Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Dynamo Maraton | Gyenesdiás | 2011. augusztus 20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
468 hozzászólás a témában

#1
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Üdv!
Feltöltöttem a képeim. Idõ hiányában nem sokat javítottam rajta, így a rosszabbak is benne vannak.
https://picasaweb.go...0_DynamoMaraton


Köszönjük szépen! Tök jó képek ezek.

#2
Lumiere

Lumiere

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Üdv!
Feltöltöttem a képeim. Idõ hiányában nem sokat javítottam rajta, így a rosszabbak is benne vannak.
https://picasaweb.go...0_DynamoMaraton

#3
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Találtam ma pár igen ínyemre való D-betûs ösvényt, ezekbõl lehetne majd párat az útvonalba csempészni? :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#4
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
"Mindenkinek köszönjük, aki eljött és részt vett a VI. Dynamo-maratonon!"

Mi köszönjük a lehetõséget!
Egyetlen negatívumot említenék, jövõre szerkesztetek egy hosszútávot, a Classic+Hobbi összeadásával?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#5
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

...köszi! brada! :) ...de valóban kiváncsi agyok, mert jövõre szeretnék többet dolgozni vele, a THM-en együtt nyomtumk 3 napot, az yooo volt... :)


Bocsi ! 2-vel lejjebb!:D:D

#6
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Válasz eggyel lejjebb .

#7
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Jó volt , de nekem kicsit "száraz" . Hiányoztak a rögtönzött beköpéseid és a baráti csipkelõdések satöbbi ...:D

#8
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

A versenyzés sajnos már a múlté. 3 éve csak fotózom a versenyeket, de így is jól érzem magam köztetek :)


Akkor ezt megúszták a Szilárdék!:P

#9
kezso

kezso

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
  • LocationAjka

Jó képek, gratulálok.
Végignézetem az albumaidat, ez a legutóbbi messze a legjobb sorozat. Ha bringában is így fejlõdsz, akkor jövõre retteghet a Buruczki - Parti - Blazsó trió;)


Köszönöm a biztató szavaid. Próbálkozom, hogy jobb legyek :)
A versenyzés sajnos már a múlté. 3 éve csak fotózom a versenyeket, de így is jól érzem magam köztetek :)

#10
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük, aki eljött és részt vett a VI. Dynamo-maratonon!
Ádám! Voxa nagyon jó volt, tette a dolgát, csak így tovább...
Mindenkinek sok sikert és balesetmentes közlekedést kívánunk+ tartós hátszelet...

Sziasztok!

Szervezõk!

#11
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A reklámozásért meg fekete, uw kupán hallottam mellettünk beszélgetõktõl csak hogy mégis lesz még dinamo maraton.
Jövõre lesz megint DH?

nem a szervezõk tehetnek róla.
4 bringás média közül 2-nek az oldalára került ki a verseny elõtt 1,5 héttel, sõt a szerencsések nevezést is nyerhettek ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Ott voltunk, versenyeztünk, jó volt. :)
Kicsit bõvebben: Imádtam a lejtõket, finom volt a krumplis tészta és a lassú rajt tempója is pont jó volt. A jelöléseken van még mit fejleszteni, a szalagok lehetnének feltûnõbb színûek, a táblák kicsit nagyobbak (vagy a nyíl hegye jobban látható) és a kanyarok elõtt legalább 50méterrel kirakni
õket (többször volt, hogy érkeztem a lejtõn, láttam a keresztben kihúzott szalagot, de fogalmam sem volt, hogy majd jobbra vagy balra kell kanyarodnom). Egyébként látszott, hogy sokat dolgoztak a szervezõk a pályán. Ja és a három nyilas és halálfejes lejtõk, a felét legalább le lehetett volna szedni (de akár az összeset is), nem volt komoly veszély a pályán.
Még bõvebben, beszámolóm: Márkus Jani kerékpáros blogja: Dynamo Maraton - Gyenesdiás 2011.08.20.


Jah igen, ehhez csatlakozok. Nem nagyon veszi az ember aztán a táblákat komolyan. 1-2 helyen ahol xarul fékezhetõ a talaj sztem elég kirakni. Amúgy naná, a fenyveses gyökeres rész a legjobb ebben a maratonban, több is jöhetne belõle :D

szerk: Dinyéért is jár a piros. A reklámozásért meg fekete, uw kupán hallottam mellettünk beszélgetõktõl csak hogy mégis lesz még dinamo maraton.
Jövõre lesz megint DH?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#13
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem szólókhoz: nagyon jó verseny volt, köszönet a rendezésért. Kellemes volt a pálya, az második fele tetszett igazán. A meg dinnye kifejezetten jól esett az utolsó frissítõn :)

#14
zander

zander

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Köszönjük a rendezést !!!
Ismét egy nagyon jó kis verseny sikeredett, jó hangulatban és jó idõvel párosítva.
Szóval köszönjük...

#15
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Sziasztok.

A képet itt https://picasaweb.go...namoMaraton2011 találjátok.

üdv
Kezso


Jó képek, gratulálok.
Végignézetem az albumaidat, ez a legutóbbi messze a legjobb sorozat. Ha bringában is így fejlõdsz, akkor jövõre retteghet a Buruczki - Parti - Blazsó trió;)

#16
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

bunkó és bunkó között is van különbség !:)rumcájsz


...köszi! brada! :) ...de valóban kiváncsi agyok, mert jövõre szeretnék többet dolgozni vele, a THM-en együtt nyomtumk 3 napot, az yooo volt... :)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#17
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

skaczok! most nem én voltam a dumagép :( a THM miatt, a Voxa barátom volt ott, helyettem...jó volt? vagy bunkó? :)))

bunkó és bunkó között is van különbség !:)rumcájsz

#18
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

skaczok! most nem én voltam a dumagép :( a THM miatt, a Voxa barátom volt ott, helyettem...jó volt? vagy bunkó? :)))

Nálad nem bunkóbb :D, de Te rutinosabbnak tûnsz a versenykonferálásban, hisz ismered a mezõny nagy részét és a csapatneveket is tudod :)

Eredmények itt:
http://bringasandras...mo_maraton_2011

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#19
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ott voltunk, versenyeztünk, jó volt. :)
Kicsit bõvebben: Imádtam a lejtõket, finom volt a krumplis tészta és a lassú rajt tempója is pont jó volt. A jelöléseken van még mit fejleszteni, a szalagok lehetnének feltûnõbb színûek, a táblák kicsit nagyobbak (vagy a nyíl hegye jobban látható) és a kanyarok elõtt legalább 50méterrel kirakni
õket (többször volt, hogy érkeztem a lejtõn, láttam a keresztben kihúzott szalagot, de fogalmam sem volt, hogy majd jobbra vagy balra kell kanyarodnom). Egyébként látszott, hogy sokat dolgoztak a szervezõk a pályán. Ja és a három nyilas és halálfejes lejtõk, a felét legalább le lehetett volna szedni (de akár az összeset is), nem volt komoly veszély a pályán.
Még bõvebben, beszámolóm: Márkus Jani kerékpáros blogja: Dynamo Maraton - Gyenesdiás 2011.08.20.


A sebesség mindent megold.

 


#20
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
skaczok! most nem én voltam a dumagép :( a THM miatt, a Voxa barátom volt ott, helyettem...jó volt? vagy bunkó? :)))
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!