Egyébként nekem eredetileg gyári merida race gumi volt kb 800 gramm és most föltettem a schwalbe smart sam gumit 550 grammos a két kerék fél kiloval lett könnyebb , hát érezhetõen könnyebb tekerni és kényelmesebb is.
Létezik ennél jobb tuning is. Én a tizenkétszeresét lekönnyíteném ennek, ha az alig egy évvel ezelõtti súlyomat hoznám. Na ezt a változást lehetne csak igazán tekerés közben érezni!
Más. A "sima" Schwalbee Nobby NIC és annak Evo-verziója között lehet olyan lényegi különbség, hogy megérné az elõbbi javára az a kb. +3.000,- Ft/db? Látom, hogy az Evo hajtogatható és könnyebb, valamint olcsóbb, mint a "sima".

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





