Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
378 hozzászólás a témában

#281
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

a 68ezerben benne van a retro, xtr szintű kosz és mocsok is...

http://apro.bikemag....t-l318137.html#


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#282
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

bringából bontott új KS Supernatural 31,6-os cső mit érhet(nem remote, de upgradelhető)  (amennyiért el is lehet adni) ?

 

köszi

Az enyémre 40 irányáron egész nyáron nem jött egy ajánlat sem.Nem KS hanem CB.


arpi07 módosította - 2015. november 19. - 00:31


#283
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

bringából bontott új KS Supernatural 31,6-os cső mit érhet(nem remote, de upgradelhető)  (amennyiért el is lehet adni) ?

 

köszi


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#284
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

köszi, a lényeg tehát, hogy ezért a készletért mindenképpen sok a 150e.

 

 


  • Vejne kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#285
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

azt én is látom, hogy maga a hirdetés rossz.

 

a kérdés az, hogy HA a leírtak igazak (tiagra/sora motyók, kevés futás és ennek megfelelően tényleg szép állapot&nem kopott hajtás - amit ugye a bringa közelsége miatt tudok is éppen élőben ellenőrizni) AKKOR jó-e az ár?

Hallgass Tigre.

Ammenyire látszik, tripla hajtóműves, ami akkor zavarna, mikor mégis el szeretnéd majd adni ezt is. Vejne megmondja forintosítva ez milyen "hátráltató tényező". 

Plusz ahhoz képest, hogy idén januárban 200-ért volt itt  2x11-es campás wheeler, drága.

 

Szerk.: Vejne be is előzött :-)


Rabbit módosította - 2015. november 16. - 14:36

  • Vejne kedveli ezt

#286
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

azt én is látom, hogy maga a hirdetés rossz.

 

a kérdés az, hogy HA a leírtak igazak (tiagra/sora motyók, kevés futás és ennek megfelelően tényleg szép állapot&nem kopott hajtás - amit ugye a bringa közelsége miatt tudok is éppen élőben ellenőrizni) AKKOR jó-e az ár?

Szerintem. Nem. Lehet, hogy újszerű, de ha ez még 4500-ös Tiagra, akkor lehet arra hivatkozni, hogy 2 generációval ezelőtti. :)

 

Amúgy teljesen jól működik, korrekt darabok, de én nem fizetnék érte ennyit. Plusz, ha most kéne ilyesmi árban outit szereznem, akkor úgy járnék el, hogy acélváz, amiben elfér a 25-28-as külső& megfelelő kokpit, és vennék rá valami használt, de jó állapotú szettet, akár darabokban (6600-os pl. ilyen téren igazi "bestbang4buck", nagyon olcsók lettek a cuccok, és kiválóak!)



#287
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A fotó sokat segíthetne a döntésben. De nem ennél a hirdetőnél: a fotókon kiemelt részletek alapján és a leírásból sem.

Úgy emlékszem, a Te hirdetéseid elég informatívak szoktak lenni. :)

Ha van kedvem fotózni :)))


  • Rabbit és Vejne kedveli ezt

#288
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

azt én is látom, hogy maga a hirdetés rossz.

 

a kérdés az, hogy HA a leírtak igazak (tiagra/sora motyók, kevés futás és ennek megfelelően tényleg szép állapot&nem kopott hajtás - amit ugye a bringa közelsége miatt tudok is éppen élőben ellenőrizni) AKKOR jó-e az ár?

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#289
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Fészbúkon van valami esztebán nevű, aki minden olyan hirdetéshez bekommenteli a "DSpixPLS" (driveside pictures, please) mondókát.

 

Egyébként az a tankönyvi: hajtásoldalról nagytotál, egy közeli kép a hajtókarról-tányérokról-átdobóról, közeli kép a sorról-hátsó váltóról, egy hajtás áttekintő kép nagy-nagy és kicsi-kicsi kombinációban (mert a lánchosszt nem mindenki találja el), bónusz, ha az áttekintő képen egy láncnyúlásmérő is bele van hajítva a láncba. 

