Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gerecse Maraton | Tarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
356 hozzászólás a témában

#61
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub


Ezek a TKTK-s képek, a maradék képek a fb-on szerintem a hegyibringás képek.


A sebesség mindent megold.

 


#62
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

3 defekt, 3 eltévedés, 30 perc idõveszteség.
De az ért csíptem. Jövök jövõre is. Köszönet a rendezõknek.

és mi a 3 kívánságod ? :) :) :)

#63
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Van egy olyan megérzésem, hogy a TKTK fb oldalán lévõ képek között vannak hegyibringás képek.



Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub

#64
zsaner

zsaner

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
3 defekt, 3 eltévedés, 30 perc idõveszteség.
De az ért csíptem. Jövök jövõre is. Köszönet a rendezõknek.

#65
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Van egy olyan megérzésem, hogy a TKTK fb oldalán lévõ képek között vannak hegyibringás képek.


A sebesség mindent megold.

 


#66
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Mert te egy kemény játékos vagy Géza! Úgy is kell azt! Csokipapír, oszt helló! ;)
Kicsit irigyellek is, hogy a sok gyakorlás miatt már gyorsabban megszereled a defektet, mint én elõveszem a kulacsot. :D

Valóban azt írtam hogy bizti lesz, és lesz is, mert ugye a képek megvannak. Csak kérdés hogy mikor és hová lesznek feltöltve.
Sajnos az oldal gázosan (nem)mûködik, a fejlesztõje nem igen reagál a javításokat illetõen. Ráadásul sikerült olyan nyelven írnia, amit rajta kívül szerintem csak egy ember ismer, aki fejlesztette anno. Így még az se megy, hogy majd valaki más kijavítja.
A Vértes maraton képei is vért izzadva kerültek fel, azóta úgy látszik újabb probléma is közbeszólt. :(
Ki lehetne írni hogy "új képek felkerülésének idõpontja bizonytalan", de szerintem ez egy ingyenes szolgáltatásnál alapértelmezett.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#67
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Egyébként, nekem is nagy bánatom az idegen kifejezések megjelenése a Magyar nyelvben, de itt igazán pl. a bullshit és társaira gondolok. Szép nyelvünk azért az idõvel csak csak megújul. Így lett a durrdefekt, lassú defekt... és a többi. És most már létezik az eldefektelés kifejezés is! :D

lehet csak azok kapnak defektet akik szeretik ezt az újmagyar nyelvet, én nem szeretem így még nem volt defektem :) :) :) :)

#68
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

nekem szerencsére nem volt még verseny közben defektem.másnak már segítettem. jó erõs gumit használok ami nehezebb is.Viszont nem eldefektel, meg kidefektel, meg bedefektel.Minek az EL? Defektel, ez ugyanazt jelenti.teljesen fölösleges mindenhova az EL-t elé biggyeszteni. Mert igen nagy rémségek jönnek ki.Pl. Lenyilatkozik, lekerülni és egyebek.De divat ez mint az ifony.ih spráhe ungárise language :) :)


Egyébként, nekem is nagy bánatom az idegen kifejezések megjelenése a Magyar nyelvben, de itt igazán pl. a bullshit és társaira gondolok. Szép nyelvünk azért az idõvel csak csak megújul. Így lett a durrdefekt, lassú defekt... és a többi. És most már létezik az eldefektelés kifejezés is! :D

#69
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

nekem szerencsére nem volt még verseny közben defektem.másnak már segítettem. jó erõs gumit használok ami nehezebb is.Viszont nem eldefektel, meg kidefektel, meg bedefektel.Minek az EL? Defektel, ez ugyanazt jelenti.teljesen fölösleges mindenhova az EL-t elé biggyeszteni. Mert igen nagy rémségek jönnek ki.Pl. Lenyilatkozik, lekerülni és egyebek.De divat ez mint az ifony.ih spráhe ungárise language :) :)


Igen, és bocsánat!
Ez egy szleng, és a korábbi rally-s érából jött velem az eldefektetelés, ahol egyébként az a mondás járja, hogy defektet kapni nem, csak szerezni lehet. :D

#70
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

nekem szerencsére nem volt még verseny közben defektem.másnak már segítettem. jó erõs gumit használok ami nehezebb is.Viszont nem eldefektel, meg kidefektel, meg bedefektel.Minek az EL? Defektel, ez ugyanazt jelenti.teljesen fölösleges mindenhova az EL-t elé biggyeszteni. Mert igen nagy rémségek jönnek ki.Pl. Lenyilatkozik, lekerülni és egyebek.De divat ez mint az ifony.ih spráhe ungárise language :) :)

A kerékpáros nyelvben a lekerülés egy létezõ szó. A lenyilatkozik az tényleg szörnyû. Hova le? :)


A sebesség mindent megold.

