Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#821
DBob

DBob

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Úgy látom már feltették:
http://www.georgespo...y/vinye2009.pdf

#822
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás

Tud valaki valami biztosat arról, hogy mikor teszik fel a hivatalos eredménylistát?
A helyezésemet tudom, csak az indulók pontos száma érdekelne.

kinn van mar!

#823
Pelydzs

Pelydzs

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás
Tud valaki valami biztosat arról, hogy mikor teszik fel a hivatalos eredménylistát?
A helyezésemet tudom, csak az indulók pontos száma érdekelne.

#824
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Jani
abszolút 23-ban biztos nem voltál benn, addig kinn voltak az eredmények, lefényképeztem.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#825
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Nem tudom (valahol 15-18. helyezés között lehetek), a versenyen sajnos nem írták ki az eredményt, remélem hamar felteszik a netre.


Kint volt az eredmény a sátor hátsó oldalán.

#826
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Gratulálok a szervezõknek, jó volt minden! A rövid távon tekertem, viszonylag könnyû, jól tekerhetõ volt...azért egy kis szintet hiányoltam..a gázlókon átkelés király volt.
Extra gratula a tájba illõ, kulturált zuhanyzóért!!!!!
Kaja laktató volt, Bíró Ádám szokás szerint MENÕ, sajt finom, póló jólkinézõ

#827
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás

A rövidtávon hol volt az a gyáva letolós rövid lejtõ ?:chin:

en inkabb csaladi turanak neztem, egy kis patakkal a cel elott.

#828
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 hozzászólás
aki fényképezett a patakoknál, majd légyszi ossza meg velünk, szerintem ott baromi jó képek készültek :)
Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#829
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na igen, elég idegölõ volt vagy 5ször átemelni a biciklit. Nem hiszem, hogy van, aki 100 %-ban azt ott letekerte.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#830
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Patak melletti bóklászás alatt a "hosszútáv" plusz körének egynyomtávos részét érted? Vagy a Cuha-völgyet? (a lejtõnek indítás szerintem is gáz volt)


A patak melletti bóklászás a + körben volt, mint egy Cyclo-cross szakasz a susnyásban ... ott agyilag elszálltam :hair:
A Cuha-völgy a "Gázlós rész" a patakban átmenõs az nem volt gáz, még élveztem is :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#831
Wave

Wave

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Nagyon jó volt a verseny és a szervezés.Elsõ versenyem volt s majd jön a többi.Középtávon 55. lettem.Nem voltam még a Kõrisen de elsõre kétszer is.A Gázló király volt,a emelkedõt még annyira nem bírom de majd alakul.Sikerült defekt nélkül végigmenni.Hihetetlen,hogy a hosszútávosok,hogy mentek el mellettem,(Kõris vissza)mintha akkor ültek volna fel a bringára.Gratulálok mindenkinek!

#832
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Kb. szilvás középtávval egyforma nehézségû a hosszútáv. Alapvetõen a tavalyi Gyõrújbarát maraton hosszútávjának útvonalára épül az elsõ mászás és a Kõrisrõl Vinyéig vezetõ út.
Kezdem a rövidtáv leírásával.
Az elején kis aszfalt, aztán kezdõdik a mászás, nagyrészt lapos mászás megspékelve néhány rövid meredek mászással (talaj földút és kavicsos dózer), aztán egy rövid meredek lejtõ (a gyávák letolják) utána széles murvás úton 2-3km mászás (a közép és hosszútáv itt válik el a rövidtõl), a teteje kicsit hullámzik, rövid lejtõ, süppedõs kavicsos talajon kb 1km mászás, aszfalt kb 2 km, szántóföld mellett mászás kb 50m szint, Cuha-patak völgye végig lejt, kis sarazás, patakátkelések, cél.
Középtáv: fel a Kõrisre meredek nyomvályús földúton, ami késõbb kövesre vált (néhány helyen lejt egy kicsit, a teteje elég meredek), aszfalton lefelé kb 2km, aztán dózeron tovább, aztán egynyomos a végén meg lépcsõsor, (a hosszútáv itt válik el), kb 2km sík aszfalt, széles dózeren fel a Kõrisre (kb 7km) a vége aszfalt, meredeken le a Kõrisrõl kicsit köves (figyelni kell), becsatlakozik kb 1km-rel arrébb a rövid távba, mint ahonnan elvált.
Hosszútáv: ez egy +kör, az eleje dózer mászás, a tetejétõl aszfalt kb 20km és hullámzik, utána egy technikás patakparton bringázás és vissza a középtávba.
Semislickel is járható a pálya szárazon.

