Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Dynamo Maraton | Gyenesdiás | 2011. augusztus 20.

- - - - -

  • Please log in to reply
468 replies to this topic

#81
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Sziasztok!

Itt van az ftp elérhetõsége, most ennyi van egyelõre, ha lesz még jelezni fogom.
Két könyvtárban vannak képek, vannak verseny utáni fotók is, remélem lesz mindeni kedvére való fotó, ami nem kell azt dobjátok a lomtárba.
Jó töltögetést.
Köszi mindenkinek az elismerõ szavakat!

kiszolgáló neve: ftp.extra.hu

felhasználonév: kalozokweb

jelszó: dynamo

Siki

#82
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

Üdv!

Néhány kép a maratonról:

http://picasaweb.goo...5/080824_Dynamo


jók a képek köszi! meg is találtam köztük magam.
Azért még várom sikimano képeit is.:)

#83
Lumiere

Lumiere

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
Üdv!

Néhány kép a maratonról:

http://picasaweb.goo...5/080824_Dynamo

#84
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Szia!

Szerintem megadom majd az ftp elérhetõségét, csak még van két ember akinek nincsenek feltöltve a képei. Aztán akkor le tudod tölteni az összeset. Jó lesz így? Siki


Megköszönnénk... amúgy 201 voltam mc_pite kukac frímél pont hu ha nem menne ftp mégsem... Köszi! :prosze:


Verseny jó volt, végére végre volt némi technikásabb rész meg lejtõ is, vártam már hogy bringával is kipórbálhassam a környéket - gyalogosan ismerõs.
Ugyan az elvileg gyors pálya sok helyütt nekem annyira nem feküdt mert süppedõsebb talaj miatt lassan, néha kistányéron haladtam felfele, lefele meg tekerni kellett sokfelé; aki gyenge mint én annak nem volt olyan öröm :). 3 nyilas meg halálfejes részeket meg szeretem, ott vagyok elemembe :)

Szal köszönjük, és reméljülk azért megoldható lesz jövõre is!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#85
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 posts
...mizu? ...vidéki vagy?

:)

...nos az utolsó Dynamó...nagyon rossz mert a multik, mindent felfalnak... még a szpíkerbácsikat is lsd Mártamarci...

...nagyon fog hijányozni a maraton ott...

...DE!!!! lesz helyette más!!!! ...háhhháááá van mááásííík!!!! ... :)

...meglepcsi...de azt gondolom egy félresikerült KonaFesztivál után, kéne egy Dynamó Fesztet rendezni, buli, sütögetés, háziverseny, nyaralás, barátkozás, angyalbögyörõzés, hátimacizással... mert Baluékra szükség van, a hely több mint állat, a környék gyönyörû...stbstbstb...nyal-nyal- :)

...az emberek (nem a vadászok) naagyon jófejek...

...valamit KELL csinálni...

...tehát kedves mindenki!, tessék beírni a dátumot, mint mindíg MERT valami lesz, lehet csak kispályás 12órás...vagy bármi, de BALU!!! mi nem adjuk fel...

...ui: ha nincs mani akkor is jövök...de ezt TE is tudod, és most elmorzsolhatod a könnycseppeket a szemedbõl , MERT íme még egy szösszenet...az elsõ...



ui: HunyadiLaci nem csak terepmotoros, hanem a jazzkonzi énektanszakvezetó tanára, és egy jó barát természetesen...

ui2: még egy szösszenet:


...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#86
forter

forter

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts

Szia!

Szerintem megadom majd az ftp elérhetõségét, csak még van két ember akinek nincsenek feltöltve a képei. Aztán akkor le tudod tölteni az összeset. Jó lesz így? Siki


Hógyne, világbajnok! :D
Ezer hála és köszönet!

