Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kulacs, kulacstartó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
235 hozzászólás a témában

#161
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Nagyon régen nem tisztított, elszinezõdött Camelbaket hogy tudnám visszaállítani eredeti állapotába?

forró vízet bele majd egy kevés szódabikarbona. párszor átlötykölöd-öblíted...
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#162
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nagyon régen nem tisztított, elszinezõdött Camelbaket hogy tudnám visszaállítani eredeti állapotába?

#163
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
milyen a jo kulacstarto alakra?

a specihez kaptam egyet, ami baromira bevalt, es a regi jonak gondoltat, mar tok nehezen hasznalhatonak tartom. egyedul a felirat zavar, hasonlot meg nem nagyon lattam. de lehet tul teszem magam rajta :) azert szeretem, mert a kulacs par ponton illeszkedik, konnyu kiszedni (kiforditani), de a gumirozasnak koszonhetoen jol tart. van ilyesmi nem bringas brandben?

Feltöltött kép

ps: a par hozzaszolassal fentebb linkelhez hasonlot lattam mas brand alatt is, de azt irtak rola, hogy a gumi konnyen megfarad rajta. hasznalja vki hosszabb ideje? nagyon hasonlit. milyen neven talalom?

#164
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Találtam egy jó megoldást arra, hogy hogyan szereljük fel a kulacstartót a nyeregcsõre. Bõvebben:
Márkus Jani kerékpáros blogja: Kulacstartó a nyeregcsõre


A sebesség mindent megold.

 


#165
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Hahó!

Tacx Shiva kulacsot aki használ, attól kérdezném: a 750 millis-t milyen tartó fogja jól, amiben patentra megáll, és párhuzamos a kulacstartóval (nem nyomja ott a felsõ részén vissza, ha értitek), ja persze minél olcsóbb megoldásban.

Egyébként lemértem mennyi ûrtartalmú is valójában, és 900 milli belement, érdekes, gyári alulmérés ? :D

Feltöltött kép

Nekem már csak ilyen kulacstartóm van és azért mert megfogja az általad említett nagy kulacsot is és mióta ezt használom már 1 darabot sem hagytam el. Az a gumi ami összeszorítja a két szárat nagyon jól megtartotta az eddig bele rakott bármilyen kulacsot akármilyen rázós volt a lejtõ.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#166
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Komoly! Tényleg nem mindennapi hozzáállás a vevõhöz.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#167
freezombi

freezombi

    vendég

  • fórumtag
  • 118 hozzászólás

írtam a camelbak-nek, hogy mi történt. Egy héten belül visszaírt az európai / milánói központból egy nõ, hogy küldjek fotót. A kép alapján azt mondták ilyen nem történhet az õ termékükkel , elnézésemet kérik, küldenek egy másikat. Thats what i call costumer service...


kicsit lassan ugyan de ma megérkezett az új ivószatyrom... ez azért döbbenet, hogy írok egy e-mailt hogy kiszakadt , erre küldenek egy újat... (persze a dechatlonos is megteszi...)

#168
freezombi

freezombi

    vendég

  • fórumtag
  • 118 hozzászólás

A camelbak honlapján le van írva, hogy mire van gari. Az én meglátásom szerint erre nincs, mert ez már kimeríti az erõs behatás fogalmát.


írtam a camelbak-nek, hogy mi történt. Egy héten belül visszaírt az európai / milánói központból egy nõ, hogy küldjek fotót. A kép alapján azt mondták ilyen nem történhet az õ termékükkel , elnézésemet kérik, küldenek egy másikat. Thats what i call costumer service...

#169
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Kelly's Ozz kulacstartó (Kiegészítõk | Kulacs/Tartó | Kulacstartó) | RideBike / Kerékpárüzlet és szervíz

Nekem ez fogja az 1 literest

#170
Alexander the Great

Alexander the Great

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Hahó!

Tacx Shiva kulacsot aki használ, attól kérdezném: a 750 millis-t milyen tartó fogja jól, amiben patentra megáll, és párhuzamos a kulacstartóval (nem nyomja ott a felsõ részén vissza, ha értitek), ja persze minél olcsóbb megoldásban.

Egyébként lemértem mennyi ûrtartalmú is valójában, és 900 milli belement, érdekes, gyári alulmérés ? :D
Alex

#171
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Nekem volt, eresztette a vizet a végénél. Most Tescos van 600 pénz volt, két éve hibátlan.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#172
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 hozzászólás

Tény , hogy nagy mázli, hogy tele volt. A sisakom is rommá tört. Ezzel együtt a zsákra örök garancia van ha jól tudom.
A kérdés továbbra is nyitott. Szerintetek javítható? ( volt dechatlonosom is, abból még fél év múlva is mûanyag ízû kék víz folyt, még egyszer nem szeretném...)


Tudok egy boltot Bp-n, ahol a Kellys ivótasak 500ft akcióban.Ha valakit érdekel, annak megírom privátban, h melyik bolt az.Annyiért már tényleg nevetséges összeg.A szipkája többe kerül külön.

#173
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A camelbak honlapján le van írva, hogy mire van gari. Az én meglátásom szerint erre nincs, mert ez már kimeríti az erõs behatás fogalmát.


A sebesség mindent megold.

 


#174
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én azért mertem ajánlani mert nekem 3 is van és kutyabajuk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#175
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Garancia erre? Ne röhögtess kb mintha egy roncsá tört autót bevinnél garanciálisan a szervizbe hogy ugyan már csinálják meg mert most nem jó. Inkább örülj hogy tele volt vízzel és megvédte a hátadat, bemész a Decathlonba és veszel egyet 5e ft-ért vagy 2 literes decathlonost 2e ft-ért.


Pedig nem lehetetlen. Mindjárt utánanézek a neten, mert nem emlékszem, hogy hogy van pontosan.


A sebesség mindent megold.

 


#176
freezombi

freezombi

    vendég

  • fórumtag
  • 118 hozzászólás
Tény , hogy nagy mázli, hogy tele volt. A sisakom is rommá tört. Ezzel együtt a zsákra örök garancia van ha jól tudom.
A kérdés továbbra is nyitott. Szerintetek javítható? ( volt dechatlonosom is, abból még fél év múlva is mûanyag ízû kék víz folyt, még egyszer nem szeretném...)

#177
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Garancia erre? Ne röhögtess kb mintha egy roncsá tört autót bevinnél garanciálisan a szervizbe hogy ugyan már csinálják meg mert most nem jó. Inkább örülj hogy tele volt vízzel és megvédte a hátadat, bemész a Decathlonba és veszel egyet 5e ft-ért vagy 2 literes decathlonost 2e ft-ért.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#178
freezombi

freezombi

    vendég

  • fórumtag
  • 118 hozzászólás

Ha jól tudom a camelbak nem szakadhat ki, max csak akkor ha kivágod.


tele volt vízzel és óriásit buktam, kb 7 cm-es a szakadás a zsák szája mellett.

továbbra is keresem a megoldást,

német rendelés volt, hogyan érvényesíthetõ a garancia itthon?

#179
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

kiszakadt camelbak ivótasak szerintetek javítható? nem mérgezõ ha megragasztom mondjuk gumijavító folttal ? vagy pillanatragasztóval?


Ha jól tudom a camelbak nem szakadhat ki, max csak akkor ha kivágod.


A sebesség mindent megold.

 


#180
freezombi

freezombi

    vendég

  • fórumtag
  • 118 hozzászólás
kiszakadt camelbak ivótasak szerintetek javítható? nem mérgezõ ha megragasztom mondjuk gumijavító folttal ? vagy pillanatragasztóval?