Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#661
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Szeva Zorg :)

Bugreport

Nyugi az iceweasel az firefox csak más néven..

Ride everywhere.

.


#662
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
"Alig szoktuk meg az elõzõt..." - 2006 óta ha nem sikerült, hát... :)
Hogy mi volt a baj a régivel? Ugyanebben a topikban megtalálod... ;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#663
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Biztos megvan az oka az apró újabb formátumának, de ez az eddigi legnemtetszõbb verzió. Az elõttem szólók már leírták a hátrányokat. Csak azért írok, hátha komolyabban veszitek a felvetéseket és nem marad így, mert ez nagyon nem jó. Mi volt a baj az elõzõ verzió formájával, betûtípusával, adat tartalmával? Alig szoktuk meg az elõzõt és új jön ami áttekinthetetlenebb. Sajnálom. Ezt ritkábban nézegetem:-)

#664
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
hiba:

keresni szeretnék beírom a kulcsszót, kiválasztom a kategóriát, de a találatokat az egész adatbázisból adja, nem a kiválasztott kategóriából...

#665
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Zorg
itt is lesz majd "utolsó 24 óra hirdetései" gomb? vagy valami, amivel a legfrisebb hirdetéseket tudom megnézni idõrendben visszafelé? egy üres mezõvel mindig rákeresni macerás....

/apro/24-ora
...és az idõrendsben visszafelé sorrend is stimmel immár!
;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#666
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

lesz valami nyereményjáték, hogy 10 bejelentés után mondjuk kulcstartó, 30 után sörnyitó stb? :D :D :D

Nem, de eddig is egészen jól mûködött ez az "önfenntartó" rendszer.
Ha valaki icipicit átgondolja, könnyen rájön, hogy saját érdeke (is) a szabályoknak megfelelõen fenntartani ezt az apróhirdetõt - szerintem.

A moderáció rendszere jövõ héten változni fog, publikus fórumtopikba lehet majd jelezni a problémákat: így nyomonkövethetõbbé válik, valamint a jelenlegi moderátoroknak is tudok majd jogosultságot adni. (A rendszert a HardverAprótól "nyúljuk", a kapcsolódó pontokat a szabályzatba is tõlük kértük el írásban.)
"In idem flumen bis non descendimus"

#667
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Lesz, a dátum problémát jórészt tegnap sikerült megoldani, így a friss hirdetések sorrendje is helyreáll hamarosan.
A "lejárat dátumát" irtom, az hülyeség - minden hirdetés a feladást követõ 30. napon törlõdik.

Dupla regisztrációkat vagy problémás hirdetéseket a "Moderációt kérek" funkción keresztül jelezzétek!

Köszönöm

lesz valami nyereményjáték, hogy 10 bejelentés után mondjuk kulcstartó, 30 után sörnyitó stb? :D :D :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#668
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Dupla regisztrációkat vagy problémás hirdetéseket a "Moderációt kérek" funkción keresztül jelezzétek!
Köszönöm

Meglesz!

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#669
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Zorg
itt is lesz majd "utolsó 24 óra hirdetései" gomb? vagy valami, amivel a legfrisebb hirdetéseket tudom megnézni idõrendben visszafelé? egy üres mezõvel mindig rákeresni macerás...

a dupla hirdetésekkel és dupla regisztrációkkal tudsz valamit kezdeni? vagy csak bejelentés után törlõdnek...

Lesz, a dátum problémát jórészt tegnap sikerült megoldani, így a friss hirdetések sorrendje is helyreáll hamarosan.
A "lejárat dátumát" irtom, az hülyeség - minden hirdetés a feladást követõ 30. napon törlõdik.

Dupla regisztrációkat vagy problémás hirdetéseket a "Moderációt kérek" funkción keresztül jelezzétek!
Köszönöm
"In idem flumen bis non descendimus"

#670
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Mikor lehet feltölteni hirdetéseket?
Ma próbáltam, beléptem de egyfolytában csak azt írja ki, hogy be kell lépjek ahhoz h. fel tudjak rakni hirdetést.

A regisztráció e-mail megerõsítést igényel - ellenõrizted a leveleid? Ha nem kaptál ilyet, jelezd!
"In idem flumen bis non descendimus"

#671
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Zorg
itt is lesz majd "utolsó 24 óra hirdetései" gomb? vagy valami, amivel a legfrisebb hirdetéseket tudom megnézni idõrendben visszafelé? egy üres mezõvel mindig rákeresni macerás...

a dupla hirdetésekkel és dupla regisztrációkkal tudsz valamit kezdeni? vagy csak bejelentés után törlõdnek...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#672
MRobert82

MRobert82

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Mikor lehet feltölteni hirdetéseket?
Ma próbáltam, beléptem de egyfolytában csak azt írja ki, hogy be kell lépjek ahhoz h. fel tudjak rakni hirdetést.

