Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hungary:A Center X

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
168 hozzászólás a témában

#101
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyaci

A Duke a Psylo alatt, és a Judy fölött van. Állítólag, bár holnapra tényleg behozom a Bike-ot, abban benne van minden, ez is. 4 féle lesz, C, XC, SL, meg Race.

És a Sramos cikket is megtaláltam, majd begépelem, ha lesz idõm.

#102
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A Duke az titáncuccos már nem?? Vagy titánborítású? Ergo iszonyú megadrága lesz!!

Amúgy szerintem se legyen mérvadó az hogy fél kilóval kevesebb a tömege mint az RS XC-nek. Az XC még jó hogy nehezebb, mivel az acérugós, de a Hungary-A ban csak levegõ van. Szóval nem csoda hogy könnyebb.
A másik dolog meg az, hogy tuttommal az RS a lábakat önti. Öntésnél van egy minimális falvastagság amit nem illõ átlépni, ill. át lehet lépni preciziós öntéssel de akkó már a kurva drága helyett kibiszott drága lesz. A Hungary-A minden porcikája CNC-zet, amivel aztán ollan vékonyka cuccosokat faragnak, amit nem szégyelnek. Aztán meg vagy pakolják bele a drága alu anyagokat, vagy nem. Szerintem nem. Szóval ha már zúzva akarsz vele CC-zni akkor gondold meg azta Hungary-A-t mégeccer! De ha csak szimpla CC, akkor vedd meg.

#103
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Ha láttatok amcsi bringás videót, akkor láthattátok, hogy legtöbben Marzocchival mennek (meg magurával). Pedig nekik nem számít annyira a lé. Az állatkodást a könnyû telók nem bírják. Már csak az a kérdés, hol kezdõdik a telónak az állatkodás. :-/

#104
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Rockshox, Duke XC, az 1,61 kg, és 80 mm. Szerintem ez egész jól hangzik, bár látatlanban nem mondok semmit, mivel még ára sincs...  ;D Lehet, hogy kicsit RS párti vagyok, de hát nem tudok mit csinálni magammal  ;D . Szóval sajna HungaryA annyira nem tetszik, hogyha ingyen adnák sem raknám be a gépembe (eladnám  ;D ).

#105
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Suntour ULR? Az is ilyen árban van...
Másrészrõl gondolj bele, te 72 kiló vagy, a telódnak meg nem engedsz meg +0,5 kg súlyt???  ;D Szóval nyilván jelent valamit a különbség a RS Judy meg a Hungary:A között, de én inkább RS-t vennék. SÕT ha a helyedben lennék én kivárnám az RS Duke árait.

#106
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sziasztok!

Most tartok ott, hogy végre összegyûlt a pénz a 2001-es Magellan Crux vázra és egy jobb telóra. Nagyon szemezek egy Hungary A X telóval (1400g), de akinek nincs az szidja, akinek van meg dicséri. 82000Ftért (Probike) ilyen könnyû és szerintem jó villát sehol sem kapni. A Rock Shox XC-je 2Kg, Sl-je pedig (neten láttam) 1,82Kg. Köszike. Ilyen súlyú (persze nem igy mûködõ) Suntourt kapok 25000-ért. Szóval a kérdésem: Miért szidja mindenki a Hungary A X-t? Nekem hobby XC-re kellene, 72 Kg 182cm vagyok? Haveromnak ilyen telója van és sokszor zúztunk már le a HHH-ról (terepen). Eddig semmi baja! Szeghalmi Bálint is ilyet használ (talán nem véletlenül). Köszike a válaszokat!

#107
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát nem, tudom... Szóval Hungary:A-t az emberek vagy dícsérik, vagy szidják..... Szóval nálam már kapásból nem jön be, mert hülyén néz ki. Nem tudom mi vezérelte õket, hogy ilyet készítsenek...
Másrészrõl meg annyira szerintem nem olcsó, egy SrSountour ULR, vagy egy RS Judy XC is elég közel van árban, és simán tudnak annyit mint a Hungary:A. Jó mondjuk ezek rugósak...

