Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#321
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Már nem azért mondom de az egyik legkedvezõbb árú nagy maraton a Bakony maraton! Jah mondjuk azért azt illenõk tudni mondjuk 3 héttel elõtte hogy elindullunk e! Persze tudom én hogy minden idõjárás függõ hát pont ezért annyi a vége amennyi, mert hogy iszonyatos szervezési költségei vannak egy ilyen versenynek és azt nem vállalja be senki, hogy mondjuk az esõ miatt 40 fizetõ vendág legyen, mondjuk a 700 helyett! Én rendezek versenyeket és tudom milyen fos dolog arra várni, hogy megfogja e egyáltalán érni mármint hogy a költségek visszajönnek e.
Egyébként én beneveztem már februárba 3500-ért, akkor nekem megért ennyit, ha bármi történik ennyit el tudok bukni, pedig a fizetésem azért elég karcos!

Mondjuk abban igazatok van, hogy merev dolog nevet nem át írni, de valsszeg ezzel akarják a fekete árbiznisznek az útját állni.


Hosszútávra a legdrágább az elõnevezés.


A sebesség mindent megold.

 


#322
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Iszonyat sok versenyzõt veszítenek el ezzel az árpolitikával. Tavaly szerettem volna menni, de az ár elriasztott.
Idén már nem is gondolkodtam rajta. Pont elég verseny van még a naptárban.
Az meg hogy nem lehet átírni a nevezést... nevetséges.
De hát így is lehet...


Már nem azért mondom de az egyik legkedvezõbb árú nagy maraton a Bakony maraton! Jah mondjuk azért azt illenõk tudni mondjuk 3 héttel elõtte hogy elindullunk e! Persze tudom én hogy minden idõjárás függõ hát pont ezért annyi a vége amennyi, mert hogy iszonyatos szervezési költségei vannak egy ilyen versenynek és azt nem vállalja be senki, hogy mondjuk az esõ miatt 40 fizetõ vendág legyen, mondjuk a 700 helyett! Én rendezek versenyeket és tudom milyen fos dolog arra várni, hogy megfogja e egyáltalán érni mármint hogy a költségek visszajönnek e.
Egyébként én beneveztem már februárba 3500-ért, akkor nekem megért ennyit, ha bármi történik ennyit el tudok bukni, pedig a fizetésem azért elég karcos!

Mondjuk abban igazatok van, hogy merev dolog nevet nem át írni, de valsszeg ezzel akarják a fekete árbiznisznek az útját állni.

#323
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Nem degradáltam le senkinek sem a teljesitményét!Eleve úgy kezdtem a mondandómat hogy "hacsak nem a dobogóért hajtasz"....mivel te a dobogóért hajtasz neked itt pont következik,vége a többi nem neked szól.Hisztis mirtill :)
Egyébként nem értem miért nem lehet átirni a nevet...lehetnének rugalmasabbak is a szervezõk.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#324
Audrey

Audrey

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Iszonyat sok versenyzõt veszítenek el ezzel az árpolitikával. Tavaly szerettem volna menni, de az ár elriasztott.
Idén már nem is gondolkodtam rajta. Pont elég verseny van még a naptárban.
Az meg hogy nem lehet átírni a nevezést... nevetséges.
De hát így is lehet...


Igen, egyet értek. Az utazási és egyéb költségekrõl nem beszélve.

TheKop irományára reagálva: ismeretlenül nem illik degradálni a másik teljesítményét. És még ismerve sem!
ZKSE

#325
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Tavaly dobogós voltam, nem volt olyan harmatos.
Illetve igen, a 8000-es, ill. helyszíni 10.000-es nevezési díjat kicsit soknak találom.



Iszonyat sok versenyzõt veszítenek el ezzel az árpolitikával. Tavaly szerettem volna menni, de az ár elriasztott.
Idén már nem is gondolkodtam rajta. Pont elég verseny van még a naptárban.
Az meg hogy nem lehet átírni a nevezést... nevetséges.
De hát így is lehet...

#326
Audrey

Audrey

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Ez ekkora problémát okoz neked?Hacsak nem a dobogóért hajtasz ,akkor szerintem rohadtul mindegy hogy a harmatos idõeredmény mellett milyen név szerepel.



Tavaly dobogós voltam, nem volt olyan harmatos.
Illetve igen, a 8000-es, ill. helyszíni 10.000-es nevezési díjat kicsit soknak találom.
ZKSE

#327
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Ha van olyan,aki már nevezett a versenyre ,de még nem tudja hogy jut el Bp-rõl jelezze felém! :)
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#328
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Ez ekkora problémát okoz neked?Hacsak nem a dobogóért hajtasz ,akkor szerintem rohadtul mindegy hogy a harmatos idõeredmény mellett milyen név szerepel.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#329
Audrey

Audrey

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Szerintem Õ venni akar...



akartam....

"Sajnos nincs rá lehetõség. Távot lehet módosítani 1500 Ft díjért. Nevet viszont nem lehet."
ZKSE

#330
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Szerintem Õ venni akar...

#331
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Továbbra is vennék nevezést!Adri ha inkább bukod a pénzed ne add el.

#332
Audrey

Audrey

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
STORNÓ

Szervezõk jelezték, hogy nincs rá lehetõség... :(
ZKSE

#333
Audrey

Audrey

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Sziasztok!

RÖVID TÁV eladó nevezése ha lenne valakinek, írjon az adry_@freemail.hu -ra.

Kösziiiiiiiii!!!
ZKSE

#334
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Középtávos nevezést vennék!

#335
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Nekem visszaírták, hogy "úgyis eltévedsz, nevezés elutasítva". ;)


Nah tegnap nekem is megjött!
A kérdés storno!

#336
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nekem visszaírták, hogy "úgyis eltévedsz, nevezés elutasítva". ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#337
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Sziasztok!

Van még valaki olyan cipõben, hogy bár már másfél hete átutaltama lovét még mindig nem jeleztek vissza se nekem se páromnak, illetve én küldtem egy mailt a megadott mail címre de onnan sem reagál senki a maraton nevezésemmel kapcsolatban!?


Puffy!
Nekem ma jött meg a visszaigazoló email.Pedig én is 25-én neveztem.
Kell egy kis idõ a feldolgozáshoz.

#338
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Odinon keresztül neveztem,átutaltam a pénzt a George Sport-nak ,majd pár napon belül visszaigazolták a nevezésemet.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#339
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Sziasztok!

Van még valaki olyan cipõben, hogy bár már másfél hete átutaltama lovét még mindig nem jeleztek vissza se nekem se páromnak, illetve én küldtem egy mailt a megadott mail címre de onnan sem reagál senki a maraton nevezésemmel kapcsolatban!?

#340
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Sziasztok

Nincs valakinek meg a hosszútáv gps trackje?? Fontos lenne, nagyon köszönöm .

Üdv