Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás ruházat

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4195 hozzászólás a témában

#4081
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Tenyleg az volna? Es shimano mezben tekerni meg nem az? Vagy ha netalan SRAM valtod van, akkor az? Es akkor mi van ha nekem a Magellanon Merida lancvedo van? Es ha Magellanom van, akkor csak magellan mezben tekerhetek? Vagy olyanban ami nem kerekpargyarto ceg meze? Es discoverys mezt se vehetek fel, mert az outi es meg mtb es raadasul nem is trek? Ugyanmar... Mi koze a bringa markajanak a mezhez. Ha igazolt versenyzo vagy valahol, akkor van _sajat_ csapatmezed, amugy meg nincs. Azert mert meridad van meg nem ertem mennyivel "jogosabban" hordasz merida mezt. Stb. Szerintem ez vicc.

Ja meg ize. az, hogy van, hogy a bringahoz meno csapatmezhez nem azonos markaju cipot hordank nehanyan? Felhaborito. Pfujj, hogy mik vannak. Igenytelen mindenki. Jajj. Mert, mitol is? Es ugy nem mellesleg, kinek mi koze van hozza, hogy ki milyen mezben teker? Ahhoz sincs kozunk, hogy mit hord a amsik utcara, akkor a bringa tema mitol mas?

Nincsenek íratlan szabályok. Bár engem rohadtul zavar mikor egy csomó emberkét látok meridás mezben (nem másban)a s..gük alatt pedig más márkájú bicaj figyel. Ez sztem egy kicsit igénytelenség.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#4082
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Nem az nem. Csak azt szerettem volna mondani h sokan tudatosan vesznek x + y márkájú mezt, mert azt hiszik h az jó. Meg versenyrõl beszélsz v edzésrõl? Mert edzésen sztem tök mind1, versenyen azért illik a saját csapatod mezében indulni.


Én teljesen egyéni bringás vagyok, nem szoktam versenyezni. Csak látom, hogy általában a bringához ugyan-olyan mezt használnak. MIvel minden nap bringán ülök, azért közröhely tárgya sem szeretnék lenni.:) Viszont szívesen hordanám ,mint mondtam volt , mert elég klassz. ÉS persze, emiatt, bringát meg nem cserélek:)

#4083
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Nem az nem. Csak azt szerettem volna mondani h sokan tudatosan vesznek x + y márkájú mezt, mert azt hiszik h az jó. Meg versenyrõl beszélsz v edzésrõl? Mert edzésen sztem tök mind1, versenyen azért illik a saját csapatod mezében indulni.

#4084
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Nincsenek íratlan szabályok. Bár engem rohadtul zavar mikor egy csomó emberkét látok meridás mezben (nem másban)a s..gük alatt pedig más márkájú bicaj figyel. Ez sztem egy kicsit igénytelenség.


Én kaptam ajándékba 1 rucit, de nem azonos a bringámmal. Viszont nagyon tetszik a szine. Nem meridás.;) Ez gáz?

#4085
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Üdv.



Szerintetek , mennyire van jelentõsége annak, hogy más esetleg a mezen a kerékpármárka felirat mint a kerékpárod márkája. ?

Vannak ezen a területen iratlan szabályok, vagy csak egyszerüen izlés dolga?


Nincsenek íratlan szabályok. Bár engem rohadtul zavar mikor egy csomó emberkét látok meridás mezben (nem másban)a s..gük alatt pedig más márkájú bicaj figyel. Ez sztem egy kicsit igénytelenség.

#4086
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Vegyél olyan mezt amin nincs feltünteve márka...?
Különben is,amin márkajelzés van az már legtöbbször fullra tele van nyomva reklámmal (és mégis uannyi mint a reklám nélküli...) tehát RONDA.
Ergo olyat kell keresni,amin minimál szöveg van.(Briko,pl?)
Kivétel persze,ha a Zegyesület azt mondja h helló...Márpedig te Meridás/Trekes/stb mezben mész.

#4087
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Üdv.



Szerintetek , mennyire van jelentõsége annak, hogy más esetleg a mezen a kerékpármárka felirat mint a kerékpárod márkája. ?

Vannak ezen a területen iratlan szabályok, vagy csak egyszerüen izlés dolga?

#4088
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

kösz a tippet, épp ma boldogítottam a Vizdiéket vagy masfél órán át, úgyhogy volt idõm rendesen körbenézni, s fõként Specialized cuccokat láttam, de megkérdem majd a Vizdit meg megnézem az általad ajánlott masik helyet. tapasztalatod, ár/érték arány?


