnem lecsulszol, de mire az emelkedo tetejere ersz teljesen lelasulsz a bal kanyarhoz. Aztan lejto, és jobbra le a beton útra.
Gonzales=> Fogastol a János-hegy fele veszed az iranyt aszfalton es ahol jobboldalon ujra elkezdoik a murvas ut bekanyarodsz jobbra, ott egy kopár domboldalt talaálsz jo kilátással, és egy meredek pályát ami egy kemény balos kanyarral van +szakítva, aztan lejto, lejto bal kanyar jobb kanyar es lenn vagy az aszfalton.
A wallride meg az aszfalt ut jobos kanyarjanak kiegyenesitese fuggoleges iranyba. johec kapona v. gonzales felol is.
De kulonben is miert nem társasággal bringazol?

#5238
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
szerintem célra vezetõbb lenne, ha az alapoknál kezdenénk! szvsz sokan (köztük én) nincsenek tisztában az elnevezésekkel. ezen lehet röhögni vagy mittomén, de én pl egyedül szoktam gurulni, ezért lehet, hogy ismerem a helyeket, de nem tom melyik melyik! ???

szóval valaki segiccsen már ki leden szivesz: mi az a gonzálesz, kápolna és tsai?

köci :D

#5239
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Sziasztok!

Az én kedvenc pályám.
Felmegyek fogassal utána kápolnán le (vagy tovább megyek és egy meredek szakaszon lemegyek (gonzales)) utána kimegyek a betonútra, wall ride, aztán tovább, tovább át a libegõ alatt és utána jobbra le. Utána ha kiértél egy hosszú egyenesre a libegõ alatt akkor jobbra el és egy sziklás részen le.

Nektek mi a kedvenc pályátok?
Írjátok le hol van!

VDaNi

#5240
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Sziasztok!

Kicsit keresgéltem a régi topicok között, és megtaláltam eztetet. Valaki nagyon szorgalmazta a térképet. Nos én is, mivel nem minden pályát ismerek, max. csak hallottam róla. Szóval én is hálás lenék érte!
Másrészt meg valaki (ha jól emléxem Andix fórumtárs) említette egy másik õs-topicban, hogy Gazdagréten építene nagy-nagy ugratókat. Ez marhára beindította a fantáziám, mert én is itt lakom, és a mai napig nem tudom, hogy hol vannak az ugratók (ha egyáltalán elkészültek)! :-D