Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#7781
Írta 2009. július 25. - 21:02
ha felrakod a felnire es felpuNpalod, akkor utni fog valamelyik oldalra, kb ugy nez ki mintha lenne egy bivaly nagy 8as a felniben. na akkor visszaviszed a boltba es megmondod nekik hogy adjanak egy masikat. persze jo elore megmondani nekik hogy nem masodosztalyut szeretnel szal jot adjanak.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7782
Írta 2009. július 25. - 20:46
Onnan ismered meg, hogy olcsó.Sokszor hallani másodosztályú Continental gumikról, s mivel éppen most terveztem venni egypár Conti gumit, kíváncsi lennék, hogy meg lehet-e ismerni ezeket valamirõl? Egyáltalán van még ilyen forgalomban?
A sebesség mindent megold.
#7783
Írta 2009. július 25. - 20:44
#7784
Írta 2009. július 25. - 20:11
Táblázat itt:Igen... 42%-os leértékelés mellett ennyi;)...
Gördülési ellenállás adatok széles tárházát hol találhatom?
RK-t már próbáltad, MJani? Azért kérdem, mert Te szoktál hegyen menni, meg lejtõn... szóval: ha igen, akkor jöhetnek a tapasztalatok.
Egyébként még mindig várok gyors gumikat!
http://forum.bikemag...&postcount=6923
Még nem próbáltam az RK-t, de a csúcs változata jó lehet, többen használják azon a környéken ahonnan rajtolok
A sebesség mindent megold.
#7785
Írta 2009. július 25. - 17:54
#7786
Írta 2009. július 25. - 17:54
"... olyan 6 körül volt ha jól emlékszem, mostanra felemelték az árát ..."
6226,- -ra
Igen... 42%-os leértékelés mellett ennyi;)...
Gördülési ellenállás adatok széles tárházát hol találhatom?
RK-t már próbáltad, MJani? Azért kérdem, mert Te szoktál hegyen menni, meg lejtõn... szóval: ha igen, akkor jöhetnek a tapasztalatok.
Egyébként még mindig várok gyors gumikat!
#7787
Írta 2009. július 25. - 17:02
Csak ebike ár. Az ezer éve készleten levõ gumikat adják ilyen olcsón."... olyan 6 körül volt ha jól emlékszem, mostanra felemelték az árát ..."
6226,- -ra
Azért én is kipróbálomezt a 24" belso szetvagva technikat egyszer a Kala kiprobalta es azt mondta hogy soha tobbet. feltenni egy uber nagy szivas, es nem is tomitett rendesen. en szoltam
A sebesség mindent megold.
#7788
Írta 2009. július 25. - 16:51
Jövõre én is tervezem, hogy a versenykerekeimet így rakom össze, nem ust felni, nem ust külsõ, belsõ nélkül. Szerintem én nem fogok átalakító szettet venni, hanem felrakok egy 24es belsõt (kettévágom, széthajtom és így rakom fel a külsõt). Mondjuk így a listát olvasva elég behatárolt a használható gumik száma, majd tesztelek
.
ezt a 24" belso szetvagva technikat egyszer a Kala kiprobalta es azt mondta hogy soha tobbet. feltenni egy uber nagy szivas, es nem is tomitett rendesen. en szoltam
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7789
Írta 2009. július 25. - 16:46
#7790
Írta 2009. július 25. - 16:42
A sebesség mindent megold.
#7791
Írta 2009. július 25. - 15:58
Bejön ez a gumi nagyon. Csak túl nehéz volt(484g, a másik meg valami 495...). Mondjuk a 484g sem 484 volt, amikor új volt... csak ennyire "kopott"(kb. 200kili lehet benne...). Szóval most 2006-os Racing Ralph 2.1-es súlyban van. Grammra pontosan. Miután megcsináltam a "gettó tyúblesszt", lehet, hogy visszarakom... aztán ha továbbra is bejön, lehet, hogy eladom a Speed King Supersonicokat, és veszek inkább Race King Supersonicokat helyettük...
