sárba egyik sem lesz jó ami nem sárgumiSziasztok!
A Szilvást RACE Kinggel nyomtam le, ami nem volt nagyon rossz választás, de azért sárban kifeküdt igen hamar. Milyen gumit javasolnátok, ami ennél egy kicsit "általánosabb"? Azaz talán nem gurul ennyire jól, de a vizes, sáros környezetet jobban bírja. 90 kg vagyok, szóval túl könnyû cuccok nálam nem nagyon jönnek szóba.
jókat olvastam a Maxxis High Roller XC-rõl, a Michelin XCR A.T.rõl és a Panaracer Firepro XC-rõl.
Köszi!
vizes kövekre gyökerekre meg a mislenbõl amit régen hot s nek hívtak, s most nem tudom megjegyezni a nevét ...tán mountain xtreme

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






