Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#261
dom30

dom30

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Végre meg lett a várva várt bringám!Eddig mentem velem kb 100 km és nagyon szuper.Remélem így is marad.Nekem ez az elsõ komolyabb kerékpárom!
Csak a nyerget cseréltem le egy GT-re.Bár nem az igazi de egyenlõre megteszi.Nagyon szép mutatós darabok ezek a kross bringák.
Íme egy kép róla
http://noob.hu/2012/05/27/DSC05427.JPG
Szeretnék kérni még tanácsot kenõanyagok terén.Milyen vegyek a láncra,vagy ha majd idõvel kell kenõ zsír,ilyesmi.
Nagyon poros minden ezért gondoltam a telot is mindig kenném mondjuk valamiféle száraz láncolajjal.Mint mondtok?


Köszönöm elõre is

Korábban kérdeztem hogy a 180cm magasságomhoz mekkora méret lenne jó 20" akartam de mikor kipróbáltam a boltban,a 18" volt a megfelelõ.
Kicsinek hittem elõször :-)

#262
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Lehet kicsit világosítani kell rajta
https://picasaweb.go...gCLWapf_jhtmUJA

#263
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Fényképet nem tudnál feltenni?

#264
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Helló .Exxpert azt szeretném kérdezni hogy mennyi garancia van a level A2 vázra? Lehet van egy repedésem a nyeregvázcsõ és a felsõ csõ találkozásánál :( Illetve mennyibe kerül egy ilyen váz ha esetleg akkor törne el ha már nem garanciás a bringa.

#265
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szia!
Ugyan ilyen vázat használok, ismerem az eladót, ugyan innen van a vázam, és tényleg ÉL a garancia, amit vállal rá! (saját tapasztalat!)
Ez a váz simán emgér ennyit, csak bátorítani tudlak, nagyon szeretem!
180 cm vagyok, és a belsõ lábhosszom nekem is annyi mint Neked.
A vázmérettel ne foglalkozz, honlapon 19,5 van írva, a vázra asszem 19, de ez nem léyneges!

Ez mikori évjáratú váz lehet? Használt eladó Kross Level A10 karbon 19,5" váz ÚJ
184,5 cm-hez és 87 cm körüli belsõ lábhosszhoz jónak tûnne a vázméret. Vajon hogy élhet a 3 év garancia, ha feltételezhetõen "bicajból bontott" a váz? :-) Többi új karbon vázhoz képest egész baráti még az ára.
Amit nem értek még, az a méret. Nem 19-es ez, nem pedig 19,5? Egyik fotón is úgy tûnik, mintha 19" lenne a vázon feltüntetve.



#266
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szia!

Én is akkora vagyok mint te, és egy 19,5 -es A10-es vázat használok 100mm-s stucnival.
Csabi

#267
dom30

dom30

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Egy kis segitséget kérnék,hogy a magaságomhoz
180 cm mekkora váz a megfelelõ?20" esetleg?
A kiszemelt bringa egy Level A6 2011-es.

köszönöm

#268
tamkov

tamkov

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Szia Tamkov!

Ha nem Thule-ban gondolkozon, akkor ezen a linken találsz nagyon jó tartókat baráti áron:
www.autorakerekpar.hu - Kerékpárszállítók


Köszönöm,
a PERUZZO - NAPOLI jónak tûnik a leírás alapján, rákérdeztem egy webshopban hogy jó lesz-e a a bringáinkhoz.
Üdv,
Tamás

#269
tamkov

tamkov

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Nem ragaszkodom Thule-hez, bármi jó ami biztonságosan megtartja a bicajt.
De sajnos nem tudom hogy melyiknek van olyan befogópofája ami jó a vázhoz.
Nem akarok úgy rendelni, hogy nem biztos hogy jó.
Gondoltam hátha valaki használ itt olyant ami bevált.
Tamás

#270
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Szia Tamkov!

