Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#301
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

A szintrajzokat csak én nem találom a hiv. honlapon?


Ott van a honlapon a távoknál rá kell egy linkre kattintani!

#302
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
A fenyõfõi rész benne lesz, méghozzá a következõ szerint:
A tavalyihoz képest a Likaskõig ugyan az, utána azonban nem fordulunk le balra a gerincrõl, hanem Pápalátóig fel, utána le egy egynyomsávoson, majd Fenyõfõ. Itt frissítõpont is lesz (elvileg) meg regisztráció, majd a Hálóvetõ-árkon keresztül mászunk vissza.
Szinteket nem tudom pontosan, de emlékeim szerint a középben kb. 1500-1600m szint van. A hosszúban meg 2000-2100m körül.
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#303
mayor

mayor

    vendég

  • fórumtag
  • 212 hozzászólás
A szintrajzokat csak én nem találom a hiv. honlapon?

#304
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

Frissítõ pontok helyét valaki fel tudja tenni? középtávnál érdekelne, hogy melyik kilométereknél van
Köszi


..:: Kelly's Bakonyerd Maraton - Bakonybl 2012.05.19. Szombat - Plya ::..

1. Vinye kb. 25-30km közt
2. Kõris teteje kb. 44 km
3. Gerecse pataknál mikor a hídon át megyünk kb. 50-55km

de aki pontosabban tudja nyugodtan hazudtoljon meg

#305
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Frissítõ pontok helyét valaki fel tudja tenni? középtávnál érdekelne, hogy melyik kilométereknél van
Köszi

#306
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Még én is középtávost.

#307
kova.akos

kova.akos

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Eladó nevezést keresek!
Tel:204655615

#308
Balukov

Balukov

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Eladó Nevezést keresek.
06302444400

Köszönöm

#309
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
ez most hogy van akkor?
http://www.bakonyerd.../1337152121.jpg ez a kép meg a oldalon lévõ GPS log nem igen stimel!
a GPS en nincs Fenyõfõi kitérõ hanem a Hódos-ér azt a piroson a Kõris-hegy így meg bele van cifrázva.
Valakinek valami biztos hogy most a pálya merre is megy majd?

#310
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás

Ez jó, de ki olvassa ezt és ki tudja betartatni?! A Cuha-Völgyben komplett gyerek csoportok szoktak sikoltozni és drukkolni, ami egyfelõl felemelõ másik oldalról viszont életveszélyes.


Pár hete a helyszínen is ki van táblázva hogy akció lesz.
Dátummal stb...
Én legalább is láttam :D

#311
gulacat1

gulacat1

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Ez jó, de ki olvassa ezt és ki tudja betartatni?! A Cuha-Völgyben komplett gyerek csoportok szoktak sikoltozni és drukkolni, ami egyfelõl felemelõ másik oldalról viszont életveszélyes.

#312
-Bazsi-

-Bazsi-

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Ezt találtam.

A Bakonyerdõ Zrt. felhívása.

Kp:

#313
kova.akos

kova.akos

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Olyan embert keresek, aki nevezett a Bakonyra, de nem tud elmenni valamiért! Átvenném a nevezését! Lehetõleg felnõtt/férfi/rövidtáv!

Köszi! Ákos

#314
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Esélyes, hogy lesz reggeli indulással Bp-rõl egy helyünk az autóban.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#315
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
[quote name='Sengakov']Ha neveztél Szívásra Matyi bácsi ott össze tudunk futni! Hajj az az osztálytalálkozó (az is egy Bakony maraton után volt!)

Természetesen neveztünk , akkor majd ott összeugorhatunk.Mi már val'szeg péntek estétõl a Camingben leszünk.

#316
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

A Top Maratonokra azt hiszem két héttel a verseny elõttig van elõnevezés.
Amúgy Janinak van igaza , én speciel idén is azért nem indulok , hiába hívtak többen is , mert februárban és márciusban túl sok be nem tervezett kiadásom volt , lehet hogy el is "bambultam" , de azt gondoltam , majd az általad felvázolt három héttel elõtte , de akkor már 8000 volt , az meg sok.Oda , azért legalábbis sok.
Amúgy szívesen találkoztam volna veled , rég láttalak.Utoljára Kikinél az osztálytalálkozón.
üdv.: Matyi


Ha neveztél Szívásra Matyi bácsi ott össze tudunk futni! Hajj az az osztálytalálkozó (az is egy Bakony maraton után volt!)

