Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#621
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.151 hozzászólás
lehet hogy vót má, akkor bocs..
Feltöltött kép
I don't care how it pedals

#622
guni

guni

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Ja valóban csak kissé furcsa, hogy keresés után a keresõmezõk visszaállnak alapállapotba, illetve van néhány oda nem illõ hírdetés. Pl ezek a komplett mtb rovatban:

Apr
Apr
Apr

Nem tudom, Te látod-e hogy ezeknek mi a rovatbesorolásuk, lehet rosszul adták fel õket...

Guni

Na találtam mégvalamit, ez csak Chrome alatt jön: Ha megnézek egy képet és bezárom, utána már nem tudja újra megnyitni csak 'homokórázik'.

Guni

#623
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nekem nem sikerült reprodukálni sem bejelentkezettként, se "mezei" látogatóként.
Teszteltem Windows op.rendszeren, FF v3.6.x, Chrome v3.x, Opera v10.x alatt.

Sziasztok, most látom, hogy nem a jó topicba írtam a problémám, bocs... Szóval a probléma, hogy nektek mûködik a keresõ doboz az apróhírdetések között? Egyszerûen képtelen vagyok beállítani, hogy a komplett montik küzül 50 oldalon, az utolsó 30 napból ár szerint emelkedõ sorrenndben listázzon. Se IE, se Firefox, se Chrome alatt nem mûködik, több gépról is próbáltam. Ha rányomok a 'Keresés indtása' gombra, akkor egyszerûen alaphelyzetbe állnak a keresõmezõk.

Guni


"In idem flumen bis non descendimus"

#624
guni

guni

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok, most látom, hogy nem a jó topicba írtam a problémám, bocs... Szóval a probléma, hogy nektek mûködik a keresõ doboz az apróhírdetések között? Egyszerûen képtelen vagyok beállítani, hogy a komplett montik küzül 50 oldalon, az utolsó 30 napból ár szerint emelkedõ sorrenndben listázzon. Se IE, se Firefox, se Chrome alatt nem mûködik, több gépról is próbáltam. Ha rányomok a 'Keresés indtása' gombra, akkor egyszerûen alaphelyzetbe állnak a keresõmezõk.

Guni

#625
SLMOTOR

SLMOTOR
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Hello segitséget szeretnék kérni bejelntkezek az aprohirdetés rovatba amikor átirányit ugy csinál mintha be se jelenkeztem volna.. mit tegyek?

#626
hermfer

hermfer

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Hello, egy hibát szeretnék jelenteni:
chrome alól szoktam nézni az oldalt és 2-3 nappal ezelõttig mûködött is rendesen, de most ha az oldálsávban kiválasztom, hogy listázza ki nekem az elmúlt xnap hirdetéseit, akkor az elsõ oldal rendesen megjelenik, ám ha szeretnék tovább lépni, akkor egy tök üres oldalra jutok, aminek a címe
Apr
Kipróbáltam firefox alól is ott rendesen mûködik, csak chrome alatt van az anomália.
Tetszik az új design jó, hogy fejlesztitek az oldalt.
Üdv, Hermfer

#627
metudbacsi

metudbacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
(Új moderátor figyeli ádázul az apróhirdetõt... )

Éljen!!! És akkor már nem lesz a monti között tandem, országúti, terkking... És lesz ár is, mert a "legjobb ajánlat"-tól a guta kerülget. Nem is kérdezek rá az ilyenre, mert az ár nélküli hirdetés tuti lehúzás.

#628
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nincs.
Jövõ héten készül el a részletes "Hogyan mûködik" topik, valamint lesznek változások a moderációban is...
(Új moderátor figyeli ádázul az apróhirdetõt... ;))
"In idem flumen bis non descendimus"

#629
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
A régi apróban, ha elkelt a portéka, akkor fent maradt a hirdetés, csak az ár helyett ki volt írva, hogy "ELADVA". Ez a funkció már nincs?

#630
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Ha megnézem az elmúlt 24 óra hirdetéseit, akkor általában kell lapozni egykettõt, ez rendben is van. Ami marhára nem szerencsés szerintem az az, hogy a következõ oldal ikonja bolhafejnyi, ellenben az utolsó, mivel szövegesen rá van írva, marha nagy. Mondanom sem kell melyikre könnyebb még véletlenül is ráklikkelni, illetve melyiket is használja a nép gyakrabban? Szóval szerintem az utolsóról szöveg le, és/vagy a következõt is kiírni valahogyan. thx

Jogos, jegyeztem, de csak jövõ héten kerülhet rá sor.
"In idem flumen bis non descendimus"

#631
Dadan

Dadan

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Ha megnézem az elmúlt 24 óra hirdetéseit, akkor általában kell lapozni egykettõt, ez rendben is van. Ami marhára nem szerencsés szerintem az az, hogy a következõ oldal ikonja bolhafejnyi, ellenben az utolsó, mivel szövegesen rá van írva, marha nagy. Mondanom sem kell melyikre könnyebb még véletlenül is ráklikkelni, illetve melyiket is használja a nép gyakrabban? Szóval szerintem az utolsóról szöveg le, és/vagy a következõt is kiírni valahogyan. thx

#632
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

Ma kora reggel volt egy frissítés (hibajavítás), ez elméletileg ezt a dátum-anomáliát is javította!


Köszi, mûxik! :)
Don't try this at home!

#633
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Helló!
Az miért van, ha fõképet nevezek ki, akkor eltûnik a hirdetés? (Legalább is én nem találom, még a végén sem.) A Hirdetéseim között szerepel, (ha új hirdetés akkor) az újdonság listában benne van. A rendes listából eltûnik.
A választ elõre is köszi.
Kernács Attila


Sztem sima szerkesztés után is eltûnik.. (legalábbis nálam ezt csinálta)... saját hírdetésekben benne van és az új modulban is, de a kategória listában nincs!

Úgyhogy elõre bocsi, hogy törlés/újra felrakással tudok csak módosítani... :(

Ma kora reggel volt egy frissítés (hibajavítás), ez elméletileg ezt a dátum-anomáliát is javította!
"In idem flumen bis non descendimus"

#634
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás
Sztem sima szerkesztés után is eltûnik.. (legalábbis nálam ezt csinálta)... saját hírdetésekben benne van és az új modulban is, de a kategória listában nincs!

Úgyhogy elõre bocsi, hogy törlés/újra felrakással tudok csak módosítani... :(
Don't try this at home!

#635
metudbacsi

metudbacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Helló!
Az miért van, ha fõképet nevezek ki, akkor eltûnik a hirdetés? (Legalább is én nem találom, még a végén sem.) A Hirdetéseim között szerepel, (ha új hirdetés akkor) az újdonság listában benne van. A rendes listából eltûnik.
A választ elõre is köszi.
Kernács Attila

#636
BPBF

BPBF

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
A fórum keresõje a három- vagy ennél kevesebb karakteres szavakra nincs felkészülve, tehát GT, KTM stb. márkákra való kutatás reménytelen. Az aprónál nincs gond.

#637
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Listázásoknál a hirdetések sorrendje ismét javítva:
dátum szerint csökkenõ sorrendben halad, ahogy kell.
"In idem flumen bis non descendimus"

#638
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

ötlet: hogy ha már egy username van a fórumhoz meg az apróhoz, akkor fórumadatlapon lehetne mondjuk "hirdetései" fül is.

"Rajta van a listán", mint ahogy az is, hogy - ha maga a fórummotor végre "stabil(nak tekinthetõ" verzióig jutna - minden hirdetés nyisson egy adott alfórumban önálló threadet (mint ahogy most a "Cikkek és kommentek".
"In idem flumen bis non descendimus"

#639
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

pl. ezek, most is, http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2726
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2725
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2717
http://bikemag.hu/apro/hirdetes-2715

Köszönöm, sokat segített!
(...és elsõ nekifutásra nem apróhirdetõ hibának, hanem sokkal inkább valami ritka adatbázis izének tûnik...)
"In idem flumen bis non descendimus"

#640
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
az "érdeklõdõk" száma az most már nem számolja mindegyik alkalmat amikor betöltöm a hirdetést? ahogy észrevettem azt se számolja bele ha megnézem a sajátom. okos :)

ötlet: hogy ha már egy username van a fórumhoz meg az apróhoz, akkor fórumadatlapon lehetne mondjuk "hirdetései" fül is.