#108
Roox

Roox

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szeva! Elolvastam 1-2 véleményt szerintem is jó a Hungary-A mert olcsó és könnyû jólo mûködõ de az a baj hogy nem tudok az óriási színválasztékból választani  :) . A magyar szinvonalról meg annyit hogy a cseke még a krukszot is elbassza azzal hogy belebuherál a háccsó agyba hogy olcsóbb legyen (havernak 1 hét alatt szétment). Úgyhogy perbal, yasec OK. Bike-,Magellány nem ok na csõ

#109
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Tényleg volt szó egy másik szimplavállas Center X-rõl, de nem tudom, hogy lehet-e már kapni. Azé' csinálják, mert a mostaninak a becsúszószára nem birja a gyûrõdést, ahogy itt más többen is mondták. Ez tényleg mehet 120 mm-ig, és a becsúszószára 2 mm-re vastagodott. Hogy ettõl mennyivel lesz erõsebb, a csoda tudja.... És nagy nehezen arra is rájöttek már, hogy nem mindenkinek van olyan kormánycsapágy/váz kombója, hogy ha elfordul a kelleténél egy kicsit jobban a kormány, akkor nem bassza szerteszéjjel a villaváll a vázadat. Szóval emeltek rajta, mostmár van nem egyenes is.
Rule..

#110
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Para:
Nekem ilyen van! (Coil 100) iszonyat atom király mega álat!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Jól válsztottál! Ez már tényleg EGY TELESZKÓP! (Csupa negybetõvel!  ;D )

#111
vendég__*

vendég__*
  • vendég
:)Szerintem egy nagyon sirály teló! mindenre nagyon király, egyedül az Agresszív DH-t nem komálja (ha-ha) nekem nagyon bejön mindenli vegyen ilyet!

#112
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No igen...
Az Én vónék'... ;D

Nékem a 2001es Z3 coil 100ra fáj a... asszem ezt a témát most hagyjuk... szóval fáj a lábam...
ha fáj a lábam, könnyen elbánok vele... ööö

;D

Mért kérded?
cs&h+tsai...
Joghurtnak is tetszik... Paraferee voltam

#113
vendég__*

vendég__*
  • vendég
b

Az nem én vagyok, én csak belepofáztam.

#114
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
gyaci pontosan melyik évjáratú és tipusú z3ra fáj a fogad ?

#115
vendég__*

vendég__*
  • vendég
csoda.

#116
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
A Z3 tulajdonképpen egy bringából lett kiszedve az X-Factorban, persze ujonnan. Akkor azt mondták, most nincs keményebb rugójuk, de majd rendelnek, és ingyen kicserélik. Ennek már jó pár hónapja, és csak mostanra valósult meg a dolog, de dicséretes módon tényleg nem kell ráfizetni.

#117
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
A marzocchi oldalán remek táblázat van ahhoz, melyik tipushoz milyen rugók vannak, milyen a szinük stb. Tudom mert z2 bam-hoz kerestem puhát és ebben a büdös egy világban sehol sincs, csak közepes és kemény mindenhez. Még a garda tóról sem tudtak hozni a marzocchitól...
Szal megyek is enni inkább  ;D
a közepes és kemény több boltban is elõfordulhat de õk is malitól szerzik be.

#118
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Paraferee

Sorry hogy közbepofálok, de eccerûbb ha Maliékat kérded a témáról, mert õk forgalmazzák a Marzo-t: mali@mali.hu
Aki válaszolni szokott nagyon rendes, Lacának hívják.

A Kefír se rossz!!  ;D

#119
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali kiscsango!

Amondó vagy, hogy a gyári Z3as rugó gyengus?
Mi pézbe került a csere?
És hogy követelted a boltban?
"ERÕSEBB RUGÓT!"?

Csak mert 90kiló vagyok, és egy Z3asra szeretnék hamarosan beruházni...

Csõváz és hátszél...
Joghurt legyen veletek... Paraferee voltam...

#120
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ez igaz.