Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#461
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Az más kérdés, hogy kell menni egy próbakört egyrészt az eladónak (mielõtt odaér a vevõ, hogy megnézzék a beállításokat -lehet ezt meg is tették csak elhallgatták az eredményét- ) másrészt a vevõnek is, hogy az ilyesmik mint nem jó a teló felszínre jöhessenek. Mivel tisztította a vázat a fater higítóval? Egy lakk nem jön le csak úgy szappanos víztõl. Valami szerves oldószer lesz ott a bibi.
11:38:11 IM 2012

#462
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A festés oké, de a telót õk is ugyanúgy készen kapják mintha te vennéd valamelyik boltban az csak áttételesen az õ hibájuk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#463
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Még jó hogy fel vagyok háborodva,nem azért gürizik az ember hogy drágán "szart" vegyen!Tény meg az hogy a teleszkóp lezárója,és a festés hagy kívánnivalót maga után.

Nagy János


#464
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Ha érdekel valakit (engem anno érdekelt volna de nem találtam meg sehol) a 2009-es Hexagon V4 váz súlya 1815g.

#465
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ebbõl megint csak annyit értettem hogy fel vagy háborodva szorítkozzunk a tényekre.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#466
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Elõtte volt fateromnak egy 2009-es A8-sa,nem mûködött rajta a teleszkóp zárja,eredetileg 2009-es A8-ast vett úgyhogy a garanciával ennyit!Ezután szerintem elküldenék melegebb éghajlatra,úgyis bunkók voltak vele a boltban,hogy nem ért hozzá!Itt összejött minden sajnos!Normális gyártóknál elküldenék a francba az ilyen dolgozókat!!!!!!!!!!!

Nagy János


#467
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Mi van a garanciával, fáradj vissza a boltba és reklamálj.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#468
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Változás állt be,a fehér festés is lejött helyenként,ahogy próbálta apám menteni a menthetõt!Szörnyû hogy mindenbe "beleszarnak" a gyártók,nálam a munkahelyemen ezért reklamáció-bérmegvonás járna!!!!!

Nagy János


#469
tomiix

tomiix

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Csatlakoznék én is egy 2010-es A2-vel.

Üdv
Tomi

#470
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Faterom pucolta tegnap a biciklijét,KROSS LEVEL A8!A felsõcsõröl a lakkozás lejött,méghozzá úgy hogy véletlenül hozzáragadtt egy átlátszó ragasztószalag.De csak a fehérre festett részen,máshol nem jött le a lakk,a kerékpár 2010-es.Az enyém KROSS LEVEL A6-os 2009-es,itt nem próbáltam meg hogy lejön-e a lakk,a fehér részrõl.Ha valaki így járt írjon csak érdekelne hogy más is így járt-e?Lehet hogy sorozatgyártási hiba.Elõre is köszönöm!

Nagy János


#471
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Sziasztok!

Elkészült az új weboldal 1.0!

KROSS Kerékpár

Remélem, hogy tetszeni fog....

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#472
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Látom halott ez a rovat úgyhogy kiléptem örökre!

Nagy János


#473
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Na a lényeg hogy nagyon szép a KROSS LEVEL A6-som,és nagy fejlõdés az elõzõ NONAME kerékpáromhoz képest!

Nagy János


#474
zjuhaszq

zjuhaszq

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
a carbon, azazaz szénszál pedig Poliakril nitrilbõl (PAN) készül, amibõl pl a pulóverek, sálak is." Mindössze" annyi a különbség, hogy oxidálják alacsony (2-300fok) hõmérsékleten, majd pirolizálják 800fokon. Illetve még néhány unalmas vegyi mûveletet is elvégeznek.