Ami nekem tetszik arra képes vagyok többet szánni.
A nadrág 10 körül volt a mez 5-6. De jó és kényelmes.

#4089
eff

eff

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
kosz a segitsegert.



ez passz.
én ruhaárban nem vagyok otthon. hülyeséget meg nem mondok.
telszám:46/505-058 kérdezd meg õket.



#4090
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
ez passz.
én ruhaárban nem vagyok otthon. hülyeséget meg nem mondok.
telszám:46/505-058 kérdezd meg õket.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#4091
eff

eff

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
kösz, akkor majd +probalom megtalálni, milyen árakban vannak a cuccok? drága (pl shimano kategoria)?


A Marikoo a Centrumtól a Pláza között van félúton a Szentpáli utcán./amelyiken a buszok járnak./
A Pláza parkolóházával szemben.



#4092
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

köszi gabi, és a marikoo miskolcon belül merre van, mert tervben van, hogy elnezek arrafele meg ebben a honapban. a szinvaparkban vagy merrefele?

A Marikoo a Centrumtól a Pláza között van félúton a Szentpáli utcán./amelyiken a buszok járnak./
A Pláza parkolóházával szemben.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#4093
Attisch

Attisch

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
  • LocationBudapest
hali!

nem tudom, ti honnan szerzitek a ruháitokat, de én sokat veszek turkálóban. Azért ne röhögjetek ki. Legutóbbi szerzeményem egy Deutsche Telekom mez és nadrág együtt 1200 Ft. Remek állapotban (nem tudom mióta T mobile a csapat, de nem túl rég).:bananadan Elég vicces. Bár lehet, hogy a csapat idei touros szereplése után nem merek vele az utcára menni :)

Szóval aki szeretne ilyeneket elcsípni keresse az angol túrkálókat fõképp vidéken :)
Attisch

#4094
eff

eff

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
köszi gabi, és a marikoo miskolcon belül merre van, mert tervben van, hogy elnezek arrafele meg ebben a honapban. a szinvaparkban vagy merrefele?


Minekutána a BRIKO nagyker és importõr itt van Miskolcon, tudok! :-)
Miskolcon a MARIKOO-ban kapsz BRIKO-t.



#4095
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás

Szasztok, Briko, vagy Corratec férfi felsõ és nadrágra fenem a fogam, tud valaki olyan boltot, ahol ezek vannak? ( a hunyadisport kifosztva)



Minekutána a BRIKO nagyker és importõr itt van Miskolcon, tudok! :-)
Miskolcon a MARIKOO-ban kapsz BRIKO-t.
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#4096
eff

eff

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
kösz a tippet, épp ma boldogítottam a Vizdiéket vagy masfél órán át, úgyhogy volt idõm rendesen körbenézni, s fõként Specialized cuccokat láttam, de megkérdem majd a Vizdit meg megnézem az általad ajánlott masik helyet. tapasztalatod, ár/érték arány?

#4097
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Szasztok, Briko, vagy Corratec férfi felsõ és nadrágra fenem a fogam, tud valaki olyan boltot, ahol ezek vannak? ( a hunyadisport kifosztva)


A corratecrõl tudok nyilatkozni.
Vizdák Jani boltjában érdeklõdjél (Speed-way Visegrádi u. XIII.ker)-itt mez tuti van, nadrág lehet, hogy csak használt
vagy
A corratec márkaboltban (Vadász utca V.ker)-tavasszal vettem itt nadrágot és mezet de lehet hogy már nincsen
Máshol nem fogsz találni...
Üdv:Balázs

#4098
eff

eff

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Szasztok, Briko, vagy Corratec férfi felsõ és nadrágra fenem a fogam, tud valaki olyan boltot, ahol ezek vannak? ( a hunyadisport kifosztva)

#4099
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kosz Endroo!

elõször is inkább patent, mert a klipsz az a baromság ami egy szíj a pedálra rakva. általában a puhatalpú cipõkön ki kell csavarozni a talpból az spd helyét.
pl:
Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

és bolt pl. www.hunyadisport.hu


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#4100
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
elõször is inkább patent, mert a klipsz az a baromság ami egy szíj a pedálra rakva. általában a puhatalpú cipõkön ki kell csavarozni a talpból az spd helyét.
pl:
Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép

és bolt pl. www.hunyadisport.hu