Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Thury MaratonT a Bakonyban | Várpalota | 2011. szeptember 25.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#61
kocsitomi

kocsitomi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok! A vonat pályaudvar a rendezvénytõl kb:4-5 percre van bringával. A nevezést úgy oldjátok meg , hogy a nevezzetek a Thury Maraton Várpalota - Fõoldal oldalon mert amire oda értek csak át kell vennetek a rajtszámotokat. A Thury Maratont a Bakonyban 66MTB/33MTB - Őszköszöntő kerékpáros teljesítménytúra időméréssel (Új!) | TTT a szerevezõ telefon száma ott van. Várunk sok szeretettel üdv:kocstomi

sziasztok!

elsõsorban a szervezõket és/vagy várpalotán járatosabb embereket kérdeznék.
problémám az, hogy vonattal mennénk, de a vonat érkezése a máv honlapja szerint 09:32. van esélyünk még nevezni 09:45-ig? vagy esetleg még a 10:00-es rajtra sem érünk oda? (nem tudom milyen távol van a pályaudvar és a thury vár)

a válaszokat elõre is köszönöm,
olahlali



#62
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

sziasztok!

elsõsorban a szervezõket és/vagy várpalotán járatosabb embereket kérdeznék.
problémám az, hogy vonattal mennénk, de a vonat érkezése a máv honlapja szerint 09:32. van esélyünk még nevezni 09:45-ig? vagy esetleg még a 10:00-es rajtra sem érünk oda? (nem tudom milyen távol van a pályaudvar és a thury vár)

a válaszokat elõre is köszönöm,
olahlali


Bringával max 5perc.

http://maps.google.c...&sz=16&t=h&z=16


A sebesség mindent megold.

 


#63
olahlali

olahlali

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
sziasztok!

elsõsorban a szervezõket és/vagy várpalotán járatosabb embereket kérdeznék.
problémám az, hogy vonattal mennénk, de a vonat érkezése a máv honlapja szerint 09:32. van esélyünk még nevezni 09:45-ig? vagy esetleg még a 10:00-es rajtra sem érünk oda? (nem tudom milyen távol van a pályaudvar és a thury vár)

a válaszokat elõre is köszönöm,
olahlali

#64
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
OK, megvan, köszi!

#65
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Szia. A frissítõk helyét itt találod:Route: Thury maraton közép terv (fecó verzió) CLONED FROM ROUTE 1213695 | Bikemap.net
Bõvebb infókat találsz itt is: Üdvözlünk a Facebookon - jelentkezz be, regisztrálj vagy csak tudj meg többet róla!

Thury Maraton Várpalota - Versenykiírás
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#66
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Indulunk mi is innen, kb 7-en, az lenne a kérdésem, hogy a 66 km-en lesznek-e frissítõpontok, és ha igen, hol, és mennyi?
A rajt 10-kor pontosan, vagy valahol olvastam, hogy 10-11 óra körül?

#67
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Sziasztok!

Fõként a kedves Szervezõket pingelném meg azzal kapcsolatban, hogy a RÖVID táv :
1 mennyire járható trekking géppel?
2 nagyon kezdõ montis számára milyen kihívásokat tartalmaz? :- )
Köszönöm!

Üdv: Grig


Kiegészíteném a válaszokat:
1: Járható, de trekkinggel lesz tolós szakasz lefele, felfele, és vízszintesen is.
2: Ne vállalja túl magát, inkább szálljon le és tolja ott ahol nem biztos magában. Figyeljen a gyorsabb versenyzõkre! Kezdõnek, komoly kihívás, de nem teljesíthetetlen.. ;)
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#68
kocsitomi

kocsitomi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szia Grig! Köszönjük a kérdést. Az elsõ kérdésedre a válaszom igen járható a rövidtáv ttrekkingel csak egy kicsit ballonosabb gumit szereljél fel a bringára a másodikra a válasz, kezdõ részére járható csak az a kérdés mennyire kezdõ de szerintem egy 33km-es szakaszt 4-5 óra alatt lehet teljesíteni két frissítõ ponttal ekkor az átlag sebessége kb.6.5-7 km/óra. üdv:kocsitomi

#69
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sziasztok!

Fõként a kedves Szervezõket pingelném meg azzal kapcsolatban, hogy a RÖVID táv :
1 mennyire járható trekking géppel?
2 nagyon kezdõ montis számára milyen kihívásokat tartalmaz? :- )

Köszönöm!

Üdv: Grig

#70
kocsitomi

kocsitomi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Köszönjük a dicsérõ szavakat ,és ugyan gondossággal járunk el mint a korábbi rendezvényen is. ( be be be a BakonybE) Itt viszont a pálya igazán megérdemli a maratont nevet.Fõleg aki a hosszútávot választja, nagyon izgalmas helyeken megy keresztül mint pl.Baglyas-hegy és van olyan hely ahol csak áthaladási engedélyünk van és ott csak a kijelölt úton szabad menni az útról letérni tilos!!!, de ezt a helyszínen úgyis elmondjuk mindenkinek.!

#71
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Egyébként nagyon örülök, hogy a 2 (?) évvel ezelõtti malõrök nem szegték kedvét a várpalotaiaknak, és a lehetõ legjobb formátumban tér vissza ez a rendezvény ...

más társaság a szervezõ, nem kell és nem is lehet hasonlítani a korábbi palotai versenyhez.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#72
kocsitomi

kocsitomi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szia! Ugyanaz mint a be be be a BakonybE és itt is a Thury maratont-ban is,:-) " ami rossz az direkt van"

#73
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Valaki árulja már el legyen szíves, mi a fene az a "maratont", mert megesz a fene a kíváncsiságtól.

Egyébként nagyon örülök, hogy a 2 (?) évvel ezelõtti malõrök nem szegték kedvét a várpalotaiaknak, és a lehetõ legjobb formátumban tér vissza ez a rendezvény (vagy tavaly is volt, csak lemaradtam?), engem a verseny része hidegen hagy, csak szeretnék egy jót kirándulni. Ha csak annyira lesz jó, mint a tavaszi, akkor már nem megyek hiába :-)

#74
fecco

fecco

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás

Az útvonalat láttam de nekem sokat nem mond! A rövid hasonló nyomvonalon megy mint az egykor volt Várpalota maraton, ami az egyik legszompatikusabb pálya volt vala! Azóta sem ettemkáposztás tésztát, pedig ott igen jó volt!


Szia! :)

Sok hasonló rész lesz, például a városból kivezetõ út :D :D :D ............és nagyjából ennyi, mert eléggé más lesz. :)
Tetszeni fog! :)

#75
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Az útvonalat láttam de nekem sokat nem mond! A rövid hasonló nyomvonalon megy mint az egykor volt Várpalota maraton, ami az egyik legszompatikusabb pálya volt vala! Azóta sem ettemkáposztás tésztát, pedig ott igen jó volt!

#76
gmatti

gmatti

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Jó kis pályabejárás volt, köszönet a szervezõknek.
Mondjuk kicsit meleg volt !!!

#77
fecco

fecco

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Ahoj!

Senkit ne tévesszen meg a TT jelzõ!
Aki versenyezni akar az versenyezzen, aki túrázni szeretne az túrázzon és a lényeg, hogy mindenki jól érezze magát.
Lesz chip-es idõmérés, lesz szalagozás, lesznek nyilacskák és lesznek nagyon fincsi lejtõk felfelé + frissítési lehetõség. :) :) :)
A pálya nagyon ideális maratonos nyomvonalon halad végig, amiben valószínûleg mindenki megtalálja a számítását.
Nagyon vegyes a talaj típusa és nagyon vegyes képet alkot a nyomvonal jellege.
Bárki bármelyik távot is választja biztosan boldog lesz amikor beér a célba, mert unatkozni nem kell a pályán az biztos. :D :D

(ui: a publikus pályabejárás nem került pízbe, így sokkal olcsóbb volt, mint a....................)

#78
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Elkészült a honlap is! :
Thury Maraton Várpalota - Fõoldal
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#79
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

ha abból indulok ki, hogy egy Gázló nevezési díjja 500ft és sok más TT-é is hasonló, akkor szerintem ha nagyon feltúrbózott TT-re nevez az ember se szívesen fizet ki 1000 Ft-nál többet :(

de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így ...


Így nézve egy maraton is csak felturbózott tt, mert ugyanúgy az erdõben megy, csak szalagozott pályakijelölés van meg idõmérés, arra mégis kifizetnek 4-9000 Ft-ot elég sokan hobbisták is. ;) Engem mondjuk ez az összeg nem fog visszatartani, a Bakonyt kedvelem, táv/km viszonylatban is van az erõnlétemnek megfelelõ, és amúgyis lassan vége a legjobb bringás idõnek, ki kell használni. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#80
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör

Thury Maratont a Bakonyban - Õszköszöntõ kerékpáros teljesítménytúra idõméréssel - gondolom ezért ennyi...

szerk.: Most nézem, szept. 18-ig kedvezményes, 2390 Ft a nevezés + saját szöveges rajtszám.


ha abból indulok ki, hogy egy Gázló nevezési díjja 500ft és sok más TT-é is hasonló, akkor szerintem ha nagyon feltúrbózott TT-re nevez az ember se szívesen fizet ki 1000 Ft-nál többet :(

de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így ...
Mert tekerni jó!