#475
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás
Ezt a kevlárt dolgot hagyjuk! A KEVLAR egy regisztrált márkajelzés, és nem anyag. A KEVLAR márkajelzés "tulajdonosa" az amerikai DuPont cég. Az anyag pontos megnevezése aramid, ami egy aromás poliamid, vagyis mûanyag. A karbon, ahogy a nevében is szerepel, "szén," pontosabban szénszál, a karbon kerékpár vázak pedig szénszállal erõsített kompozit anyagból készülnek.

#476
elekzol

elekzol

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Kevlár vagy karbonszál, ez itt a kérdés

#477
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Hoppá....

Neked is sok örömet kívánok az új gépmadárhoz....
;)

Elnézést az elmúlt napokban nagyon el voltam szállva a vázakkal,köszönöm a helyreigazítást és a tanítást!Nekem ez a gép mármint a KROSS LEVEL A6 DISC+NOVATECH AGYAKKAL nagyon nagy elõrelépést jelentett,a kerékpárjaimnál!A jövõ meg biztos hogy a kevlárról szól,mert 3-szor erõsebb az acélnál!De nekem erre egyenlõre és még sok évig megfizethetetlen lesz sajnos!Ez az új kerékpárom meg életfogytiglan ki fog tartani,mert vigyázok rá mint a szemem fényére!!ELÕRE IS MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#478
Supernova1982

Supernova1982

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
  • Location8448,Ajka-Bakonygyepes,Tóbereki.u.3.
Elnézést az elmúlt napokban nagyon el voltam szállva a vázakkal,köszönöm a helyreigazítást és a tanítást!Nekem ez a gép mármint a KROSS LEVEL A6 DISC+NOVATECH AGYAKKAL nagyon nagy elõrelépést jelentett,a kerékpárjaimnál!A jövõ meg biztos hogy a kevlárról szól,mert 3-szor erõsebb az acélnál!De nekem erre egyenlõre és még sok évig megfizethetetlen lesz sajnos!Ez az új kerékpárom meg életfogytiglan ki fog tartani,mert vigyázok rá mint a szemem fényére!!ELÕRE IS MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!

Nagy János


#479
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Használd egészséggel, remélem nagyon sok örömet fog neked szerezni!!!

Örülök, hogy megint eggyel többen vagyunk.... ;)



Feltöltött kép

ON:

Nem akarok különösebben reklámot csinálni, de meg vagyok elégedve a márkával.
Külön kiemelném a forgalmazó hozzáállását, és a bemutatóterem/bolt rugalmasságát.
Szóval nekem egy A8-at építettek át egy A4 vázra, mert a méretemben /20"/ csak az volt.

Egyelõre semmit nem változtattam a gyári cuccokon, csak egy régi másfélkilós spd-t dobtam rá télire. :-))
A vázat megfelelõen merevnek érzem, a festése jól eltalált, a felsõcsõ tetején a fehér sáv ideális egyedi feliratok, matricák elhelyezésére.
Az XT váltók és karok, nomeg az SLX h.mû teljesen rendben teszik dolgukat. A Juicy 5-ös no comment.
A nyereggel is szerencsém volt, pedig az ugyé igencsak érzékeny pont szokott lenni, én kb. 10 éve csak egyfajtát használok, de ez a Selle Blaze nagyon bejön, egyszerû, kicsit kemény, puritán darab.

A teló okés, bár elég súlyos, de legalább masszív mint az állat. A régi Judymra emlékeztet, bár azon nem volt lokkáut. A 10 centibõl nem tudom mennyit mozog ki teljesen de nem is izgat különösebben, nekem ez is sok már, kicsit szokatlan még. A sid race-emet felfújtam embörösen, és 4-5 centi úttal meg is voltam elégedve.

Ami kedves dolog még: kormányszarv, láncvillavédõ gyárilag, és a gumikat sem spórolták el a Részing Rálfokkal.


Telócserével, és valami könnyû kerékszettel megtoldva olcsón jó kis versenygép válhat belõle. Dehát válság van, szóval én így fogom használni, ahogy van.


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#480
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.029 hozzászólás
Kiváncsi vagyok melyik része a Cube-os?

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.