Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#641
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Nem is azért írtam, hogy ugyanolyan a váz, mert hiányolom a változtatást, hanem mert azt írtad, hogy szebb a jövõ évi, mint az idei.
Valóban szebb, de csak azért mert egy szebb (jobb) kerék lesz benne.


Úgy értettem, hogy szebb lesz, hogy szerintem sokat dob a megjelenésén a fehér Disc-es felni és a fehér fékek.


Na, ma megrendeltem az A2 XT-t!:D Csütörtökre jön!:D Exxpert igazad volt, nagyon ütõs élõben az a narancssárga!;)

Én mondtam ;)! Még nem hallottam senkitõl az ellenkezõjét :) !
Aham, akkor a 19"-es narancs A2 XT neked megy Debrecenbe......

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#642
zjuhaszq

zjuhaszq

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás

Nem tudok neked külön súlyadatot mondani.
A váz "kívül-belül" megfelelt mindenkinek, úgyhogy én örülök, hogy nem változtatnak rajta...

Nem is azért írtam, hogy ugyanolyan a váz, mert hiányolom a változtatást, hanem mert azt írtad, hogy szebb a jövõ évi, mint az idei.
Valóban szebb, de csak azért mert egy szebb (jobb) kerék lesz benne.

#643
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Na, ma megrendeltem az A2 XT-t!:D Csütörtökre jön!:D Exxpert igazad volt, nagyon ütõs élõben az a narancssárga!;)

yep!


#644
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

szépnek az idei is szép, de a képeken a 2010-es váz milliméterre ugyanolyan, mint idén. Mondjuk a már említett kerék+ülés combó valóban szépít rajta.
Ha csak 11kg, akkor a katalógust át kellene írni, mert csúnya az ott szereplõ 12,9kg.
Az A8 váz vajon mennyit nyomhat magában?


Nem tudok neked külön súlyadatot mondani.
A váz "kívül-belül" megfelelt mindenkinek, úgyhogy én örülök, hogy nem változtatnak rajta.
Szerintem sok gyártó ott szúrja el, hogy kötelezõ jelleggel mindig újat akar kihozni, ahelyett, hogy egy jó dizájn/megbízható párosítású modellt futtatnának 2-3 évig.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#645
zjuhaszq

zjuhaszq

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
szépnek az idei is szép, de a képeken a 2010-es váz milliméterre ugyanolyan, mint idén. Mondjuk a már említett kerék+ülés combó valóban szépít rajta.
Ha csak 11kg, akkor a katalógust át kellene írni, mert csúnya az ott szereplõ 12,9kg.
Az A8 váz vajon mennyit nyomhat magában?

#646
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

ÚÚÚÚ ez a 2010, az A8 két (szerintem) gyengéjét is javítják, úgy látom kap egy Disc-es kerékszettet, meg egy rendes ülést. Úgy már tényleg top gép lesz.
Jut eszembe, az lehet, hogy fél kilóval nehezebb egy A8 mint egy A6? Az A6-on a tektro tárcsafékek bowdenesek és az A8 hidro fékei nehezebbek? Vagy melyik más alkatrész nehezebb az A6-hoz képest?


Igen, és szerintem szebb is lesz. Próbáltam is kint a gyárban, és gyönyörködtem is egy darabig...
Jah, plusz most már PopLock-os lesz!!!
Egyébként pedál nélkül 10,98 kg az A8!!!!!!!!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#647
zjuhaszq

zjuhaszq

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
ÚÚÚÚ ez a 2010, az A8 két (szerintem) gyengéjét is javítják, úgy látom kap egy Disc-es kerékszettet, meg egy rendes ülést. Úgy már tényleg top gép lesz.
Jut eszembe, az lehet, hogy fél kilóval nehezebb egy A8 mint egy A6? Az A6-on a tektro tárcsafékek bowdenesek és az A8 hidro fékei nehezebbek? Vagy melyik más alkatrész nehezebb az A6-hoz képest?

#648
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Szia Exxpert!
Nekem tetszik az Evado 1.3!:),tudsz valamit az áráról?


Nekem is ;)
Meg nekem tetszik az Evado 1.1 elsõ villa megoldása...
Egyelõre nem mondhatok árat, mert még nem lettek véglegesítve, de hamarosan kint lesznek a weboldalon.
Úgy gondolom, h saccperkábé 200 ezer forint lesz.
De mint mondtam, az árak még nem véglegesek!!!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#649
Darts

Darts

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Szia Exxpert!
Nekem tetszik az Evado 1.3!:),tudsz valamit az áráról?

