Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Dynamo Maraton | Gyenesdiás | 2011. augusztus 20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
468 hozzászólás a témában

#421
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Spiltyu: Köszi a "biztatást".. :)

#422
konakona

konakona

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!

Aki pályát jár be,az nagyon figyeljen a sárgaösvény tetejénél !!! Rádölt az útra egy fa.A hétvégéig remélem sikerül kipucolni.Mindenkinek balestmentes felkészülést,versenyzést és jó idõt.Asszem ránk férne.
Amirõl még nemesett szó az-az,hogy a hosszútáv két patakon is átmegy az egyiken át kell majd gázolni a másikon deszkát fektetünk le.Gumicsizmát hozzatok.
Üdv :Taki

#423
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
üdv
idén is 2kor az extrem?
idén is lessz tombola?
tavaly minden nagyon tetccett

#424
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Hú, de jó látni a többes számot.. :) Akkor nem lesz szégyen, ha nem csak a nyeregben leszek.. :D Azért remélem önszántamból szállok le róla, és nem valami kényszeríto ero dobál ide-oda..


Nyugi raycoon, rajtad kívül még jópáran fogják tolni a cingát mind az "erõs mászás" mind pedig a "szép kis mászás" nevezetû emelkedõkön :))) Felfelé nem valószínû hogy valami kényszerítõ erõ fog ide-oda dobálni, ellenben ha lefelé nagy sebességgel beledurrantasz egy vízmosásba, akkor ez elõfordulhat. Inkább azokra figyelj majd. Emlékszem, a tavalyi verseny után több tapasztalt maratonos is mondta, hogy némelyik lejtõ tényleg húzós volt... Én is így gondoltam, de azért élveztem.

#425
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Mi sem akarunk meghalni egyik majom hulyesege miatt, szal jo nagy halalfejet vagy mit rakjatok ha lehet lathato helyre.


ok, bocs ez kicsit durván hangzott, de csak azt akartam vele mondani, hogy tényleg okosan menjetek, ahol veszélyes a helyzet

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#426
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Raycoon a szép kis mászás az ahol toljuk :)

Hú, de jó látni a többes számot.. :) Akkor nem lesz szégyen, ha nem csak a nyeregben leszek.. :D Azért remélem önszántamból szállok le róla, és nem valami kényszeríto ero dobál ide-oda..

#427
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Nem akarunk egyik majom hülyesége miatt is mentõt hívni


Mi sem akarunk meghalni egyik majom hulyesege miatt, szal jo nagy halalfejet vagy mit rakjatok ha lehet lathato helyre.
( . ) ( . ) \l/ 8====O

#428
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
köszi....
az egyetlen ami fáj....ez az elsõ maraton ahol szenyior kategóriába taszít a korom...pffüüü, na addig is szokom a gondolatot... :)

Raycoon a szép kis mászás az ahol toljuk :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#429
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Köszi az infót!

Báár, nekem, mint abszolut kezdõnek nem sokat mond az "erõs mászás" és a "szép kis mászás", de majd kiderül, ha sikerül elmennem.. :)

rc

#430
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!

Látom sokat érdekel a pályaq minõsége!
Igen ,ahogyan Konas andras leírta, sajnos a 46 km-es, s a 76 km-es nek lesz egy 1.5km durva szakasz!
Figyeljetek a Halálfejes jelzésekre! A verseny folyamán találkoztok vele akkor azt a szakaszt nagyon lightos tempóba kell hogy menjetek! Erõs vízmosásokat csinált az egy héttel korábbi nagy esõzés. Valaki kérdezné miért lett rövidebb az extreme táv, hát ezért pár szakaszt elmosot az esõ, s azt a csapat úgy látta ,hogy még veszélyes lenne megcsinálni!
Nos valaki érdeklõdött a 27 km táv íránt4 Akkor leírnám milyen lenne!
Nos az elején enyhén homokos, utána kb 13km beton (8km mászás, 5 km lefelé), ezt követõen terep, erõs mászás kb. 2km, folyamatos köves, lefolyás , szûk fás részek, erõs lefelé, éles visszafordítóval, megint mászás, lefelé cél elõtt egy szép kis mászás, lefel, & cél!!
Nos a 27 km pálya röviden ennyi!
Bármi kérdés merül fel nyugottan a web oldalunk forum hasábján kérdezzetek, vagy hívjatok, vagy írjatok web side: www.author-maraton.atw.hu
A képek a pályáról fent vannak, s lehet nézni õket!
Üdv mindenkinek, s sikeres felkészülést!

Üdvözlet: Balu78 alias Léránt Balázs (fõszervezõ)

#431
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Köszi az infókat!

#432
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

akkor egy kellemes túra lesz, szerintem. Akkor is nagyon szép helyen fogsz tekerni, csak nem lesz annyi mászás és lejtõzés. másnap is lesz egy kis túra, remélem mindenki marad még arra is.

Ezt biztatásnak veszem.. :D

#433
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
akkor egy kellemes túra lesz, szerintem. Akkor is nagyon szép helyen fogsz tekerni, csak nem lesz annyi mászás és lejtõzés. másnap is lesz egy kis túra, remélem mindenki marad még arra is.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#434
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

hú, ezt nem tom pontosan. talán úgy 2/3-a lesz, asszem. ezt azért ne vedd kézpénznek. a rövid táv az nagyon lájtos lesz, minimum a középtávon indulj, ott lesznek a fini lejtõk is. :-)
Balu-t kell ilyenrõl kérdezni.

Tigris: akkor mit isztok valami gumi-maci szörpöt? mert akkor viszek Neked, s majd adok verseny közben. :P

Hmm, ha megyek akkor én is inkább röviden, mert ez lenne az elsõ, és terepen sem sokat voltam még, és már nem sok idõm van felkészülni, de csak érdekel milyen egy ilyen.. :)
Szóval lehet, hogy én azon a lightos semmiségen is elvérzek.. :)
(De mikor rakom rendbe a bringát?)

#435
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Üdv!

A rövid távban mennyi lesz a terep?


hú, ezt nem tom pontosan. talán úgy 2/3-a lesz, asszem. ezt azért ne vedd kézpénznek. a rövid táv az nagyon lájtos lesz, minimum a középtávon indulj, ott lesznek a fini lejtõk is. :-)
Balu-t kell ilyenrõl kérdezni.

Tigris: akkor mit isztok valami gumi-maci szörpöt? mert akkor viszek Neked, s majd adok verseny közben. :P

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#436
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

helyes.
gyertek sokan. kajak jó lesz. lesz sok sör. fogadjunk, hogy nam tudjátok mindet meginni!

ezt most +nyerted.....tigrisek nem isszák a seritalt....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#437
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Üdv!

A rövid távban mennyi lesz a terep?

#438
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
helyes.
gyertek sokan. kajak jó lesz. lesz sok sör. fogadjunk, hogy nam tudjátok mindet meginni!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#439
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

aha, de fõleg emelkedõk. :-)
egy hosszabb lesz, ha jól tudom, ez úgy 3km-es, meg utána még 2 rövidebb. de nagyon jó lesz.
jössz Te is tigger? akkor valszeg talákszunk.

tervben van....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#440
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nekem is szándékomban áll megjelenni...
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)