Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gumitopik

* * * * * 4 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
15901 hozzászólás a témában

#9061
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Slick DH-ra? Megavalanche 2008 2. helyezett bringáján hátul egy dupla falu dh Slick gumi volt. Azért szép lehetett azzal menni a hóban :D

#9062
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás

A pics**a pedig már 65% a Holly mellett voltam!
Miért van ennyi fajta jó gumi ...:rubik:
Ez a suly a kevlár Holly-ra van,vagy az egyszerûre?
Majd 1 tábla csokival nehezebb a két HookWorm a két Holly-tól,de a suly nem annyira fontos!
Még 1-2 alszok rá


Najo, segitek, HollyRoller 817g - HookWorm 1121g
Ez ugye gyári adat...bár a Holly lehet hogy téves mert ugyan annyit irnak sulyban a 24" és a 26" változatra..
HollyRoller pedig csak drotosban van, elvileg..

Vegyél HookWorm-ot szvsz, kevesebb fog szembe jönni..
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#9063
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Murván szerintem minden azonos méretû terepgumi egyforma, sõt a mély homokra is tartom ugyanezt.


A sebesség mindent megold.

 


#9064
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Most épp lusta vagyok rásszáni 47 másodpercet, ezért kb mondom: 850g VS 1250g

Ha a suly nem számit akkor HookWorm, amugy is sexy..


A pics**a pedig már 65% a Holly mellett voltam!
Miért van ennyi fajta jó gumi ...:rubik:
Ez a suly a kevlár Holly-ra van,vagy az egyszerûre?
Majd 1 tábla csokival nehezebb a két HookWorm a két Holly-tól,de a suly nem annyira fontos!
Még 1-2 alszok rá

#9065
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Miért, ott speciel tök jó. Úgy értem azon kevés terepek egyike, amiket szeret.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#9066
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

4db Nobby Nic Evo 2.1 friss mérés, hátha valakit érdekel.
Gyári súlyadat: 495g
Mért:450g, 468g, 472g, 482g
Van szórás, de mind könnyebb, mint a gyári megadott súly.:)


Király:)
Viszont tegnap murván leszerepelt

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9067
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás

Elhiszem mert mocsok erõs gumi,és biztos meg álja a helyét:paker:
Csak még mindig gondban vagyok a választással Holly Roller(26x2.4) VS Hook Worm (26x2.5)


Most épp lusta vagyok rásszáni 47 másodpercet, ezért kb mondom: 850g VS 1250g

Ha a suly nem számit akkor HookWorm, amugy is sexy..
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#9068
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
hookworm. nehéz, de a gördülési ellenállásban behozza azt a súlybeli hátrányt. én bmxen elkoptattam pár garnitúrát, elég fain. nehéz vele defektet kapni

#9069
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

El nem hiszed, de városi DH-ra ajánlják. A fordító meg...

Az ideit már én csináltam ;) :D


Elhiszem mert mocsok erõs gumi,és biztos meg álja a helyét:paker:
Csak még mindig gondban vagyok a választással Holly Roller(26x2.4) VS Hook Worm (26x2.5)

#9070
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

El nem hiszed jót röhogtem downhill-t olvastam, és idézem '' lépcsõ downhill-re ajánlott'' :)


El nem hiszed, de városi DH-ra ajánlják. A fordító meg...

Az ideit már én csináltam ;) :D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9071
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Slick gumival DH? Az nagy ötlet :D

Valamivel kevered a HookWorm-ot mert az igy néz ki:
Feltöltött kép

Amugy nagyon pimp élöben, csak könehéz


Ja erre gondoltam,én sem értettem...most utánna olvastam kicsit jobban
El nem hiszed jót röhogtem downhill-t olvastam, és idézem '' lépcsõ downhill-re ajánlott'' :)
Én street-re akarom mint aminek látszik is

#9072
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás

Street-re szeretnék venni külsõt, nem tudom próbáljam e meg a Maxxis Hook Worm-ot(tudom hogy ez DH-ra van,de azt mondják ku**a jól tapad,és nem nagyon kopik) , vagy vegyem gondolkozás nélkül a Maxxis Holly Roller-t?
Vagy valami harmadik?(ja 26x2.4 szeretnék)


Slick gumival DH? Az nagy ötlet :D

Valamivel kevered a HookWorm-ot mert az igy néz ki:
Feltöltött kép

Amugy nagyon pimp élöben, csak könehéz
By Sala:

"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."

#9073
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Zalaegerszeg, Greenzone, Kevláros Wormdrive 7900/db.
Talán még útba is esik...
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#9074
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nálunk van 1 pár a boltban. Csak neked az messzevan. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9075
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Szerdára mondták az érkezést. Ha mégsem jön, akkor szerda este már kicsit késõ keresgélni...

esetleg hívd fel vmelyik ridebike-ot ...hátha esetleg õk is tudnak szerezni.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9076
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.369 hozzászólás

http://ebike.hu/term...253&brand_id=34
ha ma regelsz és rendelsz holnap után nálad lesz



Szerdára mondták az érkezést. Ha mégsem jön, akkor szerda este már kicsit késõ keresgélni...

#9077
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás

Csütörtökön megyünk Szlovéniába.
Maxxis Wormdrive-ot szeretnék venni. Tud valaki boltot ahol azonnal kapható? Neten egyelõre nem sikerült találni. E-boltok ugye kilõve idõhiány miatt...

http://ebike.hu/term...253&brand_id=34
ha ma regelsz és rendelsz holnap után nálad lesz

#9078
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.369 hozzászólás
Csütörtökön megyünk Szlovéniába.
Maxxis Wormdrive-ot szeretnék venni. Tud valaki boltot ahol azonnal kapható? Neten egyelõre nem sikerült találni. E-boltok ugye kilõve idõhiány miatt...

#9079
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Street-re szeretnék venni külsõt, nem tudom próbáljam e meg a Maxxis Hook Worm-ot(tudom hogy ez DH-ra van,de azt mondják ku**a jól tapad,és nem nagyon kopik) , vagy vegyem gondolkozás nélkül a Maxxis Holly Roller-t?
Vagy valami harmadik?(ja 26x2.4 szeretnék)

#9080
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás

már azis baj,ha vmi könnyebb?:D


Nem ááá dehogy,csak érdekes,lehet h. a mérlegben merült az elem ;)
www.sintesibikes.com