Az offok után, nekem mondjuk tetszik hogy hossz alapján sávos a nevezési díjja a Bakonynak! Mondjuk abban teljesen igazat adok, hogy nagyon korán lezérték a nevezési határidõket, régen május 1 volt náluk a viszonylag kedvezményes határidõ!

#317
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Már nem azért mondom de az egyik legkedvezõbb árú nagy maraton a Bakony maraton! Jah mondjuk azért azt illenõk tudni mondjuk 3 héttel elõtte hogy elindullunk e! Persze tudom én hogy minden idõjárás függõ hát pont ezért annyi a vége amennyi, mert hogy iszonyatos szervezési költségei vannak egy ilyen versenynek és azt nem vállalja be senki, hogy mondjuk az esõ miatt 40 fizetõ vendág legyen, mondjuk a 700 helyett! Én rendezek versenyeket és tudom milyen fos dolog arra várni, hogy megfogja e egyáltalán érni mármint hogy a költségek visszajönnek e.
Egyébként én beneveztem már februárba 3500-ért, akkor nekem megért ennyit, ha bármi történik ennyit el tudok bukni, pedig a fizetésem azért elég karcos!

Mondjuk abban igazatok van, hogy merev dolog nevet nem át írni, de valsszeg ezzel akarják a fekete árbiznisznek az útját állni.


A Top Maratonokra azt hiszem két héttel a verseny elõttig van elõnevezés.
Amúgy Janinak van igaza , én speciel idén is azért nem indulok , hiába hívtak többen is , mert februárban és márciusban túl sok be nem tervezett kiadásom volt , lehet hogy el is "bambultam" , de azt gondoltam , majd az általad felvázolt három héttel elõtte , de akkor már 8000 volt , az meg sok.Oda , azért legalábbis sok.
Amúgy szívesen találkoztam volna veled , rég láttalak.Utoljára Kikinél az osztálytalálkozón.
üdv.: Matyi

#318
Audrey

Audrey

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Az meg egy másik dolog,ha valaki tudja hogy el akar menni a versenyre,ráadásul tetszett neki és jól is szerepelt elõzõ évben,akkor miért vár eddig a nevezéssel...
Utána meg nekiáll szidni a szervezõket,hogy drága.


Állj. Én nem szidtam senkit! Megjegyeztem, hogy drága, illetve sajnálom, hogy nincs lehetõség nevezés átírására. Se többet, se kevesebbet nem fûztem hozzá, és nem is akarok.
Az oka, hogy nem neveztem hónapokkal ezelõtt az az, hogy el volt törve a csuklóm. Bár úgy gondolom, hogy mindenkinek privát dolga, hogy miért késõbb nevez. De örülök, hogy emberek ennyire ráérnek, hogy egy mondatból ilyet kerekítsenek. Ezt az energiát inkább bringázásba kellene fektetni.

További jó tekergést!
ZKSE

#319
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Már nem azért mondom de az egyik legkedvezõbb árú nagy maraton a Bakony maraton! Jah mondjuk azért azt illenõk tudni mondjuk 3 héttel elõtte hogy elindullunk e! Persze tudom én hogy minden idõjárás függõ hát pont ezért annyi a vége amennyi, mert hogy iszonyatos szervezési költségei vannak egy ilyen versenynek és azt nem vállalja be senki, hogy mondjuk az esõ miatt 40 fizetõ vendág legyen, mondjuk a 700 helyett! Én rendezek versenyeket és tudom milyen fos dolog arra várni, hogy megfogja e egyáltalán érni mármint hogy a költségek visszajönnek e.
Egyébként én beneveztem már februárba 3500-ért, akkor nekem megért ennyit, ha bármi történik ennyit el tudok bukni, pedig a fizetésem azért elég karcos!

Mondjuk abban igazatok van, hogy merev dolog nevet nem át írni, de valsszeg ezzel akarják a fekete árbiznisznek az útját állni.



Én februárban momentán 40 ezret utalgattam el versenyekre, ez már nem fért bele. A másik oldalról nézve pedig azt az egyik verseny sem engedte eddig meg magának, hogy 3 héttel elõtte 8000 legyen a nevezés. Top Maratonon is 6000. Azért remélem egyszer indulhatok rajta :-) Majd ha Elit leszek... :-)

#320
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Az meg egy másik dolog,ha valaki tudja hogy el akar menni a versenyre,ráadásul tetszett neki és jól is szerepelt elõzõ évben,akkor miért vár eddig a nevezéssel...
Utána meg nekiáll szidni a szervezõket,hogy drága.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."