#650
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Egy kis ízelítõ a 2010-es Kross modellekbõl:

Kross Level A8 2010

Kross Level A1 2010
Kross Level A3 2010

Kross Nomia +4 2010
Kross Nomia +3 2010
Kross Nomia +2 2010

Kross Evado 1.3 2010
Kross Evado 1.2 2010
Kross Evado 1.1 2010

Kross Flex 2010

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#651
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Az a narancs élõben nagyon ütõs ;)!

Na holnap megnézzük!:D Mégegyszer kösz a segítséget!

yep!


#652
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Kross Level A8 teszt a BikeMag-on:
http://bikemag.hu/ke...lengyel-zsoldos

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#653
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

A megérzésem akkor bejött!:) Bár reménykedtem abban, hogy olyan a fekete-fehér mint az A6 V, A6 Disc, és az A8-nak!:D De nem baj, a narancs is naon tetszik (ebbõl az is kiderül, hogy azt választom)!:)


Az a narancs élõben nagyon ütõs ;)!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#654
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

Szia KHV4 :)!

A Kross Level A2 és a Kross Level A2 XT az ugyanarra vázra épül.
Tehát úgy néz ki a fehér A2 XT, mint a fehér sima A2.
Így:
http://kross.hu/old/...level_a2_bg.jpg

avagy:
http://kross.hu/old/...l_a2_feh_bg.jpg

A megérzésem akkor bejött!:) Bár reménykedtem abban, hogy olyan a fekete-fehér mint az A6 V, A6 Disc, és az A8-nak!:D De nem baj, a narancs is naon tetszik (ebbõl az is kiderül, hogy azt választom)!:)

yep!


#655
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Szia KHV4 :)!

A Kross Level A2 és a Kross Level A2 XT az ugyanarra vázra épül.
Tehát úgy néz ki a fehér A2 XT, mint a fehér sima A2.
Így:
http://kross.hu/old/...level_a2_bg.jpg

avagy:
http://kross.hu/old/...l_a2_feh_bg.jpg

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#656
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Szia Exxpert!
Bocsi, hogy megint zaklatlak, de lenne még egy kérdésem!:) Lusta voltam, és még nem mentem el a bringaboltba (jövõ héten már tervezem:D), de kíváncsi lennék, hogy az A2 XT-nek a fekete-fehér váza hogy néz ki! Eddig úgy volt, narancs lesz, de kíváncsi vagyok a black&white-ra is!:D Tudsz nekem segíteni, hogy ebben színben hogy néz ki a brinyó? A választ elõre is köszönöm!:D

yep!


#657
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Annyira azért nem durvulok hogy a vázhoz érjen, csak nyugtalanított hogy vajon lesz e annyitól baja... de ezek szerint nem ha kicsit "finoman" megyek
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ amúgy;)


Örülök, hogy segíthettem.
:)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#658
Benõke

Benõke

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Hát csak finoman....
Nézd meg, hogy nem verõdik-e a váltó alulról a vázhoz. Ha igen, akkor kábelkötegelõvel kötözz oda egy rossz belsõdarabot. Különben hamar kinyírod a váltót.


Annyira azért nem durvulok hogy a vázhoz érjen, csak nyugtalanított hogy vajon lesz e annyitól baja... de ezek szerint nem ha kicsit "finoman" megyek
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ amúgy;)

#659
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Köszönöm.
De akkor nem lesz baja attól?
Csak hogy nyugodt legyek ha olyan csattanó hangot hallok miután leugratok egy padkáról...:)


Hát csak finoman....
Nézd meg, hogy nem verõdik-e a váltó alulról a vázhoz. Ha igen, akkor kábelkötegelõvel kötözz oda egy rossz belsõdarabot. Különben hamar kinyírod a váltót.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#660
Benõke

Benõke

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

Valamennyire minden váltó mozog elõre-hátra, ha rázkódik, mert ugye nem fix alkatrész, csak a felfogatásnál az, de annak tengelye mentén, illetve ahol a kanál a váltótestre csatlakozik, ott is forog a tengely mentén.


Köszönöm.
De akkor nem lesz baja attól?
Csak hogy nyugodt legyek ha olyan csattanó hangot hallok miután leugratok egy padkáról...:)