Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sebességmérõk

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
1986 hozzászólás a témában

#1901
Szpídi Gónzáléssz

Szpídi Gónzáléssz

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Szevasz Coyote!

pontosan mi bajod volt vele??
úgy értem megbízhatatlan volt, vagy csak nem tetszett rajta valami???

#1902
Coyote

Coyote

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 294 hozzászólás
Szia !

Osztom a boltos ismerosod velemenyet. Nekem egy honapig volt egy ilyen órám aztán sietve túladtam rajta, szerintem se olyan nagy szam. inkabb vegyel sigmat vagy polart, sokkal jobban jarsz !


#1903
Szpídi Gónzáléssz

Szpídi Gónzáléssz

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Szevasztok!!

Szeretném mindenkinek a segítségét kérni, akinek van valamilyen tapasztalata, tudomása a fent említett óráról. Nekem nagyon teccik, de az egyik boltos haver azt mondta, hogy elég gázos, mert van amelyik állandóan lefagy, van amelyikben irreálisan hamar lemerül az elem...


Segítsetek!!!!!!!

#1904
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
elcsé
a VDO 15+om kiméri a 3999mm-t is.... vagy 200inchet

ha még kell...

amúgy tökmindegy mit mér ha a tekercsek számát akarjátok meghatározni mivel minden km óra egy fordulatmérõ, amit utána felszoroz a kerülettel...
tehát akármilyen kerültet állítasz be, a fordulatok számát mindig megkapod ha a megtett utat visszaosztod a beállított kerékkerülettel ;)

inkább szerintem az számít, hogy milyen pontosan jeleníti meg a megtett utat (a VDOm századra... a volt Cateye Endurom csak tizedre)

#1905
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
az viszont igen!!! ;D

#1906
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
végfok-trafó tekercseléshez mérni a menetek számát ;)

#1907
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
Elmondod mire kellett, mert érdekel!

#1908
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
köszi köszi

#1909
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Cateye Velo 7: 112-255cm
Shimano SC-6500: 170-239,5cm

#1910
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
Cateye Tomo XC:
kerékkerület: 130cm - 229cm

#1911
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Valaki, aki használ bármilyen (olcsó a legjobb) kilóméterórát, nézze meg nekem legyen szíves, hogy mennyi az a leghosszabb külsõ kerékátmérõ, amit be lehet állítani és még mérni tud!

köszi, lcs.

#1912
Zéé

Zéé

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás

Bármilyen más küllõ mágnes is megteszi... de például itt tuti láttam!


Tudom, de nekem nem tetszik a VDO csavarozható mágnese, de a Sigma órám mágnese tutkó hozzá, de nem tudok 2 órát használni 1 mágnessel.

#1913
Coyote

Coyote

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 294 hozzászólás

Más: Hol kaphatnék Sigma km.órához való küllõmágnest?


Bármilyen más küllõ mágnes is megteszi... de például itt tuti láttam!

#1914
Zéé

Zéé

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Egy VDO C15 5200 pénzért megéri. Találtam egy boltot, ahol ennyiért árulják. Vélemények? Illetve van egy VDO C08 3200-ért. Azon is gondolkozom.

Más: Hol kaphatnék Sigma km.órához való küllõmágnest?

#1915
kiraly

kiraly

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Hali arcok! Ha már km-óra, én most akarok venni egy CATEYE Tomo XC órát. Tud valaki, valami olyan helyet, ahol olcsón megkapnám?
Vagy valami hasonló tudásút:
akármilyen lehet... ;D
Max 3000 Ft-ig mennék el. Ha valaki tud valami jó órát. irjon.
Lehet mailben is: czanga@freemail.hu
Na csákány!..... ;)



Üdv Neked!
Jobban jársz ha hozzá teszel még néhány százast és veszel egy jobb órát. A tomo, ha jól tudom akkor mity 2-es utóda. Nekem nem jött be amikor átfordítottam és a sok kilences után halom nullát láttam az elején egyes nélkül, úgy tudom ez most sem változott. Csak 9999,9 km-ig mér, ezt gyorsan bele lehet harcolni egy órába. Ráadásul nem vihetõ bele esetleges késedelmes elem csere után az összkm. Jobban jársz egy kicsit komolyabb órával, csak ne hagyd ellopni.

#1916
Coyote

Coyote

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 294 hozzászólás
Az új sigma 1200-est már 5e Ft körül lehet kapni és pedálfordulatmérõs meg még sok minen mást is tud... szerintem inkább megéri mint egy astrale

#1917
kiraly

kiraly

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
NA a macsekszem 2-es verzió kifeküdt, ugyanis nem hajlandó mutatni semmit, végül is megette a kenyere javát. A mity 3-ast tudom ajánlani azoknak akiknek a barátnõje zsebellenõrzés nélkül mos. Nos az órám egy teljes mosóprogramot túlélt a HAjdúsági iparmûvek remek LUX termékében. Ez egy 40°C-os színes mosás volt. Ezekszerint nem csak fröccsenõ víz ellen védett, VAgy csak szerencsém volt?!

#1918
Elsin

Elsin

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Ha valakit érdekel akkor tudok javasolni egy nagyon cool km órát! CATEYE ASTRALE 100-c pedál fordutatszám mérõ is van benne... 7-8 ezerért már hozzá lehet jutni.

#1919
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Sajna errõl már lekéstem... :'(
Egyébként én úgy tudtam, hogy ezt a modelt kivonják a forgalomból. Vagy mégsem? ???

#1920
tikshow

tikshow

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
nálunk egy boltban 6200 Ft-ért megkapod a tavalyi modelt az ez évit 7200 Ft-ért (pedálcsapásszám mérõs mind a kettõ)