Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#561
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Nem fullon lett szétbontva. :) Akkor inkább úgy fogalmazok hogy + menük lettek(szerintem feleslegesen)

PL.:
Régi:
freeride | dh | dirt-street | enduro (336)

kerékpárváz (156)

komplett kerékpár (179)

Új:
FREERIDE / DH
kerékpár / váz, alkatrész / teleszkóp

plusz van teleszkóp az alkatrészeknél is, a dirt keróknál meg már nincs, csak alkatrész

A problémám lényege, hogy van ami feleslegesen lett szétosztva. Eddig telót kerestem, akkor teleszkóp menü azt kész, most nézem meg itt is meg ott is :D

Már a sima alkatrésznél a rugózás menüpont alatt ott a Travis :D Tehát szét kell túrjam az egész aprót ha keresek valamit.....
Eddig azért szerettem, mert nem volt túlbonyolítva, egyszerûen nagyszerû volt :)
Ez az én észrevételem.

#562
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

A régiben jobban tetszett az,hogy nem kellet megnyitni a hirdetést a kép megnézéséhez (ez egy nagyon jó pont lenne)


Köszi az észrevételt, ebben nem így mûködik.

#563
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Az mtb alkatrészeket miért szedtétek szét ennyire ? Azoké hogy a komplett gépet meg a vázat különbontottátok, de az alkatrészeket nem értem..........


Mihez képest szedtük szét?

RÉGI APRÓ:
MTB alkatrész
1. teleszkóp | villa | rugóstag
2. komplett kerék | felni | kerékagy | külsõ
3. tárcsafék | fékkar | v-fék
4. váltó | váltókar | agyváltó
5. hajtómû | lánc | lánckeréksor | k.csapágy | pedál
6. kormány | k.csapágy | stucni | markolat | szarv
7. nyereg | nyeregcsõ

ÚJ APRÓ:
MTB ALKATRÉSZ
1. rugózás,
2. kerék,
3. fék / tárcsa,
4. váltás,
5. hajtás,
6. kormányzás,
7. nyereg

#564
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Az mtb alkatrészeket miért szedtétek szét ennyire ? Azoké hogy a komplett gépet meg a vázat különbontottátok, de az alkatrészeket nem értem..........

#565
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Ugye a régi felületrõl a hirdetéseket átmozgatjátok az újra?!


Igen. Mindenki a sajátját...;)

2 ok miatt:
- Mivel ez egy teljesen új rendszer, így célszerû, hogy mindenki (aki hirdetni akar) megtanulja kezelni.
- A régi felületen levõ hirdetéseket a hirdetések feladói kezelhetik. Senki hirdetését nem akarjuk/tuk önkényesen sehova pakolni, regisztrálni a nevében, etc.

#566
JooLaci

JooLaci
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Ugye a régi felületrõl a hirdetéseket átmozgatjátok az újra?!

#567
gellert12

gellert12

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
A régiben jobban tetszett az,hogy nem kellet megnyitni a hirdetést a kép megnézéséhez (ez egy nagyon jó pont lenne)
Neha osszeszavakat a keverem

#568
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

A régi hirdetõben bejelentkezve nem látom a saját hirdetéseimet, így nem is tudok módosítani, sem törölni! Jó lenne, ha megcsinálnátok, mert ez így roppant kellemetlen..


Hoppá, ez gáz volt, most próbáld légyszíves, mostmár mûködnie kell.
köszi!

#569
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
Grat!, fel is adtam a kis szervizes hirdetésemet, ezzel kapcsolatban kereslek e-mailben!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#570
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

szerk: a régiben nem lehetne visszaállítani a keresõ funkciót?


Köszi Mof a dícséretet. A sörön kívül ez is hízlalja a májat:-)

A régi apróhirdetõ és az új apró jelenleg párhuzamosan fut, ami erõforrás szempontjából extra terhelést jelent.
Mivel a régiben az egyik legtöbb erõforrást igénylõ rész a keresõ, így itt igyekszünk "spórolni", ezért a válasz egyelõre nem.
(Meglátjuk a jövõ héten mekkora a terhelés, utána esetleg visszatérhetünk a kérdésre.)

#571
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
A régi hirdetõben bejelentkezve nem látom a saját hirdetéseimet, így nem is tudok módosítani, sem törölni! Jó lenne, ha megcsinálnátok, mert ez így roppant kellemetlen..
:P


#572
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
nekem tetszik. hirdetés föladva, minden lépés adta magát, eddig semmilyen problémával nem találkoztam. szimpatikus a vázméret stb megadásának lehetõsége(akár még kötelezõvé is tenném, szûrve ezzel is a találatokat).

szerk: a régiben nem lehetne visszaállítani a keresõ funkciót?

#573
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Ha nem lehet regisztrációkor 30 karakternél hosszabb jelszót megadni, akkor azt már input mezõben korlátozzátok le. Jelszókezelõt (LastPass) használok, ami regisztrációkor generált nekem egy 50 hosszú jelszót, majd miután rányomtam a regisztráció véglegesítésére, kiírta, hogy túl hosszú, ugyanakkor a regisztráció mégis sikeres volt, viszont nem tudtam belépni a hosszú jelszóval így kérhettem rögtön újat...


Köszi a visszajelzést, jelzem a programozóknak.

#574
Bencsi89

Bencsi89
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Ha nem lehet regisztrációkor 30 karakternél hosszabb jelszót megadni, akkor azt már input mezõben korlátozzátok le. Jelszókezelõt (LastPass) használok, ami regisztrációkor generált nekem egy 50 hosszú jelszót, majd miután rányomtam a regisztráció véglegesítésére, kiírta, hogy túl hosszú, ugyanakkor a regisztráció mégis sikeres volt, viszont nem tudtam belépni a hosszú jelszóval így kérhettem rögtön újat...

#575
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
[quote name='CUBE-fan']Egyetértek! Ennél lehet lényegesen kellemesebb, szerethetõbb is az új színösszeállítás! (-Honnan jött ez a f.s zöld...!?? :-) )

Ez volt a második tippem, erre is tettem volna 10:1-hez, és bejött...;)

De gustibus non est disputandum...

#576
CUBE-fan

CUBE-fan
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Egyetértek! Ennél lehet lényegesen kellemesebb, szerethetõbb is az új színösszeállítás! (-Honnan jött ez a f.s zöld...!?? :-) )
-A parkoló nagyon jó ötlet!

#577
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Üdv.
kb 3 perc lenne átrakni a design-t a régi színsémára, és a fejlécet lecserélni, hasonlítson már az bikemag többi oldalához + ettõl kiég a szemem :S

Köszi

#578
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Emlékszem, a mostanira (mostmár elõzõre) is ezt mondtam, mikor elõször megláttam. Aztán hozzászoktam.

#579
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

A régi jobban tetszik áttekinthetõbb:(


Vártam a reakciót, 10:1-hez tettem volna rá, hogy az elsõ 3 észrevételben lesz ;)

#580
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A régi jobban tetszik áttekinthetõbb:(
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!