Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Grammánia - a végletek nélkül

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
713 hozzászólás a témában

#561
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
milyen fekkel es betettel hasznalod majd ezt a tarcsat? ha shimanoval, akkor kivancsi lennek a velemenyedre. talan ez a legkonnyebb "normalis" (nem agyonkonnyitett) tarcsa.

amiota megvan a carbonvaz, mennyit koltottel konnyebb alkatreszekre? :D

#562
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
SRAM HS1, 160mm, 91 gramm:
Feltöltött kép

#563
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Nyilván nem ez a kérdés - úgy általában érdekes. De a listaára (vagy átlagos ára) horror.

Mint minden márkás kiegészítõnek, úgy ennek is az nyilván. Egyik sem ér annyit mint amennyibe alapjáraton kerül. Amúgy ez is alu.

Nem olyan drága az ! :) Lehet találni "okos" oldalakat ilyen cuccokkal. FSA K-Force Carbon MTB Stem 90MM China Wholesaler

Ugye erre mondják azt, hogy Kínában éjszaka sem áll le a gyártósor, csak ami lekerül róla az fele annyiba kerül majd. :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#564
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Nem olyan drága az ! :) Lehet találni "okos" oldalakat ilyen cuccokkal. FSA K-Force Carbon MTB Stem 90MM China Wholesaler
Marci

#565
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nyilván nem ez a kérdés - úgy általában érdekes. De a listaára (vagy átlagos ára) horror.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#566
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Van gyakorlati értelme az ilyen stucninak, amikor aluból simán van 120 g alatti töredék árból, ami ráadásul merevebb is?

nincs

Egyébként honnan tudod mennyiért vettem? Mert gondolom nem tudod. :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#567
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Az új 100mm-es stucnim.

Feltöltött kép


Van gyakorlati értelme az ilyen stucninak, amikor aluból simán van 120 g alatti töredék árból, ami ráadásul merevebb is?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#568
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Mi ez pedál? Mûanyag?

Mi ez kérdés? Magyarul?

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#569
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Aluminum forged/ Anodized
Cr-Mo
DU / Sealed
99 * 61 * 18 [mm]
228g/pr
Taiwan

#570
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Mi ez pedál? Mûanyag?

#571
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
RaceFace Carbon kormány 31.8mm 620mm

Feltöltött kép

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#572
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Wellgo M111

Feltöltött kép

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#573
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Az új 100mm-es stucnim.

Feltöltött kép

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#574
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

az xkingrol erdekes modon az mtbres felhasznaloi teszekben sok jot nem irnak, pedig aztan a nemet ujsagok nagyon seggre vannak tole esve.


Felhasználói vélemények közt, fórumon egyaránt van róla negatív vélemény, elsõsorban az olcsóbb verziókról nem nyilatkoznak elégedetten. A Black Chili keverékû már jó, igaz, volt abból is hibás széria úgy fél éve (Mountain King II volt), amirõl leszakadhattak a bütykök. Meglátjuk. (Azért ez nem az az ezerötszáz forintos B-kategóriás fajta, hanem BC-sbõl a méregdrága ProTection...)
Nem csak a németeknék szerepelt jól a külsõ, az angol újságoknál is rendre kiemelkedõen szerepelt az elmúlt 2 évben. Nem az az igazi grammozós, mert kissé ballonosabb kivitele ellenére, mégis alacsonyabb tömeggel SnakeSkin Rocket Ron, Nobby és RRalph is szerepelhetett volna a listámon, kb. ugyanannyiba kerülnek.
X-Kingben szerencsére van anyag, az oldalfalából sem spórolták ki a cuccot, itt hasonlóan a Geax külsõimhez. Az említetthez képest persze az X-King ballonosnak nem ballonos, 2.0 fölött van egy hajszállal, innen jön az alacsonyabb tömeg részben, illetve az alacsonyabb mintázatból. Nem akartam most szélesebb és agresszív mintás külsõket, és ez most egy ilyen.

#575
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
az xkingrol erdekes modon az mtbres felhasznaloi teszekben sok jot nem irnak, pedig aztan a nemet ujsagok nagyon seggre vannak tole esve.

#576
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
XTR RD-M985 SGS, 208g:
Feltöltött kép

#577
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Continental X-King 2.2 ProTection (Black Chili), 594g és 614g:
Feltöltött kép
Feltöltött kép

Shimano XT CS-M771, 10-speed, 11-34, 316g:
Feltöltött kép

#578
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ha kulacstartó akkor ez 1200-1300ft emlékeim szerint 40gr és az 1 literes kulacs sem esik ki belõle pedig azért most a Crosskovin is bõven lett volna alkalma rá. Mióta ezt a típust használom vagy 3 éve 1 kulacsot sem hagytam el.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#579
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

probald ki az esit... az is csak vmi 40g, es nem szivacs (en sose szerettem). szilikon, erzetre olyan, mintha a szivacsot meg a gumit osszegyurtak volna. igy osszessegeben az egyik legjobb markolatom, ami volt, pedig vegig probaltam az osszes "legjobbnak" mondottat. ezt a kulacstartot itthon is be lehet szerezni? a mostani elegge megkopott mar.

ps: dugokkal 43g a racers edge.


Olyan ESI-szerû cucc van a Canyonon nekünk, jó a fogása és tényleg könnyû. Mértem, 40-50g körül rémlik, fotót sajnos nem találom.

Blackburn-t forgalmazzák itthon, sok kiskerben kaphatóak a cuccaik, esélyes, hogy ez a kulacstartó is kapható lesz. Kicsit olyan nyeklõ-nyakló egyébként, azt hittem, hogy viszonylag érzékeny, de nem! 0.7-es teli palack meg sem moccant benne ma Crosskovácsin, eddig kifejezetten jónak tûnik!

#580
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
probald ki az esit... az is csak vmi 40g, es nem szivacs (en sose szerettem). szilikon, erzetre olyan, mintha a szivacsot meg a gumit osszegyurtak volna. igy osszessegeben az egyik legjobb markolatom, ami volt, pedig vegig probaltam az osszes "legjobbnak" mondottat. ezt a kulacstartot itthon is be lehet szerezni? a mostani elegge megkopott mar.

ps: dugokkal 43g a racers edge.