 


#71
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Nekem ha defektem van , megcsinálom :)

nekem szerencsére nem volt még verseny közben defektem.másnak már segítettem. jó erõs gumit használok ami nehezebb is.Viszont nem eldefektel, meg kidefektel, meg bedefektel.Minek az EL? Defektel, ez ugyanazt jelenti.teljesen fölösleges mindenhova az EL-t elé biggyeszteni. Mert igen nagy rémségek jönnek ki.Pl. Lenyilatkozik, lekerülni és egyebek.De divat ez mint az ifony.ih spráhe ungárise language :) :)

#72
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Szilárd az elsõ köves felfelén eldefektelt, BuZsónak meg valóban a nyerge törött szanaszét!


Nekem ha defektem van , megcsinálom :)

#73
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Egyrészt nem mûködik rendesen az oldal, mert (már bocsánat) de minden informatikus tróger (ez sajnos tapasztalat)!
Másrészt Petinek van rendes munkája, családja.
Harmadrészt (mivel a fotó letöltés ingyenes a HB.-nõ) Szuvenyír nyihaha, nye kukucs protku! :D (tartja a mondás)

azt vettem észre hogy nem mûködik az oldal és nincsenek képek. nincs ezzel semmi baj csak írja oda hogy srácok ne várjatok tõlem képeket, mert protku meg család meg tróger.
Tudod megszokták , várják mert látják a versenyeken itt-ott.Írta is párszor Alex hogy bizti lesz.Annak örülök, hogy van rendes munkája és családja.

#74
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

még nem nyilatkozott, de Szilárd sem


Szilárd az elsõ köves felfelén eldefektelt, BuZsónak meg valóban a nyerge törött szanaszét!

#75
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

ennyit már nem illik késni a képfeltöltéssel


Egyrészt nem mûködik rendesen az oldal, mert (már bocsánat) de minden informatikus tróger (ez sajnos tapasztalat)!
Másrészt Petinek van rendes munkája, családja.
Harmadrészt (mivel a fotó letöltés ingyenes a HB.-nõ) Szuvenyír nyihaha, nye kukucs protku! :D (tartja a mondás)

#76
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Buzsónak lefittyedt a nyerge, azért tolta vissza a bringát.


A képek folyamatosan kerülnek fel, ahogy Danó Peti ráér. Most hogy lement a Drótszamár, gondolom egyre több az esély :)

ennyit már nem illik késni a képfeltöltéssel

#77
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás

Hát, ahogy korábban is írtam van még bõven tartalék a Gerecsében. Nem is értem, vagy csak nem akarom megérteni, hogy a Gerecse-oldal miért maradt ki eddig is az útvonalból. Azért érdemes lenne a TKTK-oknak elgondolkodni a Nagy Gerecse (638m) pályába való beépítésén. Van út arra bõven. Ha Agostyánból indulok a Szász Völgyön át fel a Gerecsére, a 16 kilométer alatt össze szokott jönni cca. 600m szint emelkedés :D
Szóval csak azt akarom mondani, hogy brutális hosszú kört lehetne csinálni, és a rövid körnek sem kellene Csabdi fele bócorogni a dózerutakon....

Mi lett a váltóddal? Utólag is gratula a helyezésért. Délután biztos ami biztos alapon elmentem a balesetire egy röntgenért, láttam is a hölgyet aki elesett, de addigra már rendbe rakták.

#78
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest

Kommentár nélkül (0:47):
Gerecse XCM 2013 - YouTube


Azt hiszem Dini adja vissza legjobban és objektívan a történteket :)
Akivel nem történt semmi, az nem is volt ott! - Gerecse Maraton 2013.

#79
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

A beszámolóm: Márkus Jani kerékpáros blogja: Gerecse Maraton és Gerecse Trail - 2013.07.20-21.


Sajnálom, legközelebb dudálj!
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#80
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Buzsónak lefittyedt a nyerge, azért tolta vissza a bringát.

A hegyibirngás képekrõl tud valaki valamit? Fel lesznek töltve a honlapra? Még a piknikes képeket sem találom.

A képek folyamatosan kerülnek fel, ahogy Danó Peti ráér. Most hogy lement a Drótszamár, gondolom egyre több az esély :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_