Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Dynamo Maraton | Gyenesdiás | 2011. augusztus 20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
468 hozzászólás a témában

#461
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 hozzászólás
Udv!

Gondoltam irok nehany szot, ha masert nem, hat hogy ez kis verseny ne a "masodik oldalon" legyen a forumok kozott. :-))

De komolyan szolva, szvsz nagyon jo kis maraton volt, en szemely szerint mindennel meg voltam elegedve. A palya remek volt (meg akkor is, ha nehol poros), leszamitva azt a kis "sivatagi mokat" az elejen. A kijeloles egyertelmu volt, sz "itatok" szinten rendben, es a beerkezeskor felszolgalt teszta is el volt talalva.

Szoval ha jovore is lesz, akkor tessek eljonni sokan, mert szerintem jo kis moka!

(Az igaz, hogy 2-300 embernek konnyebb maratont szervezni, mint 1200-nak, de remelem, ha jovore duplazodik a letszam, akkor is ilyen szinvonal lesz.)

No, en beszeltem. :-))

Alfa


ui.: Talan csak annyi kritikat, hogy egy "szpiikert" talan be kellene szerezni, de hat en azt mondom, hogy 2000 forintert ez legyen a legkisebb problema!
(Ja, es hozzateszem, hogy ha ennyibol is lehet maratont szervezni (elonevezes 1500), akkor ketsegeim vannak az 5000-es maratonokkal kapcsolatban.) Nade ezt csak zarojelben irtam...



#462
thandrew

thandrew

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Már csak 6ot kell aludni és jön a MARATON !!!!
Én már várom. Ma mentünk bejárni, hát húzós lessz!
De nagyon király!
Száraz idõ legyen, ilyenkor a legjobb a pálya!

Csákkó
Gyertek sokan!


#463
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Hali

mivel a közelben van a nyaralonk (rayttól 3 percre ;D) voltam nemrég páyát beyárni de csak a 30on.
tehát : 30km: laza... 1h40perc alatt nagyon lazán meglehet csinálni..szerintem oyan 1h 15-20 körül lessz az elsõ.
az elsõ pár km mély homokos talayon megy, 2 nyomsávu erdészeti úton..mayd aszfalt/murva aszfalt váltya egymást.... elõzni végig lehet kivéve az utolsó 10 km-en vannak egynyomtávu lefelék de köztük ott is szélesebb emelkedõk. húzós emelkedõ csak a oyan 20-25km közt van egy az inkább kistányéros.
Esõ se lessz gond, tuti yárható.

50km: hallomásból a srác akivel mentem azt mondta hogy durva lessz.
igaz 444m a legnagyobb hegységbéli csúcs de az 50esen oyan lessz mint a hullámvasút fel-le fel-le sokszor...ezért is yönk 2400ra szintkülönbség 100on.
Egyetlen durva rész van benne egy kövesz/sziklás lefele amin fél méteres sziklák közt kell lavirozni...állitólag elég durva..sokan ki is akrták vetetni a pálya nyomvonalából de ugytudom még benne van.

Ya! és ne gyertek tul sokan mert csak 300db ??? ::) raytszám van ;D nayo csak vicceltem.
gyertek, nagyon yo lessz!!!!!

Amugy lehet hogy modositva lessz a páya ugyanis az utolso 500 m-et lehet felviszik a Festetics kilátóba és onnan DH lefele pont a célba. (ex Bozót kupa pálya)
Bár erre kevés az esély...

#464
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
LustaTömzsi baromira nem érdekel a tempód

nem foglak megtisztelni, mert nem veled versenyzek hanem magammal.
ha zavar hogy vannak nálad lassabbak szerintem ne is indulj


és ha már tiszteletrõl van szó a nevemben nincs egy deka csillag sem :-X no comment

#465
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Szevasztok!

Gyönyörû helyen lesz megrendezve ez a verseny, és értékes ajándékokat fognak kisorsolni!
Ezen az oldalon mindent megtudhattok:

www.dynamo-maraton.atw.hu

A hegység legmagasabb pontja 450m szóval molyan Buda-maraton jellegû lesz a pálya, a különbség csak az, hogy közút nem lesz benne egy méter sem, szóval autósoktól nem kell tartani.
Tekerhetõ emelkedõk és gyors lejtõk lesznek, a keszthelyi-hg. talaja köves, sziklás, így esõ esetén sem lesz dagonya. Gyertek el minél többen, tuti hogy jól fogtok szórakozni...



#466
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
Csak ha R*s magtisztel.

#467
thandrew

thandrew

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Nem kell lámpa! Azt mondják ki lesz világítva a pálya. :D :D :) :)
100-on indulsz?

#468
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
Legalább a szállás nem okoz6 gondot.
Legalább a fürdés nem okoz6 gondot.
De hova tegyem az EGO X-et? :-\ Tudom a versenyzõ aláírásához! ;)
R** leköteleznél ha választ6lak tempómenõnek a 100-on! 8)
Bár a szintidõ nekem kevésnek tûnik a 2400 szinthez. :-\
Lámpát viszek.


#469
thandrew

thandrew

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Mit hallani errõl a maratonról?
Én csak annyit tudok, hogy szept. 11-én lesz.
Meg a honlapjuk címét: www.dynamo-maraton.atw.hu

Milyen szervezés ez? Biztos király lesz. tuti helyen. Ott leszek az száz!!!!!!!!!!!!!!!!!!