Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#841
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
A gázlók engem is megtréfáltak. Összejött egy felütés, ezért az utolsó 3 patakátkelést már futva teljesítettem, mivel a belsõcserével sem értem volna be korábban...
Párommal egyszerre akartunk beérni, de nem vártam el tõle, hogy csak olyan gyorsan haladjon mint én. Így a célban várt rám egy keveset.
A meglepetés itthon ért, mikor be akartam foltozni a két lukat, de összesen hatot találtam. Gondolom tolás közben is oda vertem ehhez-ahhoz :)
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#842
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

nem:D csak majdnem belezúgtam egy kisodródás után egy padba.. Mázli, hogy csak a külsõvel találtam el.. meg egy picit lejött a festék a villáról,. Mikor mentem volna tovább, fel akartam tenni a láncot nagytányérra,majd beszorult a hajtómû mellé. Sajnálom,mert vagy 20 ember elõzött vissza...Hányadik lettél?

Nem tudom (valahol 15-18. helyezés között lehetek), a versenyen sajnos nem írták ki az eredményt, remélem hamar felteszik a netre.


A sebesség mindent megold.

 


#843
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Igen.
Megint estél? :)

nem:D csak majdnem belezúgtam egy kisodródás után egy padba.. Mázli, hogy csak a külsõvel találtam el.. meg egy picit lejött a festék a villáról,. Mikor mentem volna tovább, fel akartam tenni a láncot nagytányérra,majd beszorult a hajtómû mellé. Sajnálom,mert vagy 20 ember elõzött vissza...Hányadik lettél?

#844
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

a gázlók megint megszívattak, Jani ugye neked köszöntem még a verseny elõtt?:D Ismerõs voltál, de nem 100%:)

Igen.
Megint estél? :)


A sebesség mindent megold.

 


#845
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
a gázlók megint megszívattak, Jani ugye neked köszöntem még a verseny elõtt?:D Ismerõs voltál, de nem 100%:)

#846
bikergirl

bikergirl

    új vendég

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Király volt a verseny! Rövidtáv pályája szerintem nem is volt nehéz! Igaz kevesebb is volt, bár ha belegondolok még örültem is, hogy kevesebb volt így legalább 4km helyett csak 1,5-et kellett futnom defekt miatt!

#847
nachos

nachos

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Király volt a verseny
nekem rövidtávon 2 km-el kevesebbet mért az órám ezért én is tartalékoltam egy kicsit
a gázlók tetszettek a legjobban-felfrissültem a felcsapódó vízben:)

#848
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
A verseny tetszett, bár a táv nekem rövid volt, a végére kezdtem csak belelendülni, de hogyan lehet, hogy a GPS és Polar órák korában ekkora malõr legyen a táv és a szint megállapításában? Tartalékolok végig, készülök a rakéták begyújtására az utolsó 10esre, erre jé, beértem. "Magyar Kupafutam" :lol1: ...

Andris, a High5 kulacs valahogy kisebb a szokásosnál, nekem rá kellett tennem 2-3 csík szigetelõszalagot (fapad módon) a tartó belsõ felületére, s így a kulacs már szorul, s nem esik ki. Javaslok valami hasonló, nem túl elegáns, megoldást.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#849
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
jó verseny volt.
a hosszú táv végülis 71 km-re sikeredett, ami nekem elég is volt bõven.
elején túlzottan bekezdtem, a második kõris-hegy már nem esett jól, kerülgettek a többiek, mint a pocsolyát...
a gázlók jók voltak, az utolsók közt felütöttem a gumit, egybõl defekt, utána néztem két helyen durván be van hajolva a felni... megpróbálom kiegyengetni, ha nem jön össze, akkor kuka...

ha valaki talál az elsõ emelkedõn egy HIGH5-os kulacsot, kérem jutassa vissza, mert már ez volt a sokadik az idén...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#850
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

középtávon indulsz?


Nem, 120 km-es egyénin indulok országútival Bakonybélbe. :D Nem vagyok jó montis még, gyenge vagyok meg félek is. :D Talán jövõre már be merek nevezni. :)
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#851
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
középtávon indulsz?

#852
Jazzos

Jazzos

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Mi ma voltunk ki bejárni a középtávot, teljesen jó a terep, nem látszott nagyobb esõ nyoma. Ideális a versenyre.
"Jah, és még annyit, engem is sokáig zavartak a biciklisek, meg a motorosok, meg a gyalogosok, meg a többi autós. Aztán megtanultam vezetni. "

#853
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sajnos tegnap jól eláztatta a környéket a felhõszakadás. Mi Pápán éjszakáztunk, itt kb. 1,5 órán keresztül ömlött. Remélem a nagyobb szél nem döntött fákat a nyomvonalra.
Sárgumi valószínûleg nem indokolt, bár lesz pár süllyedõsebb rész, viszont Kõris-hegy környékén a kövek iszonyúan fognak csúszni.

#854
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

hat holnapra nem varhato eso, talan kicsie sar lehet egy ket helyen, de a nagy resze szaraz lesz. nem kell sargumi. neked mi van fenn?


1,7 Bull Lock, biztos ami biztos (A Bakony képes csodákra)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#855
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás

Ma voltam kint a pályán, száraz volt, néhány helyen van nagyobb sár, de járható ... viszont hazafelé az autó szarrá-ázott ... csak lépésben lehetett haladni ... uh, most elgondolkodom :chin: Tényleg kell a sárgumi?!?!


hat holnapra nem varhato eso, talan kicsie sar lehet egy ket helyen, de a nagy resze szaraz lesz. nem kell sargumi. neked mi van fenn?

#856
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

nem kell oda sárgumi, ne parázzatok :)
ma elverte a port (ha esett ott egyáltalán), vasárnapra tök jó lesz!


Ma voltam kint a pályán, száraz volt, néhány helyen van nagyobb sár, de járható ... viszont hazafelé az autó szarrá-ázott ... csak lépésben lehetett haladni ... uh, most elgondolkodom :chin: Tényleg kell a sárgumi?!?!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#857
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

nem kell oda sárgumi, ne parázzatok :)

Neked kötelezõ. Legalább kiegyenlítõdnének az esélyeink. :D


A sebesség mindent megold.

 


#858
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
nem kell oda sárgumi, ne parázzatok :)
ma elverte a port (ha esett ott egyáltalán), vasárnapra tök jó lesz!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#859
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Szerintem csak a vihar széle érinti a környéket.


A sebesség mindent megold.

 


#860
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
nem:D