 

Bankkártyás fotó a felnik oldalfaláról, pár képen az agyak-felni küllőfuratai, külsők, kokpit.

 

Azért van dropbox, picasa, google drive, flickr, etc, hogy minden fontos részletről megfelelő fotó készüljön.

 

Egyébként most vettem egy csodavázat. :) Principia Rex E SX Ellipse Project, hendméd in Dánia. Na, ez viszont tényleg büntetősen rázósan merev.

 

;)


  • Rabbit kedveli ezt

#290
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Hanem fotó alapján?

A fotó sokat segíthetne a döntésben. De nem ennél a hirdetőnél: a fotókon kiemelt részletek alapján és a leírásból sem.

Úgy emlékszem, a Te hirdetéseid elég informatívak szoktak lenni. :)



#291
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Tigrisnek igaza van.

Egyébként meg nem szeretem, ha falnak fordítva fotózzák a hajtást. Nem nyereg, bandázs és gumi alapján veszek országútit 150-ért.

Hanem fotó alapján?



#292
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Tigrisnek igaza van.

Egyébként meg nem szeretem, ha falnak fordítva fotózzák a hajtást. Nem nyereg, bandázs és gumi alapján veszek országútit 150-ért.


  • Kisherceg kedveli ezt

#293
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

ez mennyire jó ajánlat?

http://apro.bikemag....o-l317552.html#

 

nem mintha országútit szeretnék venni (a múlt évi kudarcos kísérlet után ennek kicsi az esélye), de ettől függetlenül érdekelnek és néha kacérkodok a gondolattal. :) meg hát a konkrét példány közel is van... bár jobb lenne valami olyasmi, ami tényleg kényelmes és a murvát/földutat is bírja...

 

gondolatkísérlet: Vejne vajon mit mondana a fenti cangára? 

durung csövek, nagy átmérőjű nyeregcső, alap/közepes váltás és fékezés, jó gumik és közepes (??) kerekek. -->alkudd le 130-ra, de ne számíts kényelemre.

Eltaláltam? :)

neked cx bringa kell...


  • Rabbit kedveli ezt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#294
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

ez mennyire jó ajánlat?

http://apro.bikemag....o-l317552.html#

 

nem mintha országútit szeretnék venni (a múlt évi kudarcos kísérlet után ennek kicsi az esélye), de ettől függetlenül érdekelnek és néha kacérkodok a gondolattal. :) meg hát a konkrét példány közel is van... bár jobb lenne valami olyasmi, ami tényleg kényelmes és a murvát/földutat is bírja...

 

gondolatkísérlet: Vejne vajon mit mondana a fenti cangára? 

durung csövek, nagy átmérőjű nyeregcső, alap/közepes váltás és fékezés, jó gumik és közepes (??) kerekek. -->alkudd le 130-ra, de ne számíts kényelemre.

Eltaláltam? :)

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#295
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

http://apro.bikemag....on-l317065.html



#296
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

tisztára mint a tele-shop-ban:)

http://apro.bikemag....do-l316660.html

Épp elszomorodtam, hogy ezt képtelenség végigolvasnom.... erre van összefoglaló táblázat! :D



#297
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

tisztára mint a tele-shop-ban:)

http://apro.bikemag....do-l316660.html

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#298
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://apro.bikemag....0-l316538.html#

 

vasárnap... Hétfő délután meg már az új tulajnál lesz..



#299
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás

"also a grinder cut at the back"      hát ez nagyon jó... :)

"still useable" bár azt nem tudom, mire...



#300
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

egy f@sza váz valakinek?

http://www.ebay.co.u...2588&rmvSB=true

 

(3. kép...)

"also a grinder cut at the back"      hát ez nagyon jó...:)


  • Sandman és Vejne kedveli ezt