Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1437 hozzászólás a témában

#81
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég

Rengeteg fotó és pár érdekes videó a következõkrõl: 2010 Trek Scratch 9 and Remedy 9.9


Nagyon jó képek! A Scratch 9 jól néz ki! Ennek a bowdennek mi a szerepe?

#82
semmiho

semmiho

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 637 hozzászólás
Rengeteg fotó és pár érdekes videó a következõkrõl: 2010 Trek Scratch 9 and Remedy 9.9

_____________________________________________
AM rlz


#83
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég
1.25 millió dollár a rákos betegekért

#84
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég
Armstrong kerékpáros kiállítása és árverése

#85
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég
Trek 3700 teszt!

#86
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég

Gyertek a Mini Trek-találkozókra is minden hónap utolsó vasárnapján délután 3-tól a Hõsök terén!

Bõvebb infó:
Trekbikes.hu


Feltöltött kép

#87
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég
Köszönöm, hogy eljöttetek, nekem tetszett! Jó volt, hogy csak Trek-es tekert mögöttem, egészen felemelõ érzés volt! :)

A további infókért ne ezt az oldalt, hanem a trekbikes.hu-t figyeljétek! Oda lesznek feltéve pár napon belül a képek és a videók, illetve ott lesz informálva a társaság a következõ találkozóról és minden egyébrõl! Ha van ötletetek a találkozóval kapcsolatban (programok, útvonal, stb.), akkor írjátok meg nyugodtan szinten erre az oldalra!

Aki csinált képeket, kérem küldje el nekem az e-mail címemre: kolbidave@freemail.hu!

#88
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég
Már csak két nap és itt a találkozó! Gyertek bátran, jó lesz! ;)

#89
Darts

Darts

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Módosítva...

#90
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Üdv mindenkinek.

-Csak kérdés:

-A XVII.kerületbõl akarna,tudna,szeretne,ráérne,jönne stb még valaki a Hõsök Terére rendezett TREK talira?

Én mindenképpen megyek csak nem szeretek egyedül tekerni(ha nem muszály) és gondoltam megkérdezem hátha esetleg jönne még valaki.

A válaszokat elõre is nagyon köszi mindenkinek.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#91
kezdõbiciklis

kezdõbiciklis

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Köszi BluesD,sokat segítettél!

#92
Darts

Darts

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Sziasztok ezt találtam...jó nézegetést!:)http://www.trekbikes.com/us/en/

#93
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy a Trek 3700-as modellról kinek mi a véleménye,meg,hogy mennyivel jobb a tárcsfék!
Elõre is köszönöm!
Üdv.: kezdõbiciklis


Hello!
Attól függ, hogy mire szeretnéd használni ezt a kerékpárt. Szerintem nagyon jó canga, de durva terepre nem való. Csak városba, túrázgatásra, kisebb erdei utakra. De ezekre teljesen megteszi! Szerintem nagyon kényelmes, jól összerakott bicikli, jól vált, a fékek rendben dolgoznak és a teló is hasznos ilyen helyekre. De persze csak akkor, ha jól állítják be neked a boltban, mikor megveszed. Idõ után meg lehet fejleszteni rajta a dolgokat. Tárcsafékekrõl nincs tapasztalatom. Gyere el most szeptember 27-én az I. Trek Találkozóra, és ott személyesen is láthatsz ilyen Trek-et!

#94
kezdõbiciklis

kezdõbiciklis

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Az érdekelne, hogy a Trek 3700-as modellról kinek mi a véleménye,meg,hogy mennyivel jobb a tárcsfék!
Elõre is köszönöm!
Üdv.: kezdõbiciklis

#95
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég

Üdv mindenkinek.

-Nagyon örülök hogy végre lessz egy TREK találkozó is és nagyon kivácsi vagyok hogy mennyien leszünk.:chin:

-Én mint TREK fanatikus mindenképpen szeretnék kimenni erre a találkozóra,és mindent elkövetek hogy sikerûljön is,sõt még a haveromnak is szólok akinek szintén TREK-je van.:beer:


Gyertek csak, legyünk minél többen! Ezt az oldalt érdemes majd figyelni az esetleges változások miatt (esõnap, pontos útvonal).

#96
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Kedves Trek Tulajdonosok!



Mit szólnátok egy Trek-találkozóhoz?



Feltöltött kép



Üdv mindenkinek.

-Nagyon örülök hogy végre lessz egy TREK találkozó is és nagyon kivácsi vagyok hogy mennyien leszünk.:chin:

-Én mint TREK fanatikus mindenképpen szeretnék kimenni erre a találkozóra,és mindent elkövetek hogy sikerûljön is,sõt még a haveromnak is szólok akinek szintén TREK-je van.:beer:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#97
vendég_BluesD_*

vendég_BluesD_*
  • vendég

Kedves Trek Tulajdonosok!

Mit szólnátok egy Trek-találkozóhoz?

Feltöltött kép



#98
www.trekbikes.hu

www.trekbikes.hu

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

A trekbikes.hu blogra várunk a Trek kerékpárokkal kapcsolatos hírt, tesztet, érdekességet. Több info a weboldalon.

Üdvözlettel,
trekbikes.hu szerkesztõsége

#99
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.789 hozzászólás

Újdonság: http://forum.bikemag...&postcount=6062


Király!

Ha esetleg valaki talál képeket a Fuel EX 2010-es szériáról is,
ne habozzon belinkelni ide! :)

#100
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Újdonság: http://forum.bikemag...&postcount=6062