Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pro Tour, Grand Tour stb. versenyek, hírek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
479 hozzászólás a témában

#81
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

[OFF]
Válasz:
1. De. (A legtöbbnek talán mindegy, de vannak, akik kényesek a fölszerelésükre, ahol szabad, a magukéval mennek, pl. Philippe Gilbert (amúgy Campa :) ).)


nem errol beszeltem.

2. Nem. Nem azt mondtam, amit cáfolsz, hanem, hogy (lefele (is)) gyorsan neki lehet rugaszkodni Campával. Sõt, gyorsabban, mint akármi mással. DI2-vel meg könnyebb fölfele váltani, no meg általában váltani. SRAM meg sokak szerint a legergonómikusabb. Lehetne folytatni - de mindezeken tényleg csak kicsit múlhat egy verseny.[/OFF]


de konyorgom mi az hogy gyorsabban neki lehet rugaszkodni? te elhiszed a marketingrizsat a katalogusban hogy 13.58%-kal merevebb mert mittudomen CNC ureges kovacsolt lezergravirozott karbonbol van? meg kulonben is ha hajlik a vaz mint a kolbasz akkor nem mindegy hogy milyen merev a hajtomu? meg meg meg... ?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#82
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Tényleg, verseny... :). Láttam már kézenfogva bekarikázó versenytársakat, s ha Evans vitte föl õket, meghagyhatták volna a helyén (figyelsz, Frænky :) ?). Mindegy, van még három szakasz.


Ez teljesen más helyzet. Itt ez volt a taktika, Frank nem mehetett, az volt a dolga, hogy utazzon hátul és ha tudja szakítsa le végén a fáradó Evanset, õ ugyanolyan ellenfele Evansnek, mint Andy. Holnap õ fog támadni (ha tud), mivel Andy rendesen elfáradt ma.


A sebesség mindent megold.

 


#83
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás

Elõször én is néztem, hogy "mi a ... van?", miért csak Evans vezet, senkinek nem érdeke ez, aztán késõbb látszott a többiek mozgásán, hogy nem tudtak volna vezetni. Szerintem Frank Schleck sem bírta volna sokáig ha elöl kell mennie a szélben. A hogy volt képe dolgot nem értem, ez kerékpárverseny.

Tényleg, verseny... :). Láttam már kézenfogva bekarikázó versenytársakat, s ha Evans vitte föl õket, meghagyhatták volna a helyén (figyelsz, Frænky :) ?). Mindegy, van még három szakasz.

#84
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Még annyit a mairól, hogy nem értettem, hogyhogy Evans vezette végig az üldözõ bolyt, miért nem váltották a többiek - legalább a legutolsó km-ig? S ha már õ vezette - azaz többet dolgozott, mint a többi-, hogy volt képe Frank Schlecknek az utolsó métereken megelõzni?

Elõször én is néztem, hogy "mi a ... van?", miért csak Evans vezet, senkinek nem érdeke ez, aztán késõbb látszott a többiek mozgásán, hogy nem tudtak volna vezetni. Szerintem Frank Schleck sem bírta volna sokáig ha elöl kell mennie a szélben. A hogy volt képe dolgot nem értem, ez kerékpárverseny.


A sebesség mindent megold.

 


#85
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Még annyit a mairól, hogy nem értettem, hogyhogy Evans vezette végig az üldözõ bolyt, miért nem váltották a többiek - legalább a legutolsó km-ig? S ha már õ vezette - azaz többet dolgozott, mint a többi-, hogy volt képe Frank Schlecknek az utolsó métereken megelõzni?


Szerintem Frank Schleck kivételével nem is tudtak volna menni.

#86
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
Még annyit a mairól, hogy nem értettem, hogyhogy Evans vezette végig az üldözõ bolyt, miért nem váltották a többiek - legalább a legutolsó km-ig? S ha már õ vezette - azaz többet dolgozott, mint a többi-, hogy volt képe Frank Schlecknek az utolsó métereken megelõzni?

#87
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Voeckler szimpatikus gyerek, de esélye sincs, még ha tartaná is magát holnap (az utolsó hegyen nem fogja), akkor sem nyerhet, mert az idõfutamon kap legalább 2 percet. Én Evans-nek szurkolok, valahogy a Schleck testvérek nem szimpatikusak.

Az nagyon nagy lenne, ha holnap megvédené a sárgát és szombaton bejönne a második helyre.

Én ma marhára szurkoltam Voecklernek, de nem hiszem, hogy valaha is szimpatikusnak fogom találni.

Én is így vagyok vele. A francia filmek jutnak róla eszembe, azokkal a furcsa fejû színészekkel.


A sebesség mindent megold.

 


#88
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Én ma marhára szurkoltam Voecklernek, de nem hiszem, hogy valaha is szimpatikusnak fogom találni.

Feltöltött kép

#89
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Voeckler szimpatikus gyerek, de esélye sincs, még ha tartaná is magát holnap (az utolsó hegyen nem fogja), akkor sem nyerhet, mert az idõfutamon kap legalább 2 percet. Én Evans-nek szurkolok, valahogy a Schleck testvérek nem szimpatikusak.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#90
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
[OFF]

... látszott, hogy milyen gyorsan neki lehet rugaszkodni Campával...