#87
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 posts

Janes: Köszi, bár évközbeni magamhoz képest halálgyenge vagyok, nem hiába, mandulagyuszi meg 1 hónap pihi nem erõsíti éppen az embert... :) Mákot viszont annyit kértél amennyit nem szégyelltél, legalábbis csapattárs 4 kanalasat evett :D
sysqo:Igen, uccsó Dynamo maraton volt.
A versenyrõl: Aszfaltos emelkedõt 2 hosszús, meg 1 rövides bírta az elejével, elég jó tempót mentünk, nehéz volt. A 2. frissítõ utáni emelkedõ utáni lejtõ utáni emelkedõn szakadtam le az 1. helyezettrõl, Horváth "Hocsa" Csabáról, akinek még1X gratula, jó tempót tudott menni végig amit egy darabig lehetett bírni, de aztán nem :) Utána már csak a saját tempómat követtem 155-165ös pulzus körül, semmi extra nem történt...
Kijelölés nonplus ultra, frissítés is rendben volt, mondjuk én csak 1 pohár vizet borogattam a nyakamba :) Dióstészta jó, büfé jó és viszonylag olcsó.
Szpíker megintcsak jó, nem hiába, BíróÁdám volt az ügyeletes zeneosztó :) Haddaway-What is Love rUlez :D



MÁÁTYÁÁÁSSS!!!!!

...én csak egy bemondóbácsi vagyok...ejjj :)

...da danke...

...íme neked is egy szösszenet...ha már spenót... :)



:)))
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#88
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 posts

állitolag azért mert egyes területek a vadászok felügyelete alá esik,és már nem adtak ki további területhasználati engedélyt.....

tehát hogy ne tegyük tönkre egy hétvégéjüket azzal hogy "körbe-körbe biciGlizünk" a területükön,és igy egyel kevesebb hétvégét tudnak lödözni a védtelen vadakra.


...van egy nagyon jó barátom...ajánlom mindenkinek...


...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#89
zander

zander

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Szasztok !

Köszönet a szervezõknek, ismét jó kis verseny volt. Sajnálom, hogy megszûnik a maraton számomra ez volt minden évben a zenit. Kár, hogy az elsõrõl anno lemaradtam, viszont szerencsésnek tartom magam, hogy a többin részt vehettem. Pont ezért a Kürtös kupára viszont mindenképp megyek, váltok, ha már 1szer muszáj.
Én is várom a fotókat, ha van rá lehetõség, elõzõleg is húztam le ftp-rõl képeket.

Még1szer KÖSZÖNÖM ! ...mások nevében is sztem.

#90
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Szia!

Szerintem megadom majd az ftp elérhetõségét, csak még van két ember akinek nincsenek feltöltve a képei. Aztán akkor le tudod tölteni az összeset. Jó lesz így? Siki

#91
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

Szia! Képek még csak ftp-n vannak fent, de ha megmondod a rajtszámod elküldjük a képeket. Siki


szia !

63-as volt a rajtszámom.

#92
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Szomorúan hallom a hírt. Évek óta tervezem, hogy egyszer ide is eljövök, hát akkor jövõre se jön össze! :( Errõl lemaradtam, pedig csak jót hallottam rólatok.

Vadászok? Pha...jobb ha nem is mondok véleményt.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#93
forter

forter

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts

Szia! Képek még csak ftp-n vannak fent, de ha megmondod a rajtszámod elküldjük a képeket. Siki


mindegyik kellene..
:)

#94
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Szia! Képek még csak ftp-n vannak fent, de ha megmondod a rajtszámod elküldjük a képeket. Siki

#95
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
fotók vannak már fennt valahol? Egy srác aszfaltra letett géppel fényképezett az aszfaltos részen.:)

