Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kulacs, kulacstartó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
235 hozzászólás a témában

#181
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Hát nem tudom, kulacstartót lassan már egy két vállalkozó szellemû mérnökember is meg tud csinálni 'otthon' magának, ha elég precíz, szóval, ha most itt 1 Euróért árulja, nem biztos, hogy nagy átvágás lenne. Max a súly megkérdõjelezhetõ, de pár gramm eltéréstõl többre nem gondolok ez alatt sem. Ez meg csak a grammbuziknak számít. :D

#182
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Decathlon
Decathlon - utazótáskák zsákok - táskák hátizsák QUECHUA - Trail 10 l team hátizsák QUECHUA - kalandtúrákhoz, terepfutáshoz, hegyi futáshoz: versenyre vagy szabadidős edzésre.
Decathlon - utazótáskák zsákok - táskák hátizsák QUECHUA - Trail 5l hátizsák QUECHUA - kalandtúrákhoz, terepfutáshoz és aktív sportokhoz.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#183
Williams

Williams

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Hello.

Bocs, lehet kicsit off ide, de milyen ivószatyrot tudtok ajánlani, ami nem túl drága, beleférnek szerszámok egy fölsõ stb. pár apróság? Nem kell h márkás legyen, csak ne legyen szar :)

Kösz.

#184
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Nem egy kulacstartóval szeretnék rajoskodni.D
"Ride today, heal tomorrow"

#185
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Az attól függ. A súly a fontos vagy raj akarsz lenni? :D

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#186
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Hát, nagyon gyanús.
Marci

#187
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Ezek a kulacstartók szerintetek milyenek lehetnek?Full karbon 1 euróért. 10-ért itt van szállítással. Elég jól néznek ki és könnyûek...
Full Carbon Water Cage For MTB / Road Bicycle Frame - eBay (item 350442324431 end time Mar-04-11 22:54:00 PST)
Full Carbon Water Cage For MTB / Road Bicycle Frame 25g - eBay (item 350442324438 end time Mar-04-11 22:54:03 PST)
New Full Carbon Bike Water Cage For Road MTB Frame - eBay (item 350442324564 end time Mar-04-11 22:55:09 PST)
"Ride today, heal tomorrow"

#188
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

sziasztok
A kulacsommal kapcsolatosan érdlõdöm. Minden használt után szinte azonnal kimoson és fejjel lefelé hagyom kicsöpögni a következõ tekerésig. Ennek ellenére mindig látok benne apró foltokat (mintha penész lenne). Mitõl van ez? ez normális? Mivel ehet ezt végleg eltüntetni?
Köszi a segítséget


Én a penészt Domestos-szal eredményesen eltávolítottam.

#189
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
országúton, nem magyar utakon talán .)

pink kulacstartót és/vagy kulacsot lehet valahol kedvezõ áron kapni?
ebayen találtam, de annyit azért nem adnék ilyen dologért.

#190
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Mágneses kulacstartó
Vincero Design : : Performance. Engineered. Refined.


Nehezen hihetõ hogy mûködik.


A sebesség mindent megold.

 


#191
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Mágneses kulacstartó
Vincero Design : : Performance. Engineered. Refined.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#192
gandros

gandros

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
sziasztok
A kulacsommal kapcsolatosan érdlõdöm. Minden használt után szinte azonnal kimoson és fejjel lefelé hagyom kicsöpögni a következõ tekerésig. Ennek ellenére mindig látok benne apró foltokat (mintha penész lenne). Mitõl van ez? ez normális? Mivel ehet ezt végleg eltüntetni?
Köszi a segítséget

#193
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
uff

a klikk pedál miért? :)

a gumit vágom

ón

#194
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Szerintem az elsõ meredekebb rázós lejtõn el fogod hagyni a kulacsot. Eleve elég rosszul tartja az ilyen kulacstartó a kulacsot.


+lássuk
azért a féktelen száguldásnak úgyis erõs gátja a 42-es gumi meg a klik pedál....:)

igazából a nyeregvázcsõre lenne jó de ott nem fér el
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#195
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Jó a víztartályos megoldás túrára, versenyre kevésbé mert nagyon beizzadsz én néha kiszoktam fertõtleníteni, na nem hypóval ha nem neomagnolal a gyógyszertárban lehet kapni (vízfertõtlenítõ-tisztító teletöltöd a tatyót beledobsz egy tablettát másnap kiöntöd, kimosod.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#196
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Nem tudom, ide illõ-e a téma, de itatós: szerettem volna egy pici hátizsákot venni, de megfelelõ méretben csak víztartályos zsákokat (alias camelback) találok. Igaz, hogy ezeket rendszeresen fertõtleníteni kell? Nem elég sima mosogatószeres vízzel kiöblíteni?
Egyáltalán: használható hosszabb túrákon vagy jobban teszem, ha maradok a már bevált, hõszigetelt nejlon szatyorba tekert másfél literes vizespalacknál?

#197
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Szerintem az elsõ meredekebb rázós lejtõn el fogod hagyni a kulacsot. Eleve elég rosszul tartja az ilyen kulacstartó a kulacsot.


A sebesség mindent megold.

 


#198
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
És amikor a sarat lenyalogatod, akkor kapásból beviszed az ásványi anyagokat is!:D

#199
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
és akkor egy sufni megoldás, akinek elfér az alsócsövön (országutin nyilván nem) . nagyon vékonyfalu csöves, kõnyített vázon ésszel a csavar meghúzással .
nem szép, viszont megvan 1500 ft-ból kulacstartóval együtt

http://lh6.ggpht.com...0/pictb 286.jpg

Picasa Web Albums - Bikertigger - mindenf

http://lh6.ggpht.com...0/pictb 284.jpg

a végleges verzió 5 cm-vel lejebb, akkor elfér akkor is ha mozog az eleje :)

És amikor a sarat lenyalogatod, akkor kapásból beviszed az ásványi anyagokat is!:D


sárban úgysem bringázok.
nincs máshol hely, pici váz
gyárilag is van egy csomó vázon ilyen +oldás
amúgy sem onnan húzom ki menet közben (nem is nagyon iszom menet közben), hanem ha kiürült a felsõ akkor csere, szal csak egyszer kell lepucolni
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#200
iMaty

iMaty

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

Sziasztok!
Az országúti vázamon 1 db rögzítés van és kellene plusz egy, de nem szeretnék ilyen gyorskötözõs, bilincselõs megoldást használni, hanem fúrós érdekes, stabil megoldás érdekelne.
Tudnátok mondani Debrecenben olyan helyet, mûhely, ahol ezt megcsinálják?
Köszi, üdv:

NPeTi


Nekem évekig bilincses rögzítésem volt, a 0,7-es kulaccsal bõven megbirkózott. Én biztos nem fúratnám szét a vázat...
- egy bolygó, két kerék -