Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

edzestervem.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
430 hozzászólás a témában

#61
errorka

errorka

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Az edzesek teljesithetoek gorgon? Ha igen, akkor a teljes tavot kell nyomni, vagy tobbet, vagy kevesebbet? Egyaltalan mit kell meg tudni a gorgos edzesekrol? Probaltam kutakodni a tudastarban, meg itt a topicban is, de nem talaltam infokat...

#62
milu

milu

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Üdv!

Az miért van, hogy nekem ezt írja ki:
Szilvásvárad Maraton Rövidtáv 2012
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv ( váltás )
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2012. május 14.
A verseny idõpontja: 2012. május 19.
A verseny honlapja

#63
ivancso.isti

ivancso.isti

    vendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Üdv,
elõször is köszönöm az újabb lehetõséget, a tavalyi után idén is örömmel regisztráltam edzéstervre.

Kaptam egy figyelmeztetõ emailt, hogy ki fog zárni. Gondolom megint valami hiba lehet, mint múltkor, mert beírtam mindhárom múlt heti edzést. Lehet, hogy esetleg megint elcsúszott egy nappal a számítógép?

Üdv:
Ivancsó István
Félsziget Kupa 12 hetes

#64
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Sajnos hosszútávú bringás edzesterv önállóan nincs fent az oldalon. Ha lett volna, azt választottam volna.


Értem, de az meg ugye logikus, hogy nincs értelme úgy csinálni, ha a felét kihagyod. Amúgy nem leszel gyenge, ha végigcsinálod a tri-edzéseket is, erõsebb bringás leszel, mintha csak a bringás részt csinálnád meg, s a futónapokon lazáznál...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#65
tgp

tgp

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sajnos hosszútávú bringás edzesterv önállóan nincs fent az oldalon. Ha lett volna, azt választottam volna.

#66
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Konstruktív megjegyzés - mi értelme egy triatlonos edzéstervnek, ha csak váltózol, s kizárólag tekersz? Csinálj inkább hosszútávos biciklis edzéstervet szvsz...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#67
tgp

tgp

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok,

Csatlakoztam az ironman-es edzéstervhez, viszont mivel díjazott váltóban leszek váltótag, csak a bringas edzéseket teljesíteném. Ebben az esetben hagyhatom teljesítetlenül a futó ás úszó edzéseket anélkül, hogy kizárásra kerülnék a további bringás edzésbõl?

Köszi

#68
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Köszi Zsolt a linket!
Mikor az oldalon jártam, nem vettem észre azt az aloldalt amit linkeltél. Így már ok.
üdv.

#69
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia mb33!

Ez egy kerékpáros edzéstervezõ honlap amit kitaláltunk. Úgy találtuk ki, hogy versenyekre készítünk fel ingyen emberkéket. Ha nincsenek versenyek, mert a versenyrendezõk és a versenynaptárkészítõ szövetség nem konzultál, arról mi nem tehetünk. Nincs egy hete, hogy megjelent a bikemag.hu-n a versenynaptár tervezet, így már van min dolgoznunk.
Alapozó edzéstervet sem fogunk csinálni, aki hosszabb edzéstervet szeretne, annak van lehetõsége igaz pénzért, de egyéni edzéstervre is.

elmúlt a kezdeti lendület... kifingott az egész...


Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#70
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia Diki!

Egyéni edzéstervet itt lehet rendelni. Más fóruma nincsen annak: http://edzestervem.hu/csomagok


Egyéni edzéstervet szeretnék készíttetni. Az "edzéstervem.hu" oldal üzemeltetõinek már írtam, de választ semmilyen formában nem kaptam. Tudnátok segíteni???


Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#71
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
elmúlt a kezdeti lendület... kifingott az egész...

#72
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Egyéni edzéstervet szeretnék készíttetni. Az "edzéstervem.hu" oldal üzemeltetõinek már írtam, de választ semmilyen formában nem kaptam. Tudnátok segíteni???

#73
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Esetleg alapozó edzéstervet nem fogtok feltenni az oldalatokra, amibõl majd tovább építkeznek a versenyre felkészítõ 8-12 stb. hetes edzéstervek?

#74
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia János!

Nem jelent meg még sem az MTB, sem az országúti versenynaptár, s addig nem adunk ki terveket.
A TOP maraton versenyek közül is csak háromnak van meg a dátuma.
Amint megvan, dolgozunk a terveken és megosztjuk.

Sziasztok, most regisztráltam nálatok, nagyon megtetszett a dolog. Az edzéstervek között országutit nem találtam, csak a 3 MTB-set. Én vagyok a béna vagy lesz esetleg késõbb?


Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#75
GM Janos

GM Janos

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok, most regisztráltam nálatok, nagyon megtetszett a dolog. Az edzéstervek között országutit nem találtam, csak a 3 MTB-set. Én vagyok a béna vagy lesz esetleg késõbb?

#76
nick leeson

nick leeson

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok! Tegnap bukkantam rá erre az oldalra, azt kell mondjam, hogy nagyon jó kezdeményezés. Én tulajdonképpen most az alapozásomhoz keresek edzésterv támpontokat; a jövõ évem egy xo típusú versenyre lesz kihegyezve augusztus második felében. Érdekelne a dolog egyéni edzésterv keretében is, de ha úgy nem megoldható, akkor a kérdés, hogy lesz-e ilyen jellegû terv, nagyjából 12 hetes periódusra?

#77
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem
sportkorház - Google keresés
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#78
xc1

xc1

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Jól hangzik,de helyileg hol is van ez?

#79
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Egyébként mit ajánlottok,melyik orvosnál kezdjem?

Én Dr Hidas Pétert ajánlom a sportkorházban rendel csütörtökönként ha kell privibe megadom a számát mert ha jól tudom szeptember óta be kell hozá jelentkezni.
nagyon jó orvos februárba szétment a térdem március elején mér edzhetem igaz csak sikon de már tekerhetem:)

#80
xc1

xc1

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Egyébként mit ajánlottok,melyik orvosnál kezdjem?