Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Formula 1 fanok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2757 hozzászólás a témában

#2721
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
most mar orokke ezen fogsz porogni? :wtf:

Palikon meg rajtad kivul senki mas nem gondolta ugy hogy az csalas, tedd tul magad rajta, ez gyerekes. ez megint csak azt mutatja hogy Lacinak a tereprallival kellene foglalkoznia, es a Forma1 kozvetitest hagyni olyanoknak aki ertenek is hozza. Baromsagokat uvolteni, dolgokat eszre nem venni, meg a monitorrol leolvasni adatokat az minden csak nem professzionalis, van ott rengeteg sportujsagiro aki szazszor jobban csinalna. Es nem hangzananak el rendszeresen ilyen ordas nagy hulyesegek egy orszagos televizioban.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2722
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Kíváncsi leszek mit tud hozzátenni a ferrarihoz. Kiderül, hogy Badoer volt nagyon gyenge, Fisichella meg Raikkonnent is leiskolázza :) Olaszoknál is biztos jó eredményt érnek el, hazai pálya, biztos lesz valahol pályán kívüli elõzési lehetõség.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2723
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sportsikereket kivanok neki :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2724
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Fisichella mégis a Ferrarinál:!

Giancarlo Fisichella boldog, hogy a Spában szerzett második hely után, a Ferrari õt kérte fel arra, hogy az évad további versenyein õ helyettesítse Felipe Massát. Az olasz pilóta öt alkalommal állhat rajthoz a Scuderia színeiben, majd az Abu Dhabi Nagydíj után a csapat hivatalos teszt- és tartalékversenyzõje lesz.

"A fellegekben járok. Alig akarom elhinni, hogy valóra vált az álmom, és szeretnék köszönetet mondani a Ferrari elnökének, Luca di Montezemolónak. Az elmúlt héten fantasztikus dolgok történtek velem. Megszereztem az elsõ rajtkockát és a második helyet Spában, aztán hívást kaptam a Ferraritól, hogy versenyezzek náluk az évad utolsó öt versenyén." - mondta Fisichella a Ferrari hivatalos honlapjának.

"Mindent megteszek annak érdekében, hogy jó eredményekkel köszönjem meg a Ferrari bizalmát. Tudom, hogy nem lesz egyszerû, de mindent beleadok, hogy a lehetõ legjobb eredményt érjem el." - folytatta a háromszoros futamgyõztes, aki sajnálja honfitársát Luca Badoert, aki szívesen versenyzett volna Olaszországban.

"Sajnálom Lucát, mert tudom, hogy nagyon szerette volna Monzában vezetni a Ferrarit. A legjobb, ami egy olasz versenyzõvel történhet az az, hogy a hazai közönsége elõtt vezetheti a piros autót."

yep!


#2725
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Manor Grand Prix a harmadik

http://www.formula1....009/6/9487.html
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2726
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Tomtom, honnan tudod, hogy érdemes lenni megnyerni valamelyik bringámat? :) Amúgy semmi díj nincs csak saját szórakoztatásra gondoltam. Bár eddig velem együtt csak 2 jelentkezõ van.

3 új csapat lesz jövõre (elvileg): a USF1, a Campos és a 3-ról nem tudok semmit. Valaki rendelkezik bõvebb infóval?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2727
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
na ne bomoljunk

Giancarlo Fisichella has not received an approach from Ferrari and will race for Force India at the Italian Grand Prix next week, his team boss said
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2728
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
tudtam hogy buzik....éééreztem

#2729
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

rosszfiu :D mint Clint Eastwood:D


Csak az arcvonásai kicsit lágyabbak Nelsinho-nak...
:D

Tehetséges az a gyerek, csak itt valamit nagyon elcseszett, vagy õ,
vagy Briatore, vagy kézenfogva együtt.
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#2730
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
rosszfiu :D mint Clint Eastwood:D

#2731
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Nelsinho menjem szerintem vissza gokartozni....
végre van változatosság, ezért nézem...

ivásra meg: ki a f@szt érdekel a pályán kívül mit csinál? azt hiszem nem vitás hogy a mezõny egyik legjobb (ha nem a legjobb) versenyzõje, azt meg h iszik, hát áldás rá ha szereti az alkoholt...

én pont ezt szeretem benne!:D olyan mint a régi 'aranyifjak'!:)

yep!


#2732
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

a FIA sokaig kedvezmenyezett a Ferrarinak, ez politika. ennyi. ahol nagy penzek forognak, mindig lesz korrupcio. De ez sokkal inkabb a FIA-ra nezve szegyen. [Max Mosley...]


No majd ha Jean Todt lesz az FIA elnöke, akkor nem lesz ilyen!
:D

szerintem nem csak Raikonnen szereti elengedni a hajat, csak o az akirol tudunk.


Viszont õ igen látványosan szereti az életet. :)
Én bírom a lazaságát. Viszont mint F1-pilóta, egy ideje már nem
nagyon bír lenyûgözni. Valahogy mintha beleunt volna. Ha nem elõl
megy, nem is nagyon érdekli a dolog. Pedig zseniális is tudott lenni
régebben.

...ha van kedvetek csatlakozni csinálhatnánk egy tippjátékot.


