Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#641
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Database error: tudnál konkrét példát? Milyen napszakban történt, mert könnyen lehet hogy nem szoftverhiba...


pl. ezek, most is, http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2726
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2725
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2717
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2715


A sebesség mindent megold.

 


#642
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Ez mondjuk kiküszöböli azt, hogy mindenki naponta rakja újra a hirdetését, hogy az elsõ oldalon legyen :D

Most, hogy "üres lappal" újraindult az apró, nyilván "türelmi idõszak" van.
Ám ennek hamarosan (nagyon...) vége.
Jövõ héten nyitom a moderációs topikokat, és lesznek moderátorok többen akik ádázul figyelik az aprót.
A szabályzat pedig már évek óta alig változott... ;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#643
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Ez mondjuk kiküszöböli azt, hogy mindenki naponta rakja újra a hirdetését, hogy az elsõ oldalon legyen :D

#644
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Hirdetések sorrendje: a kiszabott dátum-bug visszatért, rajta vagyok de nem látom át miért - egyelõre.
(Tán pihennem kellene, vagy bicajozni, vagy az isten tudja...)
Database error: tudnál konkrét példát? Milyen napszakban történt, mert könnyen lehet hogy nem szoftverhiba...
"In idem flumen bis non descendimus"

#645
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nálam több hirdetésnél database error-t ír.


A sebesség mindent megold.

 


#646
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Kérlek olvasd el az elõzõ, AGÁ-nak írt válaszom, melyet neked itt kiegészítenék azzal, hogy az elmúlt negyed év OS tendenciái és adatai a Bikemag.hu vonatkozásában:
MacOS: ~2.8%
Linux (all ver.): ~1.5%
a "maradék" tizedszázalékok kivételével Windows OS

Most erre mit mondjak? Akárhogy is valami gány van a parszolással, valszeg csak egy sornyi. És most tökmindegy, hogy oprencer vagy brózer milyen.
Kicsit más példa, de az opera világszinten ~1,5 %-os arányú, mégis sikerült ballot screeen-t csináltatnia a mikrószafttal...
Ezek szerint mi 1,5% nem számítunk nektek? A tizedszázalékokat még értem.
Ne sértõdj meg nekem volt rossz napom.

Ride everywhere.

.


#647
thend

thend
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
én is ezt mondom!

elõre az új hirdetéseket elvtársak!!!!!!!!:D:D:D:D

#648
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Elõször azt hittem, hogy valamit csúnyán elszúrtam a hirdetés feladásakor...
Aztán azt hittem, hogy a gépemmel van valami baj...
De amikor a frissen felrakott hirdetésem megtaláltam az utolsó oldalon, akkor majdnem beestem az asztal alá...
Azt hiszem az esélyem így kisebb mint lufiárusnak nyílzáporban...

KÉRLEK szépen benneteket, hogy fordítsátok meg a sorrendet!
P L E A S E ! ! ! ! !

#649
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Gépész Úr!
megint baj van, nincsenek sorban a dolgok

/apro/24-ora
...és az idõrendsben visszafelé sorrend is stimmel immár!
;)


Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#650
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Kérlek olvasd el az elõzõ, AGÁ-nak írt válaszom, melyet nekditt kiegészítenék azzal, hogy az elmúlt negyed év OS tendenciái és adatai a Bikemag.hu vonatkozásában:
MacOS: ~2.8%
Linux (all ver.): ~1.5%
a "maradék" tizedszázalékok kivételével Windows OS


szar a windows, szar a windows, DE mégis szinte mindenki ezt használja :D :D

#651
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Linux alatt (Kubuntu) a Firefox ugyanazt produkalja mint AGA-nal, XP alol Firefox-szal tokeletes az oldal megjelenitese.

Kicsit vicces a dolog. :)

Kérlek olvasd el az elõzõ, AGÁ-nak írt válaszom, melyet neked itt kiegészítenék azzal, hogy az elmúlt negyed év OS tendenciái és adatai a Bikemag.hu vonatkozásában:
MacOS: ~2.8%
Linux (all ver.): ~1.5%
a "maradék" tizedszázalékok kivételével Windows OS
"In idem flumen bis non descendimus"

#652
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

A firefox tudtommal magyarország legnépszerûbb böngészõje. (50+%-al)
De ha gondolod megnézem operában is..
edit:
Röhejes :) megnéztem és azzal ok.
Eddig semelyik oldalon nem láttam ilyen összecsúszásos dolgot ami o/a-val ment ff-el meg nem kivéve ami valóban el volt rontva. Fordítva igen..
edit2:
szappanopera meg a képnagyító cuccot nem eszi... ez mondjuk biztos sajátos dolog, nem kell javítani...

Aga!
Nem jól értelmezted az általam leírtakat: a Bikemag.hu látogatói által használt, 3%-os "küszöb" feletti elterjedtséggel bíró böngészõkrõl (és op.rendszerekrõl) beszéltem! Hál' istennek, a bikkmakkot messze átlag felett FF-el böngészik, az IE rohamosan csökken.
Ennek fényében fogalmam sincs, hogy egy (elméletileg) FF engine-re épülõ böngészõ miért hányja el a bal oszlopot.
"In idem flumen bis non descendimus"

#653
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Linux alatt (Kubuntu) a Firefox ugyanazt produkalja mint AGA-nal, XP alol Firefox-szal tokeletes az oldal megjelenitese.

Kicsit vicces a dolog. :)

#654
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Az elmúlt 6 hónap statja alapján 3% feletti elterjedtséggel bíró böngészõkön ellenõriztem az oldal - ilyet nem tapasztaltam.


A firefox tudtommal magyarország legnépszerûbb böngészõje. (50+%-al)
De ha gondolod megnézem operában is..
edit:
Röhejes :) megnéztem és azzal ok.
Eddig semelyik oldalon nem láttam ilyen összecsúszásos dolgot ami o/a-val ment ff-el meg nem kivéve ami valóban el volt rontva. Fordítva igen..
edit2:
szappanopera meg a képnagyító cuccot nem eszi... ez mondjuk biztos sajátos dolog, nem kell javítani...

Ride everywhere.

.


#655
thend

thend
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok az az észrevételem hogy az új hirdetéseket sztem nem célszerû ha a legaljára teszi az újak általában az elejére kerülnek máshol.
remélem tudtam picit segíteni:):):)

#656
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

hiba:

keresni szeretnék beírom a kulcsszót, kiválasztom a kategóriát, de a találatokat az egész adatbázisból adja, nem a kiválasztott kategóriából...

Egyetlen k..........arakter elütés valahol a 2500. sor magasságában - javítva...
"In idem flumen bis non descendimus"

#657
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Szeva Zorg :)

Bugreport

Nyugi az iceweasel az firefox csak más néven..

Az elmúlt 6 hónap statja alapján 3% feletti elterjedtséggel bíró böngészõkön ellenõriztem az oldal - ilyet nem tapasztaltam.

Rosszul emlékszem? Mintha tavaly augusztus környékén lett volna egy fazonigazítás.

Nem, de az csak egy nagyon durva biztonsági hibát javító frissítés volt, ja nem: sokkal szarabb lett a hirdetések módosítása-kezelése utána...

szerettem eddig a változtatásig ezt az oldalt, most viszont sok hátránnyal szembesültem, többek közt a hirdetéseim is eltûntek, mit mond erre a hókuszpók, mi lesz, visszakerülnek-e és mikor ? ecceee csak az elég gyenge válasz lenne. hajrá, jó tekerést !

Ha jól értem a kérdésed, akkor a válaszom: "soha". Részletesebben:
http://bikemag.hu/ap...isztracio-3743/

Az hogy van hogy megnézem a saját hirdetésem, azt irja 3 érdeklõdõ, de csak 1 levelet kaptam?

Az "xx érdeklõdõ" azt takarja, hogy ennyien nézték meg hirdetésed - ennyien voltak kíváncsiak rá, ennyi embert érdekelt annyira, hogy kattintson rá.
"In idem flumen bis non descendimus"

#658
Firsh

Firsh

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Az hogy van hogy megnézem a saját hirdetésem, azt irja 3 érdeklõdõ, de csak 1 levelet kaptam?
Dél-budai bringástársakat keresek, 15-50km-es utakra, aszfalton, bármerre!

#659
fehpet

fehpet
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
szerettem eddig a változtatásig ezt az oldalt, most viszont sok hátránnyal szembesültem, többek közt a hirdetéseim is eltûntek, mit mond erre a hókuszpók, mi lesz, visszakerülnek-e és mikor ? ecceee csak az elég gyenge válasz lenne. hajrá, jó tekerést !

#660
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Rosszul emlékszem? Mintha tavaly augusztus környékén lett volna egy fazonigazítás.