Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Marzocchi

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3027 hozzászólás a témában

#81
SIMMONS

SIMMONS

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
Hali!

Van egy 2005-ös Z1 Freeride 3-om és a csillapítása nem vmi tökéletes. Visszaútnál egy kicsit darabos, ha lenyomom akkor elsõ pár centi gyors, a többi pedíg lassú visszaútnál! Mit csináljak? Most cseréltem benne olajat( motorex). Vagy az SSV-nél ez normális?

#82
smek24

smek24

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Kösz szépen!!!

#83
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
7,5 W, ha gyorsabbat akarsz akkor 5 W. motorosboltban tuti van

#84
smek24

smek24

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Emberek, valaki megmondaná-már ha tudja- hogy egy Marzó EXR Pro- ba milyen sûrûségû olajat töltsek? Milyen módszer alapján van ez az olajsûrûség kiszámolva? A keróboltban csak 10-es sûrûségû van, nem túl sûrû? Alig vagyok 60 kiló vasággyal, és szeretem a gyors villákat, szóval nem volna szerencsés belassítani, de már nagyon illene a csere...(??)

#85
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Jah, csak nem amerikaban vagyunk ;)

$369 + pk + vam + afa es maris boven 100 folott jarunk :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#86
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Azért van, ahol igen, itt például 80 ezer ;)
http://www.jensonusa...thon Xc 05.aspx


De akkor egyetertunk abban hogy a Marathon XC 100e -ert ujonan nagyjabol a legjobb vetel, mivel sehol nem lehet olyan aron megkapni, de ha megis... ;)



#87
Zéé_

Zéé_

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Hi!

A kerómban egy MZ Comp teló van, és annyi bajom van vele, hogy kicsit magas (nagy a beépítési magassága). Elkezdtem tanulmányozni a Marzocchi oldaláról letölthetõ doksit, és abban azt látom, hogy az MZ telóknál kétféle úthosszot, 80 és 100mm-t ír 468 és 498mm beépítési magasság mellett.
Kérdésem: Lehetséges a telóút hosszának változtatása az MZ Comp-nál valahogy?

#88
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nem az

uj még a teló?mert be kell kopni,akkor jóóól fog mozogni ebben biztos lehetsz

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#89
tututewe

tututewe

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
van egy kis parám ti biztos segítetek nekem.
van egy z150es telóm, tök új pár hete használom. annyi a problémám hogy az ETA kapcsoló teljesen elõrefordítva és teljesen magamfelé fordítva is mûködésbe hozza az etát, pedig csak elõreálva kellene ezt tennie. ezen kívül teljesen faszán mûködik.
a boltba aszonták nem nyúlnak bele merez nempara .
a kérdés az hogyakkóezmost para vagy sem?

#90
SIMMONS

SIMMONS

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
Hali!

Van egy 2005-ös Z1 Freeride 3-om és a mozgásával nem vagyok megelégedve,kemény,nem vmi érzékeny és a csillapítása sem tökéletes, a 2001-es Z3-as mozgását meg sem közelíti.
Mit csináljak vele?
Egy rugócsere és egy olajcsere segíthet? (a gyári olaj van még benne)

köszi

#91
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
2004-es és 2005-ös dj1-est is próbálgattam, szinte teljesen lehetetlen felütni õket ha megfelelõ levegõ/rugó van benne.
mozogni értelemszerûen nem tökéletesen mozognak, de nem is ez a cél.
szimmeringcserével ráérsz egy év mulva bajlódni, egy szezont lehúzol velük simán, de többet is.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#92
Monkii

Monkii

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Eloszor is koszi mindenkinek a segitokeszseget,de mint emlitettem, a technikai adatokkal mar nagyreszt tisztaban voltam, egyedul az erdekelt, hogy a levegorafujason kivul,van e esetleg mas modja a kompresszio allitasanak,mint ahogy azt a 2006os szerianal is megoldottak(dj1nel kivulrol,2esnel belulrol allithato a kompresszio)levegorafujastol fuggetlenul,es nem egeszen tudtam, hogy a tavalyi 1esben van e belso kompresszioallitas esetleg,mert kulso az tuti nincs,na ennyit a technikarol! Fokent egyebkent a hasznalat kozbeni tapasztalatok erdekeltek,mozgas,lekoppinthatosag,levegot mennyire tartja,szimeringet kellett-e cserelni es mennyi ido utan,esatobbi??
Amugy 24"-ra epitek,de azert nem a d-streetet valasztottam, mert az mar tul keveset mozog,ugyanis neha azert letoresezgetek en egy kicsit, es a dj1 meg belefer boven,a masik ami fontosabb szempont, hogy a d-streeten nincs visszautallithatosag,es beepitve is nagyon butan nezne ki a p3ammal,egy DMRbe meg elmenne,de valahogy nem nyero nalam,inkabb dirtolok miint streetelek!
De azert koszi mindenkinek a hozzaszolast!
Udv monkii

#93
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
kivéve ha 24"-es kerékkel használná, mert akkor a marzo d-street ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#94
SIMMONS

SIMMONS

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
A DJ1-esen elvileg már kívülrõl lehet a csillapítását állítani! Ha dirtre vagy Streetre akarod használni akkor szerintem nem találsz jobb villát ennél!

#95
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

mar fujom kivulrol az osszes adatot


akkor ez mi? ;)

Ja meg annyi, hogy van e belso kompresszio allitas,vagy csak a levegorafujassal lehet varialni?


marzocchi.com a baratod

External Air Preload w/o Adapter
External Rebound Adjuster


tehat ra lehet fujni, hogy elofeszitsd a rugot, es van rajta tekero hogy a visszaut csillapitast allitsd elvileg.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#96
Monkii

Monkii

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hi,
MOst tartok a regota tervezett dj1esem megvetele elott,2005os modell,mar fujom kivulrol az osszes adatot, a mozgasaval is tisztaban vagyok,de eddig csak rs-t nyuztam,es azt is agyondicsertek, aztan szep lassan ott is kijottek a hhibak,szoval az erdekelne, hogy milyen hasznalati tapasztalataitok vannak a 2005 os dj1 el kapcsolatban??Ja meg annyi, hogy van e belso kompresszio allitas,vagy csak a levegorafujassal lehet varialni?
Elore is koszi mindenkinek!
udv

#97
tututewe

tututewe

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
van egy kis parám ti biztos segítetek nekem.
van egy z150es telóm, tök új pár napja használom. annyi a problémám hogy az ETA kapcsoló teljesen elõrefordítva és teljesen magamfelé fordítva is mûködésbe hozza az etát, pedig csak elõreálva kellene ezt tennie. ezen kívül (középállásba) teljesen faszán mûködik.
a boltba aszonták nem nyúlnak bele.
lehet ebbõl nagyobb para?

#98
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ááztak**va lori ne fokozd ;)

#99
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jah ubrigens
marzo pm
Feltöltött kép

multkor annyira benne voltam a fekadapter gyartasban...

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#100
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

"100ért újat kapsz, igaz 2005-öst, de legalább új."

Marathon XC -t ujonan 100 -ert? Hol?


hoppá, hoppá, ezt elkapkodtam. bocs mindenkitõl
németbõl lett volna a teló, de úgy tûnik, már elhordták a tavalyiakat, de az idei ára se nagyon vészes.
mégegyszer bocs!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu