Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Formula 1 fanok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2757 hozzászólás a témában

#2701
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Ahogy vártam,Fisichella hozta a formáját....Szimpatikus pilóta,kár hogy nagyon ritkán jön össze neki a jó szereplés.

#2702
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
1 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes
2 Adrian Sutil Force India-Mercedes
3 Kimi Räikkönen Ferrari
4 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes
5 Rubens Barrichello Brawn-Mercedes
6 Jenson Button Brawn-Mercedes
7 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes
8 Fernando Alonso Renault
9 Sebastian Vettel RBR-Renault
10 Mark Webber RBR-Renault
11 Jarno Trulli Toyota
12 Romain Grosjean Renault
13 Robert Kubica BMW Sauber
14 Giancarlo Fisichella Ferrari
15 Nick Heidfeld BMW Sauber
16 Timo Glock Toyota
17 Kazuki Nakajima Williams-Toyota
18 Nico Rosberg Williams-Toyota
19 Sebastien Buemi STR-Ferrari
20 Jaime Alguersuari STR-Ferrari


6 Mercedes motor az elso 7ben? az a mi :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2703
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Fúúú, ez az idõmérõ!:) Legalább Raikkonen-nek eltaláltam a helyét!:P De a többi...:D Nagy meccs lesz ez holnap!

yep!


#2704
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

nem akarok beleszolni, de Vettel nem fogja taposni neki, mivel mar csak egy hasznalatlan motorja van az elkovetkezo versenyekre. ovatosan kell bannia vele, ha elfustol akkor konyec a szezonnak.

a KERS autok lesznek gyorsak a hosszu egyenesek miatt, erre a versenyre a Renault-kba is beleraktak.

Igazad van, erre én is gondoltam! De mivel tavalyi gyõztes, így megkockáztatom!:)

yep!


#2705
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
1.Raikkonen
2.Alonso
3.Fisichella

#2706
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem akarok beleszolni, de Vettel nem fogja taposni neki, mivel mar csak egy hasznalatlan motorja van az elkovetkezo versenyekre. ovatosan kell bannia vele, ha elfustol akkor konyec a szezonnak.

a KERS autok lesznek gyorsak a hosszu egyenesek miatt, erre a versenyre a Renault-kba is beleraktak.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2707
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Ja, tényleg a tippjáték!:) Na akkor az én tippjeim az idõmérõre:

1.Vettel
2.Raikkonen
3.Fisichella

yep!


#2708
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tippelek idomerore:

1. Raikonnen
2. Alonso
3. Sutil
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2709
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

A Tv-nek ne vedd le a hangját, hanem kapcsolj az ORF1-re vagy valamelyik német adóra, több helyen is közvetítik.


Az angollal még csak-csak elboldogulnék, de a német az nulla.
Irígylem is tamaska-t, hogy ilyen profi közvetítést nézhet! :)
Én a Wébert küldeném le a pálya mellé egy kamerával a verseny
startja elõtt, mert õ is versenyzõ! Biztos õt is megbecsülnék ott! :D
BaumgartnerZsóti? Mire a rajtot lekommentálná, már a mezõny az elsõ
kerékcseréknél járna...
Szakértõnek meg mellé ültetnénk Pandacsöki Boborjánt, és kész,
jólenne minden.
:)
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#2710
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Palikot már rég ki kellett volna rúgni a közvetítésbõl.Jobb lenne ha csak adatokat tennének ki a képernyõre,és nem kéne az idétlen nyerítéseiket hallgatni.Czollner simán csak hülye,Palik viszont visszataszító egy buznyák.
Baumgártner közvetítése király lenne.Mire végigmondana egy mondatot,már elvesztené az aktualitását.:)

Szívesen láttam volna egy csapatban Schumit és Rai-t.Fisch szerintem nem fog maradandót alkotni a Pirosaknál.Volt már jó autó alatta,de a kritikus pillanatokban vagy elbénázza,vagy nem meri odatenni magát.Egy nagy csapat másodpilótájának viszont kiváló.

#2711
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
na ja, azert kulonbseg hogy Coulthard-ot meg Brundle-t mindenki ismeri, de Baumgartnerre senki sem emlekszik az tuti. meg a fele mezony nem is versenyzett vele, azok hirbol sem hallottak rola. [mivel nem volt hir]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2712
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
tam: Baumgartner inkább ne legyen kommentátor....:) régebben volt az autómániában vezetéstechnikai rovata, rémes volt

#2713
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ezert vagyok jo helyzetben hogy a BBC-n nezhetem. reklamok nelkul, Brundle, Coulthard es Jordan kommentalasaban. eg es fold a kulonbseg. nincsenek talalgatasok, meg barom fantaziak, ha mondanak valamit azt azert mondjak mert vannak forrasaik, vagy siman csak mert ertenek hozza. pilotak, csapatfonokok szoba allnak veluk ha kerdezik, bemehetnek nagyjabol barmelyik boxba stb.

