Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás ruházat

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4195 hozzászólás a témában

#4061
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ha online boltot akarsz, akkor mondjuk google.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4062
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Azt elfelejtettem mondani, hogy legyen online bolt....De mind1 vhogy megoldom...Kösz! ;)


#4063
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
www.kexbike.hu
Talán itt:rolleyes:

#4064
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Van a Scottnak egy nagyon jó bringás hosszûujjú pólója, ami sztem inkább midennapi járkálásra jó. http://bikediscount....5.300.546.0.jpg Na meg van a pinkbikeon is egy jó http://www.pinkbike....l&productid=107 . Az ilyen ruhákat hol lehetne megvenni a legegyszerûbben? A pinkbikeosat még megoldom, hogy onnan lehozatom, mert nem hisezm, hogy nagyon talánék ilyet MO.n, de a Scottnak kellene lennie vmelyik márkakereskedõnél...Tudtok mondani ezekrõl vmit?


#4065
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Valaki használt már itt Pearl Izumi ruházatot? Mik a tapasztalatok?


csak térdmelegítõm van és 5*-os, de rohadt drága volt...

#4066
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

egy nadrágot volt szerncsém használni, az tán az eddigi legjobb...a betétje mindenképp...(jobb mint az Always....:))


Csak megerõsíteni tudom.


#4067
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hajjaj, naci kellene nekem is, istentelenül feltöri a Shimano nadrág a nemesebbik felemet - igaz, hogy rééégi, s meg is van nyúlva, meg enyhén rojtos/bolyhos...de...

Fura, hogy ez régen nem volt probléma, talán mert akkor kevésbé mentem 120 km+ távokat. :) (általában az elsõ 100 után lesz killer...fõleg ha a tekergésbe ücsörgélés is vegyül valahol - na volt már olyan, hogy az utolsó 20-ast kiállva kellett mennem)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#4068
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Valaki használt már itt Pearl Izumi ruházatot? Mik a tapasztalatok?

egy nadrágot volt szerncsém használni, az tán az eddigi legjobb...a betétje mindenképp...(jobb mint az Always....:))
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#4069
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Valaki használt már itt Pearl Izumi ruházatot? Mik a tapasztalatok?
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#4070
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Csak ugye az ember pots, marmint az a fajta, amelyik olyan, mint en. Es ha nekem tetszik, akkor kell. Ennyi az erv. ;-)

még annyit hogy ha észérvekre hallgat az ember (már ha közúton is teker) akkor, sárga,narancs vagy uv zöld mez a legcélszerûbb, mert azt észreveszi még a vakegér autós is 1000 méterrõl....
egyébként szvsz kona meg a specko mez messze nem éri meg mert ordenáré drágák, és annyira nem jók (tapasztalat) ....annyiért inkább northwave pld..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#4071
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Én csak a bicaj márájú mezekre gondoltam. A többire nem. Amúgy az h miben mész edzeni az sztem is teljesen mind1. Csak ha egyesületi tag vagy akkor illik a saját csapatod színeiben indulnod a versenyeken. A maratonokon meg a többi bringás (pl. családok stb.) szintén mind1 h miben vannak. Azt vegyék fel ami télleg teccik nekik, meg kényelmes számukra. Meg én is úgy vagyok vele h most még sajna magellánom van és teccika speckó meg a kona mez is és tuti h a kettõ közül vmeiket veszek és nem magellan-t. De sztem haggyuk. Azt vesz mindenki fel amit akar.

még annyit hogy ha észérvekre hallgat az ember (már ha közúton is teker) akkor, sárga,narancs vagy uv zöld mez a legcélszerûbb, mert azt észreveszi még a vakegér autós is 1000 méterrõl....
egyébként szvsz kona meg a specko mez messze nem éri meg mert ordenáré drágák, és annyira nem jók (tapasztalat) ....annyiért inkább northwave pld..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#4072
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Én csak a bicaj márájú mezekre gondoltam. A többire nem. Amúgy az h miben mész edzeni az sztem is teljesen mind1. Csak ha egyesületi tag vagy akkor illik a saját csapatod színeiben indulnod a versenyeken. A maratonokon meg a többi bringás (pl. családok stb.) szintén mind1 h miben vannak. Azt vegyék fel ami télleg teccik nekik, meg kényelmes számukra. Meg én is úgy vagyok vele h most még sajna magellánom van és teccika speckó meg a kona mez is és tuti h a kettõ közül vmeiket veszek és nem magellan-t. De sztem haggyuk. Azt vesz mindenki fel amit akar.

#4073
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A bikemag forum team mez bazi jol fog kinezni es pont most vannak a mezprobak folyamatban. Kivansagmusor is van es occso is, mivel 5 ropi. Itten lehet megtekinteni, kicsit kell visszaolvasni:
http://forum.bikemag...read.php?t=1986
Lehet probalni, nyalogatni, fizetni, rendelni. Akinek kell. Cep es jo is. Oszt meg bringahoz sem kotodik es nem csak az hordhatja akinek bikmakk forumos markaju a bicoja ;-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#4074
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Én leginkább egy színû, minél egyszerûbb mezt vennék fel. Ennek ellenére egy Mapei –os mezben hajtok már egy éve a maratonokon. Engem nem érdekel mit szólnak a többiek. Akinek nem tetszik az le.ophat, vagy vehet nekem egy szupi mezt. Nekem ilyen jutott, nekik más. Szívesen vennék egy Konás mezt, csakhogy menjen a bicajhoz, nincs kedvem kiadni érte tizenegynéhányezret. Egy pofás, egyszínû noname mezért azért adnék 5-6-7 ezret.
Szerintem…

#4075
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Phuuuú, most teljesen boldog vagyok.:bananadan :D

#4076
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Na errol van szo. ;-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#4077
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

egyszerû...
kell rendelni egy BMFT csapatmezt ;)

például....
amúgy + tök mindegy szerintem, hordod azt ami van, vagy ami tetszik..egyébként pld tapasztalatom szeint 1-2 kivételtõl eltekintve (pld speckó cipõk) minõségben úgysem a bringagyártóké a legjobb, hanem a fõprofilban ruházatot gyártó cégeké....szal én pl nyugodtan megyek a speckó CC bringán kona FR mezben, és AXO bõszárú gatyában..és rohadtul nem izgat hogy kinek mi a véleménye.....én jól érezzem magam benne ez a lényeg...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#4078
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
szerintem is hülyeség hogy a bringa márkájának megfelelõ mezt kéne viselni! némely márka meze kimondottan csúnya, miért kéne azt viselnem ha véletlenül olyan bringám van. Aki meg egyesületi tag annak úgyis ott a csapatmez. Egyébként meg 1 garnitúra bringás cumó nem is elég. Miért ne bringázhatnék pl. Cannondale mezben, mikor történetesen Fusion-t hajtok???

#4079
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Az csak 1 amibe izzadhatsz ;-) Amugy errol jut eszembe, hogy kell vennem egy Specialized mezt is. Mert az tetszik ;-) Es bekaphassa barki akinek nem teccik, hogy magellanon veretek specko mezben Casco bukoban ;-)

egyszerû...
kell rendelni egy BMFT csapatmezt ;)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#4080
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
egyszerû...
kell rendelni egy BMFT csapatmezt ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda