Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#601
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A keresõ szavak mennyiségét nem lehetne maximalizálni pl:20-25 karakterben többet biztos nem írunk be bár szerintem 16 is elég lenne viszont tele a hópihõm mikor telót keresek és a második egy nyeregcsõbilincs ugrik be elsõre. Mert fél oldalnyi keresõ szó van hozzácsapva.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#602
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Nem tudom,hogy más írta-e már,de engem kezd idegesíteni,hogy semmilyen üzenetet nem kapok,mielõtt törlik a hírdetéseimet! :(

#603
zorrolino

zorrolino
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Üdv mindenki!
Csatlakoznék az elõttem szólókhoz. Az új oldal szerintem sokkal kevésbé áttekinthetõ mint a régi. Az apróhirdetésekben ki.aszottul idegesítõ amikor meg szeretném nézni a kínált áru fotóját és belemászik a reklámablak. No de mindegy. Úgysem én fogom újraszerkeszteni. Fõ hogy van.
ja és tényleg elég unalmasra sikerült. No nem tartalmilag,inkább csak olyan sivár lett.

#604
sandi

sandi

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
hy all.

mikor felpakoltam az árut, nem tette hozzá a képet a rendszer. de eddig soha. nem értem. pedig már csak akkora volt a beszúrandó kép mint a gombostûfej. de legalább tudatná idõben, hogy "neked tilos" képet feltölteni mert akkor más szöveget írnék. ezért nehéz nekem használni az apróhirdetõt.
jó lenne ha 1 hozzáértõ tudna valami megoldást mutatni. persze még mindig a számtekes analfabéta beszél és lehet, hogy a hiba az én készülékemben van. viszont más jellegû hírdetõt simán tudok használni és itt akadtam meg. sandi

#605
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

lehet hogy vót má, akkor bocs..
Feltöltött kép


Ezt már én is írtam, Debian lenny ugyanaz. Zorg azt mondta nem foglalkozik szánalmas 5% alatti böngészõkkel ;) kivéve persze a chrome-ot ;)
Amúgy egyszerû css hiba. Kb 10 karaktert kéne javítani...

Ride everywhere.

.


#606
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Dante rakd fel õket a vaterára 1ftról :)

#607
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Rendszergazda Bácsik (elsõsorban zOrg Úr), bicikli átépítés miatt rajtam maradt egy csomó alkatrész, s szeretném õket meghirdetni, milyen módon tudok kvótához jutni? Mert az ugye világos, hogy bontottan még a féken sem esek túl, s szeretnék mindent, amilyen gyorsan csak lehet, kiszórni, aki kapja marja alapon. Megtehetném azt is, hogy minden ismerõsömtõl kikönyörgök 3 hirdetést, de az jelen esetben nem lenne túl korrekt részemrõl.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#608
metudbacsi

metudbacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Hahó!

Ismét csinálja, hogy módosítás után eltûnik a hirdetés. :-( Ha újra felrakom, megint ott van. :-( brühühûûûûû
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

#609
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

ha bárhol rákattintasz a képre, akkor bezáródik


Hopp, remek. Köszi.

#610
popocatepetl

popocatepetl
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok !

Elképzelhetõ, hogy már gondoltatok rá vagy már mûködik is (csak én nem találom :-) ), de ha nem akkor javasolnám egy "parkoló" vagy nem tudom minek nevezzem kialakítását amit arra nagyon jól lehetne használni , hogy ha keres valaki dolgokat - mint pl. én is bicajt akarok venni - tudná ebbe ideiglenesen külön tenni amit talált és nem kellene új feltúrni az egész listát. Külön fantasztikus lenne ha ezt a kiválasztott listát nyomtatni is lehetne. A hasznaltauto.hu oldalon ez már nagyon jól mûködik. :-) egyébként szuper a honlap.
üdv.
Ksz.

#611
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

Lehet csak engem zavar, de lehetne, hogy ha egy képet megnyit az ember a hirdetõben, akkor a bezárási lehetõség ne a jobb alsó sarokban legyen, hanem a jobb felsõben? Mivel a képek rendszeresen (remek módon) elég nagy méretben ugranak fel, ahhoz, hogy be tudjam zárni mozdulni kell lefelé, aztán ha bezártam vissza. Egy kicsit gyorsítaná a böngészést. Szerintem.
Köszi és bocs ha hülyeséget beszélek.


ha bárhol rákattintasz a képre, akkor bezáródik

#612
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Lehet csak engem zavar, de lehetne, hogy ha egy képet megnyit az ember a hirdetõben, akkor a bezárási lehetõség ne a jobb alsó sarokban legyen, hanem a jobb felsõben? Mivel a képek rendszeresen (remek módon) elég nagy méretben ugranak fel, ahhoz, hogy be tudjam zárni mozdulni kell lefelé, aztán ha bezártam vissza. Egy kicsit gyorsítaná a böngészést. Szerintem.
Köszi és bocs ha hülyeséget beszélek.

#613
enjointed

enjointed
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
kedves Bikemag!

nem gondoljátok, hogy sokkal élvezetesebb volt az elõzõ apróhirdetõ felület?
elég stílustalan lett, a használhatósága és átláthatósága meg se közelíti elõdjéét.
kár érte.
olyan jó volt böngészni rajta régebben...

üdvözlet!

#614
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

Dátum-bug, az elején említettem. Idõvel megoldjuk.


Ez a project hogy áll?
Várható-e vmi fejlemény.
Mert ha keresek valamit ott látni már a dátumot de ha simán nézem a hirdetéseket még mindig nem.

Köszi a választ ;)

#615
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Olyan lehetséges,hogy a kinagyított képben ne legyen látható az oldalsó banner?

#616
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Az apróból jövõ üzenetek csak nekem jönnek 1970-es dátummal? Fél óráig kerestem az új üzenetem mire megtaláltam hogy a legalján a legrégebbik között van!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#617
hermfer

hermfer

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás

Op.rendszer?
Böngészõ verziószám?


Firefox 3.5.9
Ubuntu 9.10

#618
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

lehet hogy vót má, akkor bocs..
Feltöltött kép

Op.rendszer?
Böngészõ verziószám?
"In idem flumen bis non descendimus"

#619
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Apr

Kill.
"In idem flumen bis non descendimus"

#620
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Apr

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu