Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

János hegyi pályák

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5290 hozzászólás a témában

#5241
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Üdvözlöm az egész kormányt!

Felko pajti ma is volt fenn egy pár kollégával abban a dzsuvában.A munkálatokban szívesen részt vennék ,lehet rám is számítani.Egy gyakorlati kérdés:hogy leszünk értesítve?Majd láttom a fórumon,hogy ép tegnap volt.Nekem jó valami Postamesteri állás is és akkor intézem az értesítéseket.Amúgy meg a másik:én tavaly egy kollegával elkezdtem egy uj pályát,és nem esélytelen a dolog,sõt.A gonzi aljától balra be az erdõbe,majd jobb.Ott eddig elfogyott az út de most már van egy kápolna típusú ugrató.Voltam ott télen is és annyira nem amortizálodik,van remény!!!



#5242
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Reméljük Obivan Palmerobi és az anyahajó jól van mert akkorát pusztult az eléugró kisvasútsínbe.

A hegy meg egy nagy darab sártenger! :(JODA

#5243
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Az Akire Mindent Rábizhatsz Miniszter üdvözli önket!
Szombaton talaj ill. pálya felmérést végzünk amin a
Pálya Rekonstrukciós Project Vezetõje és Menedzsere is részt kiván venni,ugyhogy megkérném az érintetteket jelentekezzenek legyenek oly szivesesek. ;) ;D

#5244
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Obivan Palmerobi!

JODA mester jelentkezik munkára, bár így 400 év fölött...Várjuk a parancsot, és kiszállunk a csillagrombolókkal a helyszínre!

#5245
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Sorn: Ezennel kinevezlek Tisztelet beli Kevin (Héraklész) Sorbo nak, de ezt a nevet bármikor megváltoztathatom Lucy (Széna)Loveles-é. ;D ;D

Jack & Daniel közlegény  ön tagja a 14-es gárdának (nem tudom, hogy melyik az, de tagja vagy)

Palmer

#5246
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
A Sonka (remélem) nemsokára készít egy térképet.Azon rajta lesz minden pájának a neve, hogy milyen nehéz stb.

#5247
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
És a többi pálya hun van mind érdekel léccci  :'( :'( :'(

#5248
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sóóóón!
Hát engem, mint famozgató, minden akadáylt odébblökdösõ Kevin Sorbot kihagynál?  ???
Szolgálatra jelentkezem magam is!

#5249
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Jackdaniel közlegény szolgálatra jelentkezik.

#5250
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hát dual pálya a János hegyen nem sok van. Inkább DH. A libegõ amit elõször fölújítunk az a libegõtöl indul.   ;D

#5251
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Le tudná valaki irni nekem mlyik pálya hnnan indul és kb. merre megy? Mert csak most fogok el kezdeni szlalomozni és nem vágom mi hol van.
Köszi! ???

#5252
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Én márc.-ra szavaznék. 8)

#5253
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
én a február vége, március eleje idõpontot jelölném ki, mert addigra a dzsuva is elolvad remélhetõleg.
Aztán lehet, hogy Világvége lesz addig, vagy Cóperfíld eltünteti a hegyeket, szóval Febr-Márc

Palmer

#5254
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Hell!

Nos akkor mikor lesz az elsõ PRP találkozo???????

#5255
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Pedíg bringázni kell melegben, fagyban, hóban, esõben, ónos esõben, ha hurrikán van, ha szököár támad, ha tornádó söpör...........................................................................
.....................................................Mindíg...

#5256
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Héj Palmer.
Na megyök énis mer amugyis állatira ráérek, meg állati erös is vagyok ;D (173cm,60kg) ;D , viszontag érdekelne hogy mikor is tervezed ezt amugy konkrétabban? és mivel akarunk mi eljutni oda? ez lehet hogy hüje kérdés volt de én rühellek hidegben tekerni...

#5257
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ez azér elég nagy tólszás!!! Nem vagyok túl nagy bordos, csak nagyon ímádok snowboardozni!

Kölcsönzõnek a margíthíd budai hítfõénél található Board/Surf boltban (Mistral van kiírva). Itt sok jó board van és nem is drága a érlés!!!!   ;D

Welkome on the Board!!!!!!  ;)

#5258
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Palmõr,
Miniszterek, Menedzserek,

Én is segítek, esetleg 1-2 ásó, miegyéb is jön.
Smajd akkor a nyáron kimegyünk, ti big air, x-up, seatgrab, tabletop, én meg fotózok digitálisan. Aztán feltesszük a vebre.
Nekem is van bringám ilyen célra, csak a képesítésem egyelõre XC kategória. De majd megtanulom SPD nélkül is az ugrálást.


üdv
G

#5259
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Palmer koma, nagyon szépen köszönöm ezt a megtisztelõ kinevezést, ennél aztán keresve sem találhattál volna dicsõítõbb rangot számomra  ;D

Bár én úgy érzem, hogy nem érdemlem meg még ezt sem  :), mert "lehet (bár kevés esély)" hogy ténylegesen részt veszek a munkálatokban, mer sajna teljesen be vannak táblázva a hétvégéim (az a "vacak" sítábor is kapásból elvesz két hetet a köv. hónapban:() Egy kis off: Mayor hallottam, hogy nagy sznobbordos vagy. Idén énis rázúzok a témára, nemtudsz véletlenül egy jó kis kölcsönzõt?

Ja, a térképért sokan tisztelnének Téged félistenként ;)

Béke!

#5260
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Én részemrõl meg vagyok elégedve a posztommal.De szerintem az elsõ nap után kéne rangot/posztot osztogatni mert akkorra már kirajzolódik hogy ki miben mester/kezdõ stb.