Ha nem Thule-ban gondolkozon, akkor ezen a linken találsz nagyon jó tartókat baráti áron:
www.autorakerekpar.hu - Kerékpárszállítók



Sziasztok!
Szeretnék a kocsira bringatartót venni.
Tetõre akarom, mivel a kocsi már nincs túl jó állapotban és szeretném ha más kocsira is jó lenne.
A3-as bicajhoz mit ajánlatok? Ahogy néztem sokféle befogó pofás tartók vannak.
Állítólag jobbak amik elsõ kerék nélkül rögzítik, de nem szívesen szedegetném ki a kereket ha nem muszáj.
Köszönöm.
Tamás


[highlight] The bike way of life [/highlight]


#271
tamkov

tamkov

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!
Szeretnék a kocsira bringatartót venni.
Tetõre akarom, mivel a kocsi már nincs túl jó állapotban és szeretném ha más kocsira is jó lenne.
A3-as bicajhoz mit ajánlatok? Ahogy néztem sokféle befogó pofás tartók vannak.
Állítólag jobbak amik elsõ kerék nélkül rögzítik, de nem szívesen szedegetném ki a kereket ha nem muszáj.
Köszönöm.
Tamás

#272
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Egy kérdés: akinek Thun monoblokkja van azoknak nincs vele probléma, csak azért kérdezem mert Sleek kolléga(kb.20km után) és én is hamar(kb.400km) kidobtam. Helyette Shimano-t vettem és olyan csendesen lehet vele menni mint KITT lopakodó üzemmódban! :D

#273
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
2011-es váz! ;)

#274
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Ez mikori évjáratú váz lehet? Használt eladó Kross Level A10 karbon 19,5" váz ÚJ
184,5 cm-hez és 87 cm körüli belsõ lábhosszhoz jónak tûnne a vázméret. Vajon hogy élhet a 3 év garancia, ha feltételezhetõen "bicajból bontott" a váz? :-) Többi új karbon vázhoz képest egész baráti még az ára.
Amit nem értek még, az a méret. Nem 19-es ez, nem pedig 19,5? Egyik fotón is úgy tûnik, mintha 19" lenne a vázon feltüntetve.

#275
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Elindult a KROSS óriásplakát kampánya Budapesten:
https://fbcdn-sphoto...947506273_n.jpg

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#276
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Ím' az új KROSS Level B+ Carbon 29er:
http://kross.hu/imag...carbon-29er.jpg

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#277
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Köszönöm a választ!
Az ismerõsnek május elejére-közepére lesz meg rá úgyis a keret...

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#278
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

Üdv exxpert!
2012-es Kross evado 2.0 180 cm-es magassághoz kapható már/még?


Szia TripleB!
Nem tudom, hogy ki az, akinél jelenleg van készleten...
(Ha nem egy általad preferált bringaboltban szeretnéd megvenni, akkor esetleg itt érdemes próbálkozni: Kerékpár Webshop - Kerékpár Webáruház | Bicikli Webshop | Kelly's | Merida | Gepida | Magellan | Fitness termékek)
Mi kifogytunk, de 1-2 hét múlva újra leszünk töltve...


Sziasztok!
Végre ma kezemhez kaptam az új LevelA6-osomat. Eddig még csak a boltból hazafele vezetõ 20 km van benne, de le vagyok nyûgözve. Az egész bringa gyönyörû, és nagyon egyben van, az alkatrészek teszik a dolgukat rendesen. Nem bántam meg, hogy emellett döntöttem. Menettapasztalatok késõbb. Kép megy facebookra. :)



Jó döntés, használd egészséggel!!!
És köszönjük a Facebook-os képeket!!!
;)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#279
matetok

matetok

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!
Végre ma kezemhez kaptam az új LevelA6-osomat. Eddig még csak a boltból hazafele vezetõ 20 km van benne, de le vagyok nyûgözve. Az egész bringa gyönyörû, és nagyon egyben van, az alkatrészek teszik a dolgukat rendesen. Nem bántam meg, hogy emellett döntöttem. Menettapasztalatok késõbb. Kép megy facebookra. :)

#280
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Üdv exxpert!
2012-es Kross evado 2.0 180 cm-es magassághoz kapható már/még?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy