Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Thury MaratonT a Bakonyban | Várpalota | 2011. szeptember 25.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#81
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Csak én vagyok meglepõdve hogy egy TT nevezési díja 3000 jó magyar forint, vagy másoknak is szemet szúrt??

lehet, hogy elmentem volna, de ennyiért tuti kihagyom ...


Thury Maratont a Bakonyban - Õszköszöntõ kerékpáros teljesítménytúra idõméréssel - gondolom ezért ennyi...

szerk.: Most nézem, szept. 18-ig kedvezményes, 2390 Ft a nevezés + saját szöveges rajtszám.
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#82
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Csak én vagyok meglepõdve hogy egy TT nevezési díja 3000 jó magyar forint, vagy másoknak is szemet szúrt??

lehet, hogy elmentem volna, de ennyiért tuti kihagyom ...
Mert tekerni jó!

#83
Feruccsó

Feruccsó

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Sziasztok!

Aki a gázlót szereti - rossz ember nem lehet, és persze szerintem ezen a túrán is ott a helye.
Két bûvös szám, még látom senki nem írta le, 19, 30... :)
Szuper szakaszokról suttognak szép tájakon, kíváló szervezõkkel, igen jónak ígérkezik a dolog!!
Remélem minél többen leszünk!
Ami nem öl meg, erõsebbé tesz...

#84
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Info a szervezõktõl:
Vasárnap nyílt pályabejárás mindkét távon, találkozó 10kor a vár mögött.


A sebesség mindent megold.

 


#85
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Találtam még plusz infót az útvonalról a teljesítménytúrázós honlapon Thury Maratont a Bakonyban 66MTB/33MTB - Őszköszöntő kerékpáros teljesítménytúra időméréssel (Új!) | TTT, ígéretesnek tûnik. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#86
fecco

fecco

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Feltöltött kép

Info: thurymaratont.info@gmail.com