Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
378 hozzászólás a témában

#141
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Ez nem DH villa...  :lol: viszont viccesen mutat :)


thez módosította - 2016. október 14. - 14:01


#142
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

heee...???

 

http://apro.bikemag....t-l349387.html#

 

:D :D :D
 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#143
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

:D a tektró r-540-est hányféle névre matricázzák még

 

zzyyxx -corratec

concept-focus

kuota-kuota

 

attól még tektró marad..

 

http://apro.bikemag....tt-l350894.html

http://apro.bikemag....tt-l351018.html

http://apro.bikemag....tt-l352266.html

 

http://www.tektro.co...ke&sort=1&fid=2

 

aranyos :)

tudtam, hogy elfelejtettem a fuji-ovalt :D

asi-0830-1.jpg



#144
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

:D a tektró r-540-est hányféle névre matricázzák még

 

zzyyxx -corratec

concept-focus

kuota-kuota

 

attól még tektró marad..

 

http://apro.bikemag....tt-l350894.html

http://apro.bikemag....tt-l351018.html

http://apro.bikemag....tt-l352266.html

 

http://www.tektro.co...ke&sort=1&fid=2

 

aranyos :)



#145
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://bikemarkt.mtb...egories/rennrad

 

http://forum.tour-ma...hmen-und-Gabeln

 

utobbi ingyenes



#146
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Nem értek egyet most Veled :)

 

bontva el fog kelni a bringa előbb-utóbb szépen, árában.

 

Az US-UT-Szkeleton egzotikus menage a trois lett az elmúlt években, mióta az alsó kategóriából száműzte ezeket a campag.

 

A vázat meg német apróban egy hét alatt el lehet pattintani, mert nagy, handmade in the usa, cannondale.. :) A kerékszett ugyan avítt, de pont az ezüst és óriási csillagos agyperem miatt a youngtimer-retróacél építők körében népszerű portéka.

 

Kis türelem, és minden jóra fog fordulni.

Ezt a német aprót megosztanád velem?



#147
IAmSpecialized

IAmSpecialized

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 504 hozzászólás
Szerintetek az alabbi link alatt talalhato bringaert kerhetnek-e tobbet? Ha ez segitseg, 550k korul allt meg az ara jelen allapotaban. Nem akarom egy nap alatt eladni, de legkesobb az osz elejen mar az arabol szeretnek a hasznalt outi piacon nezelodni. http://apro.bikemag....kg-l353317.html

#148
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

mondtam, hogy sok. :) minden annyit ér, amennyit adnak érte... az én Cove vázam sem fog soha elkelni, pedig az nem is ilyen toronydaru méret...

 

a másik, ha kiárulod a Vejne által írt árakon a lomokat róla, pont ugyanúgy 100eFt-nél leszel, mint a 100eFt-s ajánlatokkal, csak lesz egy eladhatatlan vázad, amin még biciklizni sem tudsz, viszont fogja a helyet. :) én azt mondanám a 100-at ajánlóknak, hogy 110. ha tényleg el akarod adni.

Nem értek egyet most Veled :)

 

bontva el fog kelni a bringa előbb-utóbb szépen, árában.

 

Az US-UT-Szkeleton egzotikus menage a trois lett az elmúlt években, mióta az alsó kategóriából száműzte ezeket a campag.

 

A vázat meg német apróban egy hét alatt el lehet pattintani, mert nagy, handmade in the usa, cannondale.. :) A kerékszett ugyan avítt, de pont az ezüst és óriási csillagos agyperem miatt a youngtimer-retróacél építők körében népszerű portéka.

 

Kis türelem, és minden jóra fog fordulni.



#149
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

mondtam, hogy sok. :) minden annyit ér, amennyit adnak érte... az én Cove vázam sem fog soha elkelni, pedig az nem is ilyen toronydaru méret...

 

a másik, ha kiárulod a Vejne által írt árakon a lomokat róla, pont ugyanúgy 100eFt-nél leszel, mint a 100eFt-s ajánlatokkal, csak lesz egy eladhatatlan vázad, amin még biciklizni sem tudsz, viszont fogja a helyet. :) én azt mondanám a 100-at ajánlóknak, hogy 110. ha tényleg el akarod adni.


Kisherceg módosította - 2016. július 21. - 08:50

  • Vejne kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#150
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Köszi! Benned bíztam. 100k ajánlat már volt kettő is. Akkor inkább itt rohad el a falon lógva. 140k volt az eredeti ár amiért felraktam.

ne is.. ha tudsz futárt szervezni, érdemes a fritzeknél próbálkozni.