a legjobb amikor rajt elott mar kint vannak az autok meg a szerelok, de a pilotak meg nem ulnek be, hanem csak alldogalnak az autok mellett. Brundle olyankor rohangal korbe egy kameraval, es utolso pillanaybeli interjukat csinal. mikor lesz ilyen a RTL Klubon?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2714
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A Tv-nek ne vedd le a hangját, hanem kapcsolj az ORF1-re vagy valamelyik német adóra, több helyen is közvetítik.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2715
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Tomtom, honnan tudod, hogy érdemes lenni megnyerni valamelyik bringámat? :)


Mondjuk én a jövõben tervezett Specidre pályáznék. :D


Baromsagokat uvolteni, dolgokat eszre nem venni, meg a monitorrol leolvasni adatokat... Es nem hangzananak el rendszeresen ilyen ordas nagy hulyesegek egy orszagos televizioban.


És hogy folytassam, idétlenül vihorászni, Czolnert szivatni, stb, stb.
Néha komolyan elgondolkodom, hogy leveszem inkább a hangját a
Tvnek...

ez a Manor GP amugy pontosan ugyanilyen lesz. mondjak hogy nagyon cigany banda.


Ez jó. :)
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#2716
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Én anno a Lotus kiszállását sajnáltam nagyon, bár versenyezni már csak a mélyen lefelé ívelõ ágban láttam õket, de a múltjuk komoly. Könyvek alapján az egyik legkomolyabb újdonságokkal elõrukkoló csapat volt, nem nézve a 6 kerekû tyrellt és a hátsó rotoros kocsit (talán brabham)


Brabham 1979, Lauda és Bernie a két jóbarát. Plusz leszorítóerõ azzal, hogy kiszippantják a kocsi alól a levegõt.

Ha Colin Chapman és a Lotus nélkül nem tartana itt a sorozat. Korszakalkotó ötletei voltak.

Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#2717
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem az idomerore a penteki szabadedzes utan kellene tippelni, akkor mar valamennyire latszik hogy ki lesz nagyjabol gyors.

de persze az akkoris nagyon nehez lesz, ugye nem tudhatjuk hogy ki hogy all benzinnel es ha valaki hibazik pl. ja es a buntetesbol visszasorolasokat nem kellene beleszamolni. theat ha valaki 2ik lesz de motorcsere miatt 12ik helyrol indul, azert meg jarhatna a talalat :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2718
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Mondjuk errõl a brit Manor csapatról angliában biztosan többet hallotok, itthonról abszolút sötét ló. A Campos nevet legalább már hallottam.

Én anno a Lotus kiszállását sajnáltam nagyon, bár versenyezni már csak a mélyen lefelé ívelõ ágban láttam õket, de a múltjuk komoly. Könyvek alapján az egyik legkomolyabb újdonságokkal elõrukkoló csapat volt, nem nézve a 6 kerekû tyrellt és a hátsó rotoros kocsit (talán brabham) :)

Az idõmérõs tippelés nem is rossz ötlet. Akkor lesz egy edzés tipp (az edzés kezdetéig leadott tippel) és egy verseny tipp (az edzés után célszerû a verseny kezdési idõpontjáig). Egyenlõre az elsõ 3 helyezettre lehet tippelni, 3-2-1 pontért. Van hátra 5 verseny, maximum elérhetõ 30-30 pont, meglepõdnék ha valaki az edzéseket nézve 10 pt felett zárna :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2719
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en jelentkezek :) de az idomerore nem tippelunk? az az igazi toto-lotto :D

BMW biztos kiszall, szerintem naluk azert nem olyan egyszeru a donteshozatal hogy hiphopp megvaltoztatjak a velemenyuket par jobb eredmeny utan. a tervuk szerint idenre a csapatvilagbajnoki cim megnyerese lett volna a feladat, ehhez kepest egy eros pontszerzo celbaeres meg igen messze van. foleg ha megnezzuk az egesz szezont.

kar ertuk, nekem szimpatikusabban a gyari csapatok mint a Jordan/Minardi-fele esetlen penzetlen probalkozasok. ez a Manor GP amugy pontosan ugyanilyen lesz. mondjak hogy nagyon cigany banda.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#2720
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Paliknál sok jobb F1 kommentátort lehetne találni az biztos.

Erõs az igazságérzetem, sajnos ez van...Speciel faterom is nézte, õ se látta sportszerû megmozdulásnak. Miután kiderült, hogy nem lesz következménye a manõvernek kijelentette, hogy ilyen bíráskodás mellett nincs kedve többet f1-t nézni. Nem szokott a levegõbe beszélni, szóval ezentúl egyedül nézem. (92 óta nézzük az f1-t). Utoljára hoztam szóba a ferrarit és eme manõvert.

Jó lenne, ha a BMW hozna még egy-két ilyen versenyt, mint a belga, hátha meggondolják magukat, bár tudom erre nem sok az esély.

A tippjátékra további jelentkezõk? :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"