Csak én látom úgy, hogy szét van fékezve a gumi? Mondjuk ettõl még nem feltétlenül kéne levállni a bütyköknek.
Szerintem is egyértelmüen látszik hogy szét van fékezve,de szerintem ott a bütyöknél még anyag hibás is lehet?:chin:
Nem Conti-nál de más márkánál és ujabb guminál már láttam ilyet és az nem is vólt még szét fékezve.:wtf:
De lehet hogy tévedek?:chin:

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