 

nomeg fb-n.

 

a hajtókarral meg itt. :D



#151
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

kompakt ut hajtás: 20ezer csészékkel
ultra shift veloce fékváltókar: 22 ezer

hátsó váltó: 12ezer körül

első váltó: 4-5 ezer

fékszett, szkeleton: 10ezer

kerékszett: 25-30ezer közt, a gumikat javaslom, tartsd meg, vagy párban belsőkkel 10-be sózd.

sor-lánc: legyen 10ezer

 

a többit Rád bízom.

 

Kéne nagyon, ha 2 cm-rel kisebb lenne a gép, kb. ajándék árban adod..

Köszi! Benned bíztam. 100k ajánlat már volt kettő is. Akkor inkább itt rohad el a falon lógva. 140k volt az eredeti ár amiért felraktam.



#152
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://www.jofogas.h...do_51760302.htm

 

A fenti bringán az alkatrészek mennyit érhetnek bontva? Lehet bontom a gépet. Nem követem a használt árakat. Segítség kell a beárazáshoz.

 

Előre is köszönöm, ha valaki szán rá egy kis időt.

kompakt ut hajtás: 20ezer csészékkel
ultra shift veloce fékváltókar: 22 ezer

hátsó váltó: 12ezer körül

első váltó: 4-5 ezer

fékszett, szkeleton: 10ezer

kerékszett: 25-30ezer közt, a gumikat javaslom, tartsd meg, vagy párban belsőkkel 10-be sózd.

sor-lánc: legyen 10ezer

 

a többit Rád bízom.

 

Kéne nagyon, ha 2 cm-rel kisebb lenne a gép, kb. ajándék árban adod..


Vejne módosította - 2016. július 20. - 19:55


#153
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

http://www.jofogas.h...do_51760302.htm

 

A fenti bringán az alkatrészek mennyit érhetnek bontva? Lehet bontom a gépet. Nem követem a használt árakat. Segítség kell a beárazáshoz.

 

Előre is köszönöm, ha valaki szán rá egy kis időt.


eddie1978 módosította - 2016. július 20. - 19:09


#154
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás

Mennyit érne egy Avid Elixir 5 fékszett, új fékbetétekkel, frissen légtelenítve mindkettő? Első+hátsó, tárcsák és adapter nélkül. Esetleg 1 db tárcsával, régi Avid Roundagon 160 mm, erre nincsen szükségem.



#155
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

nem az.

 

ultra torque és ultra shift, szkeletonfékek, meg népszerű youngtimer kerékszett. ezért szoktak sorban állni a gyerkőcök németiában. ráadásul normális köpenyekkel, nem "micslenydájnemik" féle "ne ráfon guruljon" drótos 2ezer ft-os mocsokkal.

 

ez olyan ár, hogy kéne még nekem is, ha nem lenne ilyen nagy. :)

 

Igazából tényleg kéne :D

Nekem is a méret a bajom. Alig van ekkora bringa használtan. Gondolkodom a bontáson is.


  • Vejne kedveli ezt

#156
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Mennyiért tudnám eladni?

 

http://apro.bikemag....ra-l351353.html

 

úgy gondolom, hogy jó áron van meghirdetve, tekintettel arra, hogy 0 km-es és papírjai is vannak hozzá-



#157
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

majd Vejne megmondja, de a saját kis hozzánemértő véleményem szerint sok.

nem az.

 

ultra torque és ultra shift, szkeletonfékek, meg népszerű youngtimer kerékszett. ezért szoktak sorban állni a gyerkőcök németiában. ráadásul normális köpenyekkel, nem "micslenydájnemik" féle "ne ráfon guruljon" drótos 2ezer ft-os mocsokkal.

 

ez olyan ár, hogy kéne még nekem is, ha nem lenne ilyen nagy. :)

 

Igazából tényleg kéne :D



#158
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Van még beárazandó:

Campagnolo Centaur Pro-Fit Plus pedál

http://www.jofogas.h...al_51969898.htm

Speedplay Zero Cr-Mo pedál

http://www.jofogas.h...o__51969492.htm


eddie1978 módosította - 2016. július 13. - 21:04


#159
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

Felraktam a Cannondale-t. Reális az ár?

http://www.jofogas.h...do_51760302.htm

 

majd Vejne megmondja, de a saját kis hozzánemértő véleményem szerint sok.


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#160
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Felraktam a Cannondale-t. Reális az ár?

http://www.jofogas.h...do_51760302.htm