A rövidtávon hol volt az a gyáva letolós rövid lejtõ ?:chin:

#833
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

vagyis inkább a pálya eleje nem tetszett, a patak melletti bóklászás (ez volt a vicc kategória, na meg a lejtõnek indítás)


Patak melletti bóklászás alatt a "hosszútáv" plusz körének egynyomtávos részét érted? Vagy a Cuha-völgyet? (a lejtõnek indítás szerintem is gáz volt)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#834
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás

A súlyosabb sérülttel, akiért a mentõ ment ki lehet tudni mi lett? Sajnos a sofõrünk kulcscsontját törte, valamikor most mûtik a gyõri kórházban.


hat eleg rosszul nezett ki, en a mento kornyeken lattam.. jobbulast neki! Remelem o is olyan jo mutetet kap, mint Lance, es legalabb olyan gyorsan felepul majd ;)

#835
York

York

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

nem:D csak majdnem belezúgtam egy kisodródás után egy padba.. Mázli, hogy csak a külsõvel találtam el.. meg egy picit lejött a festék a villáról,. Mikor mentem volna tovább, fel akartam tenni a láncot nagytányérra,majd beszorult a hajtómû mellé. Sajnálom,mert vagy 20 ember elõzött vissza...Hányadik lettél?

Helyetted estem en ;). Semmi komoly csak valaki boklaszott elottem a patakban, kerulni nem tudtam, igy sikerul elhagyni a bringat. Bringa balra en meg jobbra...
Sikerult a lancot kimuteni ?

#836
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A súlyosabb sérülttel, akiért a mentõ ment ki lehet tudni mi lett? Sajnos a sofõrünk kulcscsontját törte, valamikor most mûtik a gyõri kórházban. Csak jót tudok mondani a rendezésrõl, valamint a versenyzõkrõl is. A rajtnál várd meg a beszólítását utána nyomulj elõrén kívül semmi gond nem volt veletek :)
Andris, ha minden igaz a rajt elõtt én igazítottalak útba az irányra vonatkozólag (piros versenybírós mez).
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#837
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Nekem annyira nem tetszett a pálya, rövidek voltak az emelkedõk és kevés a szint, vagyis inkább a pálya eleje nem tetszett, a patak melletti bóklászás (ez volt a vicc kategória, na meg a lejtõnek indítás) utáni volt a jó rész a 2. Kõris. Igazából szorgalmasan és kitartóan gyûjtöttem a kilométereket. A talaj szivatós volt és süppedõs :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#838
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás
Nekem is tetszett a verseny, pár apróbb észrevétel:
- kicsit soknak tûnt az aszfalt, fõleg lefelé (legalábbis középtávon)
- az sem szerencsés, hogy ugyanazon a (keskeny) nyomon mindkét irányban zajlik a verseny (bár gondolom másképp nem volt megoldható)
- a pálya kijelölése példás, minden lényeges keresztezõdésben rendezõ, amúgy az õ hozzáállásuk is teljesen korrekt volt.
- a 82-es útról lekanyarodva a célterületre vezetõ nyilak kirakása is piros pont
- a gázlók nagyon jók voltak, bár nem tudom hogy ütöttétek ott fel a kereket, én mindegyiken átrongyoltam full sebességgel és fülig érõ szájjal gond nélkül :)
- poló egész jó minõségûnek tûnik

Összességében tetszett, jövõre újra elmegyek!

#839
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nekem is nagyon tetszett a verseny a pálya jó volt bár ismét volt egy-két zúzós lejtõ ahol technikailag túlvállaltam magam de valahogy a jó istenke mindig kisegített. Gázlóknál volt egy érdekes szitu 3 turista épp egy kanyarban akart keresztben átvágni az úton kis híján négyen mentünk a patakba:). Én kb 8-10 kulacsot láttam elhagyva.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#840
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
sztem ti álltatok elõttünk a parkolóban.. Kék Citroennel voltunk:)