#96
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Sajnos igaz! Sõt volt olyan év amikor megfenyegettek bennünket a vadászok, hogy majd a bringásokra fognak lövöldözni. Jó vicc mi!?
Aztán sok bajunk akadt a quad-osokkal, túristákkal, akik kitartó lelkesedéssel szalagozták át a pályát a verseny elõtti napokban. Érdekes a verseny után egyetlen szalagot sem vett le senki.
Lóvé? Nem nem az volt a probléma, nekünk tényleg nem errõl szólt ez a verseny, mint sok más hazai versenynél.
Pár éve voltunk egy megbeszélésen a MTB szövetséggel, ahol milliók röpködtek egy-egy maraton szervezése kapcsán........hát leesett állal jöttünk ki, hogy mirõl is szól ez a sport!? Szervezõk

#97
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

állitolag azért mert egyes területek a vadászok felügyelete alá esik,és már nem adtak ki további területhasználati engedélyt.....

tehát hogy ne tegyük tönkre egy hétvégéjüket azzal hogy "körbe-körbe biciGlizünk" a területükön,és igy egyel kevesebb hétvégét tudnak lödözni a védtelen vadakra.


Ez igaz? Persze mit csodálkozik az ember, hisz Magyarországon vagyunk.:mad::lol1:

#98
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 posts

Balu!

Miért is nem lesz több Dynamo? Lóvé? Sok ellenzõ?


állitolag azért mert egyes területek a vadászok felügyelete alá esik,és már nem adtak ki további területhasználati engedélyt.....

tehát hogy ne tegyük tönkre egy hétvégéjüket azzal hogy "körbe-körbe biciGlizünk" a területükön,és igy egyel kevesebb hétvégét tudnak lödözni a védtelen vadakra.
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#99
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 posts

már tudom, h TI, kedves fórumozók, minden verseny elõtt azt írjátok ide, h ááá, az elején egy kis emelkedõ, onnan nagytányér.. :) bakker! :)
és olyan a pálya, hogy az elsõ 20 km-en még vígan elvoltam, de aztán jöttek a technikásabb részek, és a végén már az életemért küzdöttem.. :D
ráadásul
50.3 km-nél kanyarban (ahol már tényleg az utolsókat rúgtam) ült egy rendezõ meg a haverja, és odakiabálták, hogy még egy km emelkedõ, onnan végig lejt. hát az az egy km volt vagy kettõ, a végiglejtben meg 3 emelkedõ (egyiken toltam is) és egy halálfej is akadt..
akkorott igen mérges lettem ezért, de amikor meghallottam a szpíkert, már vigyorgott a szám :)


Én a pálya elejét nem értettem se akkor, se így utólag: hosszú unalmas "nagytányéros" aszfaltos emelkedõ (plusz a "lassú" rajt, ami nekem külön betett), illetve hosszú "nagytányéros" szakaszok szintbeli dózerutakkal. Azt hittem, csak a rövidtávosok miatt van ez, de ha a végén ugyanott jöttek, mint a klasszikosok, akkor nem értem (értsd: ha a pálya eleje azért ilyen, hogy anyuka-gyerekek is tudjanak rajta menni, akkor a végén mit csináltak a lejtõkön?...). Tehát jövõre - hátha lesz megint mégis - a pályát nem lehetne
esetleg lerövidíteni, vagy az elejét másfelé vinni, hogy több legyen a móka és kacagás? ja, és hogy ne 1 kilométer hátránnyal induljak eleve...:-) De ha úgy vesszük, elsõ lettem a kategóriámban, hehehe (mert az "öregek" Tauplitzben szenvedtek - szupportáltak a hétvégén, nem is akárhogy!).

A kanyarban robotikusan nyomták a "válts vissza" szöveget, én meg automatikusan nyomtam a "nincs hova" választ, ezt nem értették, de amikor befordultam, akkor megértették :-) Ez az utsó emelkedõ valóban szívás volt, dehát ezért szeretjük. Még, még, sok ilyet!

#100
forter

forter

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
Balu!

Miért is nem lesz több Dynamo? Lóvé? Sok ellenzõ?
Sajnálom, azért is, mert így visszagondolva talán ezen a pályán voltak a legélvezetesebb lefelék..