#673
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Tudom, hogy lehet csak a szabályzat tiltja.:) Egyébként nekem tetszik az új dizájn. Legfõképp az, hogy lehet lépkedni a fülekkel a forum, aprohirdetõ, meg a magazin között. Meg ha már fix szélesség, nem lehetne középre tenni? Sok ilyen oldal is van...

A szabályzat magát a módosítást nem tiltja, az "utolsó pár elõre fuss" amit szeretnék visszafogni. A középre rendezés könnyen elõfordulhat, lásd még alábbi válaszaim.

Az igazság mindig a szomszédasszony "kertjében" van :)
A viccen túl, mára megfogalmazódott bennem az érzés, hogy mi miatt nem esik jól a design. Nem csak az apróhirdetõben, de a cikkek, fórumok között is, mégpedig az, hogy meglehetõsen pazarlóan bánik a design a hellyel. Értem ezalatt a nagy feljecet, a széles oldalboxokat, magas minden, ami elférhetne pl egy sorban az itt 3x annyi helyet pazarol. Gondolom ez marad így.

off, profilbeállítások, hozzászólás listázási lehetõségeknél vagy link a GYIKre, na az kivisz a fõoldalra.

A design nem hogy végleges, de igazából csak most állok majd neki igazán. Az egy adatbázisra összegereblyézés sokkal melósabb és problémásabb volt, mint számítottam (bármilyen körültekintõen is igyekeztem eljárni). A portál nagyon nem végleges, az apró is módosulni fog valamelyest (inkább színekben, kiemelésekben). Folyamatosan figyelem, mit hogyan használtok, mi az ami nagyon nem jó, és mi az amit egységesíteni kellene.

Szerintem kicsit kényelmesebb volna, hogyha a képeket nagyító ablakot nem kellene minden képre kattintással megnyitogatni, hanem lehetne benne lépkedni elõre és hátra. (annyi bõven elég volna, hogy ha az egeret fölé viszed, megjelenik egy következõ felirat és rákattintva a köv. képet adná be.) Nekem tetszik az új design, sõt a részletes keresõ is tetszik, mondjuk wide monitoron tényleg jobban mutatna egy változó szélességû oldal sztem is, de ez már csak szõrszálhasogatás...

Változó szélességû biztosan nem lesz az oldal, már csak a portál miatt sem (nem szeretem a minden felbontáson másképp megjelenõ cikkeket).
A képnézegetõn is szeretnék faragni (pont úgy, ahogy írod), de prioritásban egyelõre hátrébb van.

Köszönöm az észrevételeket!
"In idem flumen bis non descendimus"

#674
RMate

RMate

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Szerintem kicsit kényelmesebb volna, hogyha a képeket nagyító ablakot nem kellene minden képre kattintással megnyitogatni, hanem lehetne benne lépkedni elõre és hátra. (annyi bõven elég volna, hogy ha az egeret fölé viszed, megjelenik egy következõ felirat és rákattintva a köv. képet adná be.) Nekem tetszik az új design, sõt a részletes keresõ is tetszik, mondjuk wide monitoron tényleg jobban mutatna egy változó szélességû oldal sztem is, de ez már csak szõrszálhasogatás...

#675
Dadan

Dadan

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Az igazság mindig a szomszédasszony "kertjében" van :)
A viccen túl, mára megfogalmazódott bennem az érzés, hogy mi miatt nem esik jól a design. Nem csak az apróhirdetõben, de a cikkek, fórumok között is, mégpedig az, hogy meglehetõsen pazarlóan bánik a design a hellyel. Értem ezalatt a nagy feljecet, a széles oldalboxokat, magas minden, ami elférhetne pl egy sorban az itt 3x annyi helyet pazarol. Gondolom ez marad így.

off, profilbeállítások, hozzászólás listázási lehetõségeknél vagy link a GYIKre, na az kivisz a fõoldalra.

#676
porpi007

porpi007

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Törölni és/vagy módosítani a "Hirdetéseim" menüpont alatt tudsz, nagyon keresni sem kell.


Tudom, hogy lehet csak a szabályzat tiltja.:) Egyébként nekem tetszik az új dizájn. Legfõképp az, hogy lehet lépkedni a fülekkel a forum, aprohirdetõ, meg a magazin között. Meg ha már fix szélesség, nem lehetne középre tenni? Sok ilyen oldal is van...

#677
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Akkor legyen ok, fix széles az oldal. de a nagyobb gond a változó magasságú hirdetések. értem én hogy frankó az indexkép, de pl egy villa hirdetés most éppen az elsõ a cyclo/outi vázak között, 800 pixel magas böngészõvel ez az egy hirdetés fért ki... szóval ez cinkes fix magasság 4 prezident. Ill annyi még, hogy sok a köret kevés a hús valahogy ezen az apróhirdetõn, sok a fejléc, sok a keresõ, csak ami fontos, annak jut kevés hely. uff

A változó magasságú hirdetéseken még gondolkodom. (szerk.: megnézzük fix 60px magassággal...)
Fejléc: a régi apróra irányító banner? 1-2 hétig lesz kint, addig tuti kell.

A többivel kapcsolatban tényleg csak zárójeles megjegyzés, hogy _sokan_ jelezték mailben, hogy végre mindig kint a részletes keresõ...
Akkor most "where is THE TRUTH"...? ;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#678
Dadan

Dadan

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Akkor legyen ok, fix széles az oldal. de a nagyobb gond a változó magasságú hirdetések. értem én hogy frankó az indexkép, de pl egy villa hirdetés most éppen az elsõ a cyclo/outi vázak között, 800 pixel magas böngészõvel ez az egy hirdetés fért ki... szóval ez cinkes fix magasság 4 prezident. Ill annyi még, hogy sok a köret kevés a hús valahogy ezen az apróhirdetõn, sok a fejléc, sok a keresõ, csak ami fontos, annak jut kevés hely. uff

#679
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

A fix széles oldal engem is zavar. Fõleg, hogy a felét elfoglalja a keresõ. Nem gáz, de azért mégis. Meg egyébként is kit érdekel a 25ezer más portál, mikor itt errõl az oldalról van szó? Nem kötekedésbõl, de szerintem nem így kéne a témát felfogni.

Nem felfogás kérdése, a többféle szolgáltatást és tartalmat fix szélességû oldalba raktuk. Nyilvánvalóan megosztó, mint minden változ(tat)ás.
A keresõre jött egy tipp, jövõ héten megnézem, hogy' nézne ki ha víszszintesen pakolnám ki (akkor meg a teljes oldalszélességet foglalja, ~120 pixel magasságban...) Egy próbát megér(het).

Én az utolsó 24 óra hirdetéseit hiányolom. Meg a véletlen hirdetéseknek sem látom értelmét. Akkor már inkább lehessen drága sms-ért kiemelni a hirdetést. Akinek sürgõs, annak megéri a párszáz forint, nektek meg jön egy kis plusz bevétel. Ha már úgyse lehet törölni és újraregisztrálni ugyanazt a hirdetést frissítés céljából, legalább így egy ideig az elején maradna.

Utolsó 24 óra hirdetései: lesz, amint megoldjuk a dátum-problémát (amin rajta vagyunk).
Törölni és/vagy módosítani a "Hirdetéseim" menüpont alatt tudsz, nagyon keresni sem kell.
"In idem flumen bis non descendimus"

#680
porpi007

porpi007

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

ami nem tetszik:
a hirdetések nem egyforma magasak, roppant zavaró és kaotikus
a régihez hasonló módon nem ártana kiírni hogy mikor is került feladásra az adott hirdetés (alkategórában nagyon nem lenne mindegy)
a keresõ roppant sok helyet foglal, inkább felül vízszintesen terpeszkedjen mint pl a használt4kerekûekponthun
fix széles az oldal, 2010ben?

mi volt a baj a régi rendszerrel?

üdv


A fix széles oldal engem is zavar. Fõleg, hogy a felét elfoglalja a keresõ. Nem gáz, de azért mégis. Meg egyébként is kit érdekel a 25ezer más portál, mikor itt errõl az oldalról van szó? Nem kötekedésbõl, de szerintem nem így kéne a témát felfogni.

Én az utolsó 24 óra hirdetéseit hiányolom. Meg a véletlen hirdetéseknek sem látom értelmét. Akkor már inkább lehessen drága sms-ért kiemelni a hirdetést. Akinek sürgõs, annak megéri a párszáz forint, nektek meg jön egy kis plusz bevétel. Ha már úgyse lehet törölni és újraregisztrálni ugyanazt a hirdetést frissítés céljából, legalább így egy ideig az elején maradna.