És az év végén a legtöbb pontot elérõ pedig megkapja nyereményként
a bringádat? :D

Nem fért el, kikerült a bukótérbe, ezt a szituációt próbálta megoldani a legkisebb veszteséggel, hülye lett volna nem nyomni neki.


Egyetértek, nem is nagyon tudott volna hova visszamenni rögtön.
Max bele a legnagyobb gebasz közepébe, dehát õ sem hüjje. :)

Liuzzirõl meg annyit, hogy õ is jópárszor lebontotta a mezõny
egyes részeit az utóbbi években. Mondjuk látványosságnak nem
rossz, az tény, de akkor tényleg Satot is hozzák vissza. :)
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#2733
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nelsinho menjem szerintem vissza gokartozni....
végre van változatosság, ezért nézem...

ivásra meg: ki a f@szt érdekel a pályán kívül mit csinál? azt hiszem nem vitás hogy a mezõny egyik legjobb (ha nem a legjobb) versenyzõje, azt meg h iszik, hát áldás rá ha szereti az alkoholt...

#2734
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
miota kitettek Nelsinho szuret a Renault-tol azota savanyu a szolo neki. Fura hogy Alonso tudott pontot szerezni meg jo helyrol indulni ugyanazzal az autoval, o meg nem. szerintem csak probal bosszut allni.

egyre valoszinubb hogy Monzaban Fischichella ul a 2es szamu Ferrariban, es az o helyet a Force Indiaban meg Vitantonio Liuzzi foglalja el. Mivel olasz, ez neki biztos sokat jelet, csak kerdes hogy nem-e lenne tobb eselye ha maradna a jelenlegi autojaban? :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2735
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
hoppá :D
"A brazil Globo tv azzal állt elõ ma, hogy a tavalyi Szingapúri Nagydíjon Nelson Piquet a Renault utasítására törte össze az autóját, hogy ezzel nyerõ helyzetbe hozza Fernando Alonsót. Állítólag bizonyíték is van."
http://www.vezess.hu..._renault/20291/

#2736
andrew_m

andrew_m

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Egyáltalán nem tapostál a lelki világomba :) Csupán érdekes, hogy a Palik-Czollner szuperduón kívül senki sem illette kritikával az ominózus manõvert. Nézd meg a belsõ kamerás felvételt! Nem fért el, kikerült a bukótérbe, ezt a szituációt próbálta megoldani a legkisebb veszteséggel, hülye lett volna nem nyomni neki. Ha akkora csalás lett volna, gondolod nem óvott volna azonnal a BMW, vagy a Toyota? Egyik pilóta sem fakadt ki emiatt, a BBC-n Coulthard szerint sem származott ebbõl elõnye (mivel a bukótér zéró tapadással bír). De gondolom Button is csalt, és Barichello is, mikor fullgázzal átvágta a hosszú egyenes utáni kanyart, nem egy pozíciót javítva ezzel.

Ha láttad a videot, ahogy arcon csúszik le raikkonnen egy yachton mert annyira részeg, akkor érted az utalást. A pályáról letérés -legyen az rövidítés vagy hosszabbítás- és abból elõnyszerzés nálam kimeríti a csalás kategóriáját.
Ez fórum, az ember a véleményét írja, attól még hogy Neked nem is tetszik. Ha netán beletapostam a lelki világodba ELNÉZÉST, bár semmi olyat nem írtam, aminek nincs alapja.



#2737
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

...Más: ha van kedvetek csatlakozni csinálhatnánk egy tippjátékot. Pl.: edzés után az elsõ 3 helyezettet megtippelni. Az elsõt eltaláló 3 pt, 2. 2 pt, 3. 1pt, tehát összesen versenyként 6 pt-t lehet szerezni. A könyvelését max. 20 fõig vállalom :)

Szerintem ez jó ötlet!:) Én benne vagyok!;)

yep!


#2738
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
lattuk azt is amikor Schumacher egyszer ugy berugott az ocsivel hogy utana ujra kellett epiteni a Ferrari boxot.

szerintem nem csak Raikonnen szereti elengedni a hajat, csak o az akirol tudunk.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2739
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ha láttad a videot, ahogy arcon csúszik le raikkonnen egy yachton mert annyira részeg, akkor érted az utalást. A pályáról letérés -legyen az rövidítés vagy hosszabbítás- és abból elõnyszerzés nálam kimeríti a csalás kategóriáját.
Ez fórum, az ember a véleményét írja, attól még hogy Neked nem is tetszik. Ha netán beletapostam a lelki világodba ELNÉZÉST, bár semmi olyat nem írtam, aminek nincs alapja.

A ferrarival semmi bajom mióta nincs sumi', de ez a folyton nyomjuk õket (tamaska leírta miért) hozzáállás nagyon nem tetszik.

Más: ha van kedvetek csatlakozni csinálhatnánk egy tippjátékot. Pl.: edzés után az elsõ 3 helyezettet megtippelni. Az elsõt eltaláló 3 pt, 2. 2 pt, 3. 1pt, tehát összesen versenyként 6 pt-t lehet szerezni. A könyvelését max. 20 fõig vállalom :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2740
andrew_m

andrew_m

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Két éve Hamilton is ugyanígy rajtolt, akkor sem reklamált senki, gondolom nem véletlenül. Az alkoholistázás és csalózás pedig no comment, ne vegyük már át a focidrukker stílust...

Más:
http://www.vezess.hu..._renault/20291/