#7792
Írta 2009. július 25. - 15:53
Race Kinget nagyon ajánlom, nagyon jól gurul, akárcsak a fast fred. Nekem a Supersonicos van/volt, gondolom Te is ilyet akarsz. Én pl elõre a 2.2-es Race Kinget, hátulra a 2.4-es Fast Fredet rakom. A másik Race Kingemnek az oldafala kiszakadt ( ha esetleg érdekel valakit felrakom majd a képet), a másik Fast frednek pedig a pereme valahogy megtört és akkorát üt így, ha felrakom, hogy beleér a villába kanyarodáskor :s Így van mind2bõl egy-egy, és pont jó lesz Bükk Marcira. Dunán 2.4-es Racing Ralph volt fent hátul, az is tetszett, szerintem olyan nagy különbség nincs a RR és a Raceking között, talán egy minimálisan jobban gurul a Raceking, bár én ezeket nem érzem annyira. Amit én még ajánlok a Panaracer Razer Xc 2.1 Az is könnyû, nagyon jól gurul, nem az oldalfalából spórolták ki az anyagot, kanyarban is jó. Lengyel Laci csapattársam is ezt használja, nagyon szereti. Tavaly nagyon jó árban volt, olyan 6 körül volt ha jól emlékszem, mostanra felemelték az árát (nem kicsit) és egy árban van az elõbb említettekkel.... Viszont ha nem lesz meg a FF, akkor Race King 2.2-Race King 2.2, vagy Race King 2.2-Racing Ralph 2.1... melyik gurulhat jobban? A friss Bikemagban leírtak szerint én az elõbbire tippelnék...
Labidani
#7793
Írta 2009. július 25. - 15:19
Szóval akkor Furious Fred 2.0? Egy ilyen kombón gondolkoztam: FF 2.0(elõl)-Racing Ralph 2.1(hátul), mivel nincs most pénzem két Furious Fredre. Viszont ha nem lesz meg a FF, akkor Race King 2.2-Race King 2.2, vagy Race King 2.2-Racing Ralph 2.1... melyik gurulhat jobban? A friss Bikemagban leírtak szerint én az elõbbire tippelnék...
Egyébként használok Joe's tejet... az elsõben, mert "kicsit" túlfolyt, amikor az elsõbe töltöttem:D. Szóval 120 ml tejjel csak nem lyukad ki:D. Ezért sem valószínû, hogy hátulra beszerzek a közeljövõben egy FF-et(mert hátul nincs tej...).
Egyébként számolgattam: felniszalag: 17g, belsõ: 92g, tej: legyen 65g... összesen: 174g
ragasztószalag(tömítésnek)+szelep: legyen 30g(bár szerintem a 20 is sok...), meg a tej: háát... kicsit több kell bele... szóval legyen mondjuk 85g... összesen: még mindig csak 115g!!!
59g különbség a gettó belsõnélküli, és a belsõs rendszer között KEREKENKÉNT! Könnyebb, és felütéses defektnek 0, szúrásos defektnek meg közel 0 az esélye! Ezen kívül még a tapadása is jobb lesz.
#7794
Írta 2009. július 25. - 13:36
Jövõre én is tervezem, hogy a versenykerekeimet így rakom össze, nem ust felni, nem ust külsõ, belsõ nélkül. Szerintem én nem fogok átalakító szettet venni, hanem felrakok egy 24es belsõt (kettévágom, széthajtom és így rakom fel a külsõt). Mondjuk így a listát olvasva elég behatárolt a használható gumik száma, majd tesztelek1: http://www.justridin...cambcinml4pe5f3
2: lötyit nem valószínû, slime-ot igen(de ezt ust-hez szokták használni)
A sebesség mindent megold.
#7795
Írta 2009. július 25. - 12:22
Sok a szúrós bokor a környéken.egyébként Bükk maraton rövidtávján nagy esélye van a defektnek?nem akarok pótbelsõt vinni
A sebesség mindent megold.
#7796
Írta 2009. július 25. - 12:18
#7797
Írta 2009. július 25. - 12:02
Csak ha használsz lötyit, különben felesleges kockázat. Egyébként ezen a pályán alig kell kanyarodni, szóval jól guruljon és készOptimális gumit keresek Bükk Maraton rövidtávjára... vagyis a lényeg: kis gördülési ellenállás, nagy sebességnél is jó kanyarstabilitás.
Furious Fred, Fast Fred Light?
A sebesség mindent megold.
#7798
Írta 2009. július 25. - 11:48
Az igéret szép szó, de az elkelkáposztalaníthatatlaníthatatlanítottság még szebb ![]()
#7799
Írta 2009. július 25. - 10:47
Furious Fred, Fast Fred Light?
#7800
Írta 2009. július 25. - 09:42

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