Válasz:

mert szerinted nekik aztan nem ugyan mindegy hogy a legujabb sram/shimano/campa szett van alajuk rakva? ne mar...

1. De. (A legtöbbnek talán mindegy, de vannak, akik kényesek a fölszerelésükre, ahol szabad, a magukéval mennek, pl. Philippe Gilbert (amúgy Campa :) ).)
2. Nem. Nem azt mondtam, amit cáfolsz, hanem, hogy (lefele (is)) gyorsan neki lehet rugaszkodni Campával. Sõt, gyorsabban, mint akármi mással. DI2-vel meg könnyebb fölfele váltani, no meg általában váltani. SRAM meg sokak szerint a legergonómikusabb. Lehetne folytatni - de mindezeken tényleg csak kicsit múlhat egy verseny.
[/OFF]


Sem Contadorra, sem Voecklerre nem fogadnék. Bár A. Schlecknél Voeckler állítólag jobb az idõfutamon - no de Cadel Evans még jobb.
Holnap (Alpe d'Huez) legalább olyan nehéz lesz, mint ma: kevésbé megerõltetõ, de éppezért (még...) gyorsabb, jó sok lejtõzés a végsõ híres 21 fölfele hajtûkanyar elõtt.

#91
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

A sárga trikó megtartása majd regenerálja. Egy nyélen menõ Evans-el tartotta a lépést a Tour király szakaszának a király hegyén és 2 perccel rövidebb idõ alatt ment fel, mint a Schleck gyerek. Én is ebben reménykedtem Contadornál, de akkor nem szakadt volna le Evansékról, szerintem most ennyi volt benne.
Nem itt, hanem a Giro-n volt csúcsformában (de ott nagyon), itt bukásokba keveredett, fáj a lába és úgy sem lehet jó tekerni, hogy az ügyének a tárgyalása fenyegetõen közeledik.


Ha Voeckler holnap tudja tartani magát akkor meglesz neki a Tour, drukkolok neki! Ha nem is õ akkor legalább Evans nyerjen, ne Slekk. Contadornak sajnos nem volt túl jó Tourja, de majd jövõre!:)

#92
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
A sárga trikó megtartása majd regenerálja. Egy nyélen menõ Evans-el tartotta a lépést a Tour király szakaszának a király hegyén és 2 perccel rövidebb idõ alatt ment fel, mint a Schleck gyerek. Én is ebben reménykedtem Contadornál, de akkor nem szakadt volna le Evansékról, szerintem most ennyi volt benne.
Nem itt, hanem a Giro-n volt csúcsformában (de ott nagyon), itt bukásokba keveredett, fáj a lába és úgy sem lehet jó tekerni, hogy az ügyének a tárgyalása fenyegetõen közeledik.

#93
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
nem csípem shleckéket,de ez a húzás briliáns volt!
mondjuk ahogy voeckler küzd simán megérdemelné a gyõzelmet.én pont ezért neki szurkolok!kiváncsi lennék milyen módszerrel regenerálódik azután,hogy a célban majdnem leesett a bringáról.
azt azért nem szabad elfelejteni,hogy a giro-t több mint 6 perccel nyerte contador.még azt is el tudnám képzelni,hogy ez altatás és mindent az utolsó hegyre és a tt-re tesz fel.
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#94
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Köszi, úgy is jó, majd megbeszéljük.

#95
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Úgy látom ez nem az õ tour-ja lesz. Majd jövõre, most kap egy esély a nyeretlen kétéves is, de remélem Evans két másodperccel megveri!:D
Holnap nagy menet lesz, kár, hogy nem látom. Valaki nem tudja felvenni és dvd-n elhozni nekem a 24h-ra?


Én mindenképpen felveszem, mivel délutános vagyok. Kiírhatom DVD-re is, de inkább majd gyere át és nézd meg native HD-ben a teljes szakaszt.:)


#96
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Úgy látom ez nem az õ tour-ja lesz. Majd jövõre, most kap egy esély a nyeretlen kétéves is, de remélem Evans két másodperccel megveri!:D
Holnap nagy menet lesz, kár, hogy nem látom. Valaki nem tudja felvenni és dvd-n elhozni nekem a 24h-ra?

#97
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

nálam Voeckler a király.


kicsi rá az esély de megérdemelne egy dobogós helyet
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#98
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

Õszintén? Szerintem pár percig. Tudom, hogy a hazai jobb versenyzõk mennyivel gyengébbek, mint a kintiek és én is sokkal gyengébb vagyok a hazai versenyzõknél.

milyen optimista vagy :)
köszönöm, még nagyobb önbizalommal megyek hétvégén zánkára :D
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#99
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Hol vagy Contador? :)
Holnap nagy harc lesz.


A sebesség mindent megold.

 


#100
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Ez kegyetlen volt! Schleck nagyot ment, de nálam Voeckler a király.