Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5290 hozzászólás a témában

#5281
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Amíg CC-ztem nekem is fájt egy idõ után a derekam...Nekm azért, mert nem volt elég hosszú a felsõ csõ...Szal érdemes olyan vázta venni, ami maximálisan megfelel a paramétereidnek. Most ilyen freerájd vagymit csinálok, csutkára lenyomva az ülést, így meg a térdem fáj... ;D

Shauny: számíthacc rám is, meg a 47-esekre is!  ;D

#5282
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Palmer, kicsit ismertetnéd bõvebben az akció jellegét? Milyen típusú "munkára" gondolsz? Még életemben nem voltam bringával a jánoshegyen(amikésiknemmúlikblabla) úgyhogy fingom  nincs milyenek a pályák/viszonyok. Szóval lehet (bár kevés esély), hogy kilátogatok a felújítások alatt terepszemlére és ha már ott vagyok segíthetnék is ezt-azt. (mondjuk ilyen talicskatologatás nem menne, mer a hátam nembizti, hogy bírná) Ha már ennél  a hátas dolognál tartunk :), nemtudja valaki hogy mitõl lehet, hogy kb 20 km után elkezdenek fájni/zsibbadni a medencecsigolyáim? Szar ülésmagasság?


#5283
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ez naon teccik! ;D

#5284
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Beg: A te posztod:

Inkább kimegyek a csúszós útra biciklizni, este 10 kor minthogy tanuljak Menedzser

Gratulálunk!!

#5285
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Én is jelentkezem!
mi a posztom?  ;D


#5286
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Aranyvirág, bogárkáim értékelem lelkesedésetek és kinevezlek benneteket:
- Andix Fórumtárs ezennel rámruházott hatalmamnál foga kinevezlek a Nulla/K.... (tetszés szerint) Murva Akciócsoport Vezérigazgatójának.

Gratulálunk!!!  (taps, taps)

- Cserkó Fórumtárs ezennel ... kinevezlek Anti surlódás keltõ treptárgyak Miniszterévé

Gratulálunk!!!  (taps, taps)

Palmer

#5287
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hí Palmõr én benne vagyok, csak spékeljük meg a terepet 1-2 ugratóval  ;D

Palmõr nagyon jó a leveled, nézünk neked valami nunkát a nonprofit szférában  ;D

#5288
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Szerintem 2 haverommal tudunk segíteni.
Persze csak ha végeztünk a bikercross pályával.  ;D

Andix A Murva Eltakarításért Felelõs Miniszter

#5289
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Igen valahogy úgy.

Lenne egy kérésem hozzátok kedves sporttársak:
Lassan itt a tavasz (dagad a ....) és a hófödte csúcsok nemsokára latyakos, sáros dagonyákká válnak. Mivel márcsak 1,5 hónap van az idény kezdetéig és addigra remélhetõleg a pályák is felszáradnak. De hiába szárad fel a trutyi, a pályák Kb. 80%- át rendesen leamortizálja a tél, ezért szeretném kérni a válalkozószellemû fiatalembereket és természetesen hölgyeket arra, hogy amint a körülmények lehetõvé teszik segítsenek a "Pálya Rekostrukciós Project" végrehajtásában. Ez a körülbelül 3 hétvégét jelentõ kemény "munka" mindannyiunk számára megtérülõ feladat lenne, mivel hamarabb tudjuk a pályákat élvezhetõ körülmények közt "használni" és akik eddig nem ismerték a Hegy kerékpárosok álltal kedvelt területeit azok is felfedezhetik azt, annak szépségét.

Elõre is köszönöm a jelentkezõknek a lelkesedést.
Jelentkezni ebben a Topicban lehet.


Köszönettel:
               
Shaun Palmer a Pálya Rekonstrukciós Project Vezetõje és Menedzsere


#5290
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
AHA
"Túristautak lettek "enyhén" átformálva, ugrókkal dúsítva vagy hogy?"
Valahogy úgy

#5291
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy a Jani hegyi pályákat ki csinálta vagy egyáltalán hogy "keletkeztek"? Túristautak lettek "enyhén" átformálva, ugrókkal dúsítva vagy hogy?