Ez nem DH villa...
viszont viccesen mutat ![]()
thez módosította - 2016. október 14. - 14:01
Ez nem DH villa...
viszont viccesen mutat ![]()
thez módosította - 2016. október 14. - 14:01
a tektró r-540-est hányféle névre matricázzák még
zzyyxx -corratec
concept-focus
kuota-kuota
attól még tektró marad..
http://apro.bikemag....tt-l350894.html
http://apro.bikemag....tt-l351018.html
http://apro.bikemag....tt-l352266.html
http://www.tektro.co...ke&sort=1&fid=2
aranyos
tudtam, hogy elfelejtettem a fuji-ovalt ![]()
![]()
a tektró r-540-est hányféle névre matricázzák még
zzyyxx -corratec
concept-focus
kuota-kuota
attól még tektró marad..
http://apro.bikemag....tt-l350894.html
http://apro.bikemag....tt-l351018.html
http://apro.bikemag....tt-l352266.html
http://www.tektro.co...ke&sort=1&fid=2
aranyos ![]()
Nem értek egyet most Veled
bontva el fog kelni a bringa előbb-utóbb szépen, árában.
Az US-UT-Szkeleton egzotikus menage a trois lett az elmúlt években, mióta az alsó kategóriából száműzte ezeket a campag.
A vázat meg német apróban egy hét alatt el lehet pattintani, mert nagy, handmade in the usa, cannondale..
A kerékszett ugyan avítt, de pont az ezüst és óriási csillagos agyperem miatt a youngtimer-retróacél építők körében népszerű portéka.
Kis türelem, és minden jóra fog fordulni.
Ezt a német aprót megosztanád velem?
mondtam, hogy sok.
minden annyit ér, amennyit adnak érte... az én Cove vázam sem fog soha elkelni, pedig az nem is ilyen toronydaru méret...
a másik, ha kiárulod a Vejne által írt árakon a lomokat róla, pont ugyanúgy 100eFt-nél leszel, mint a 100eFt-s ajánlatokkal, csak lesz egy eladhatatlan vázad, amin még biciklizni sem tudsz, viszont fogja a helyet.
én azt mondanám a 100-at ajánlóknak, hogy 110. ha tényleg el akarod adni.
Nem értek egyet most Veled ![]()
bontva el fog kelni a bringa előbb-utóbb szépen, árában.
Az US-UT-Szkeleton egzotikus menage a trois lett az elmúlt években, mióta az alsó kategóriából száműzte ezeket a campag.
A vázat meg német apróban egy hét alatt el lehet pattintani, mert nagy, handmade in the usa, cannondale..
A kerékszett ugyan avítt, de pont az ezüst és óriási csillagos agyperem miatt a youngtimer-retróacél építők körében népszerű portéka.
Kis türelem, és minden jóra fog fordulni.
mondtam, hogy sok.
minden annyit ér, amennyit adnak érte... az én Cove vázam sem fog soha elkelni, pedig az nem is ilyen toronydaru méret...
a másik, ha kiárulod a Vejne által írt árakon a lomokat róla, pont ugyanúgy 100eFt-nél leszel, mint a 100eFt-s ajánlatokkal, csak lesz egy eladhatatlan vázad, amin még biciklizni sem tudsz, viszont fogja a helyet.
én azt mondanám a 100-at ajánlóknak, hogy 110. ha tényleg el akarod adni.
Kisherceg módosította - 2016. július 21. - 08:50
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Köszi! Benned bíztam. 100k ajánlat már volt kettő is. Akkor inkább itt rohad el a falon lógva. 140k volt az eredeti ár amiért felraktam.
ne is.. ha tudsz futárt szervezni, érdemes a fritzeknél próbálkozni.
nomeg fb-n.
a hajtókarral meg itt. ![]()
kompakt ut hajtás: 20ezer csészékkel
ultra shift veloce fékváltókar: 22 ezerhátsó váltó: 12ezer körül
első váltó: 4-5 ezer
fékszett, szkeleton: 10ezer
kerékszett: 25-30ezer közt, a gumikat javaslom, tartsd meg, vagy párban belsőkkel 10-be sózd.
sor-lánc: legyen 10ezer
a többit Rád bízom.
Kéne nagyon, ha 2 cm-rel kisebb lenne a gép, kb. ajándék árban adod..
Köszi! Benned bíztam. 100k ajánlat már volt kettő is. Akkor inkább itt rohad el a falon lógva. 140k volt az eredeti ár amiért felraktam.
http://www.jofogas.h...do_51760302.htm
A fenti bringán az alkatrészek mennyit érhetnek bontva? Lehet bontom a gépet. Nem követem a használt árakat. Segítség kell a beárazáshoz.
Előre is köszönöm, ha valaki szán rá egy kis időt.
kompakt ut hajtás: 20ezer csészékkel
ultra shift veloce fékváltókar: 22 ezer
hátsó váltó: 12ezer körül
első váltó: 4-5 ezer
fékszett, szkeleton: 10ezer
kerékszett: 25-30ezer közt, a gumikat javaslom, tartsd meg, vagy párban belsőkkel 10-be sózd.
sor-lánc: legyen 10ezer
a többit Rád bízom.
Kéne nagyon, ha 2 cm-rel kisebb lenne a gép, kb. ajándék árban adod..
Vejne módosította - 2016. július 20. - 19:55
http://www.jofogas.h...do_51760302.htm
A fenti bringán az alkatrészek mennyit érhetnek bontva? Lehet bontom a gépet. Nem követem a használt árakat. Segítség kell a beárazáshoz.
Előre is köszönöm, ha valaki szán rá egy kis időt.
eddie1978 módosította - 2016. július 20. - 19:09
Mennyit érne egy Avid Elixir 5 fékszett, új fékbetétekkel, frissen légtelenítve mindkettő? Első+hátsó, tárcsák és adapter nélkül. Esetleg 1 db tárcsával, régi Avid Roundagon 160 mm, erre nincsen szükségem.
nem az.
ultra torque és ultra shift, szkeletonfékek, meg népszerű youngtimer kerékszett. ezért szoktak sorban állni a gyerkőcök németiában. ráadásul normális köpenyekkel, nem "micslenydájnemik" féle "ne ráfon guruljon" drótos 2ezer ft-os mocsokkal.
ez olyan ár, hogy kéne még nekem is, ha nem lenne ilyen nagy.
Igazából tényleg kéne
Nekem is a méret a bajom. Alig van ekkora bringa használtan. Gondolkodom a bontáson is.
Mennyiért tudnám eladni?
http://apro.bikemag....ra-l351353.html
úgy gondolom, hogy jó áron van meghirdetve, tekintettel arra, hogy 0 km-es és papírjai is vannak hozzá-
majd Vejne megmondja, de a saját kis hozzánemértő véleményem szerint sok.
nem az.
ultra torque és ultra shift, szkeletonfékek, meg népszerű youngtimer kerékszett. ezért szoktak sorban állni a gyerkőcök németiában. ráadásul normális köpenyekkel, nem "micslenydájnemik" féle "ne ráfon guruljon" drótos 2ezer ft-os mocsokkal.
ez olyan ár, hogy kéne még nekem is, ha nem lenne ilyen nagy. ![]()
Igazából tényleg kéne ![]()
Van még beárazandó:
Campagnolo Centaur Pro-Fit Plus pedál
http://www.jofogas.h...al_51969898.htm
Speedplay Zero Cr-Mo pedál
http://www.jofogas.h...o__51969492.htm
eddie1978 módosította - 2016. július 13. - 21:04