Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube tulajdonosok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
246 hozzászólás a témában

#101
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Szerdán érkeznek majd meg a 203-mas tárcsák, hozzá való adapterek és 2szett fékbetét... Már várom a futárt :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#102
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Pénteken találkoztam miskolcon egy Cubos-sal, szepy nem te voltál az véletlenül???

Boci köszi!!!
A telóhoz meg sok sikert!!!
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#103
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szia Mindenki! Látom pörögnek az események!

Máté, priviben ment az infó!
Puzsi, grat a cajgához!
Kavics, grat az érettségihez!

Nos, mostanában én is keveset brinyóztam, a Dunamarcit lenyomtam, de utána szervízbe került a kincsem, és kiderült, hogy a villa végleg megadta magát. Van benne hátrafelé egy enyhe hajlás, ez sajnos pont ahhoz elég, hogy nem mozog rendesen a becsúszóm. Most intézkedem a garis ügyben, mert ez már ilyen volt azóta, hogy nálam van a gép. Állandóan szenvedtem a villával. :(((
Tegnap óvatosan mentem vele betonon egy 80 km-ert fel Pap-rétig, de mintha merev villával mentem volna végig, alig mozgott, úgy mint szokott, és be is ült picit.
Remélem intézni tudom a garit, mert most nincs zsé újra.
Augusztus elején megyek nyaralni, megnézem párommal a U2-t Zágrábban, aztán irány a tengerpart!
" A Cube el van vetve! "

#104
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Sziasztok. Ez már a vég. Még 10 percig van netem. Nem tudom hirtelen mit csináljak. Majd lesz megint, de nem tudom mikor. Majd tekerek helyette sokat. Sziasztok, és jó tekerést nektek is! Jó forumozást!

pááááááááááá.... :P

#105
Szepy2884

Szepy2884

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Valamelyik képfeltöltõ oldalra feltölt, link beszúr, problem solved.

Az igéret szép szó, de az elkelkáposztalaníthatatlaníthatatlanítottság még szebb :D


#106
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Elõkerült a digi!!! Sajnos ide nem sikerült feltenni, de a myvip-es adatlapomon meg lehet tekinteni :)

név:

Puzsár Péter
Puzsi The No.1
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#107
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Am nem tudja valaki, hogy a dart 3-nál a torának nagyobb-e a távolsága a két becsúszó szár között??? :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#108
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Köszi szépen!!! Igyekszem elõkeríteni a gépet és csinálni egy napfényes fotót róla!!! Addig is csak enyi marad nektek belõle :) :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#109
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

A Új kockárol, csak így sikerült képet fel rakni... De még mindig nem az igazi, mert még mindig nincs meg a digi... Nagyon elrakhattam, mert már 100 szor felturtam a szobámat érte...


Elsõ pillantásnak ez is jó!
Látszik így is, hogy szép nagyon! :)
De persze egy jó géppel, egy jó kép szép napsütésben még
sokkal jobb lesz!
Minden esetre gratulálok hozzá!!!
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#110
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
A Új kockárol, csak így sikerült képet fel rakni... De még mindig nem az igazi, mert még mindig nincs meg a digi... Nagyon elrakhattam, mert már 100 szor felturtam a szobámat érte...
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#111
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Miért, le kellene szállni???


Le bizony! Zebrán csak tolva a binyiglit. Kresz szerint.
Kivéve azt az esetet, amit VV írt. Mondjuk ez a tény engem részben
mentesít bûneim alól, mert jópár helyen, ahol menni szoktam már van
ilyen zebra mellé felhúzott kerékpár sáv. :)
Sisak az nekem is az év elejére volt tervezve, de a gazdasági vv-ra
(mármint világválság, nem az elõbb említett VV kolléga) való tekintettel
ez elmaradt. Sajnos majdnem pont annyival van idén kevesebb zsé,
mint amennyit tavaly a bringára költöttem. Így ez idén elmarad.
Aztán majd meglátjuk mi alakul.

Puzsi:
Még mindig nem láttunk képet a szép új Kockádról! :D
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#112
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
2009-es évjárat és fehér piros :) Nagyon király!!! Már csak a teló ügyben kell egyesztetni egy szerelõvel és makulátlan lesz :)
Eredetihez képest, anyi változtatás történ, hogy a 3. tányér le lett cserélve 44-röl 48-ra és egy Ritchey comp 400-as nyeregcsõ került bele...

A nagyobb tányér, azért kellett, mert sokat megyek aszfalton, ugye míg beérek miskolcra maga csak az egy jó 20-as... 35-40-nél meg már igen pörgetni kellett a másikat... Ezzel pont jó!!!

A hosszabb nyeregcsõ meg azért, mert nincs tovább kihúzva mint a másik, csak így több van bent a vázban és így merevebb ha jól tudom... Így megelõzve az ismételt repedést...
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#113
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A KRESZ szerint zebrán csak áttolni lehet a kerékpárt, kivéve, ha mellette/rajta kijelölt kerékpár sáv van.


#114
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Miért, le kellene szállni??? Nekem még semmim sincs, fényvisszaverõ, mellény, lámpa, sisak, kesztyû, gatya... Majd egyszer... talán. Addig meg vigyázok :P Egy sisakot azért legközelebbi komoly túra elõtt majd veszek. Sajna nem teljesen fekete, hanem piros-fekete, de 3000 Ft. Jobb mint a semmi, nem?

#115
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás

Sajnos nem volt és még nem is lesz egy darabig olyan jó idõ...
... az érettségi jó lett, mindkét szóbali hibátlan.


Kavics:
Gratula, ügyes fijjú vagy! :D
Talán jövõ héten már jó idõ lesz. Hacsak addig el nem most mindent
az esõ. Mivel ugye aszályos évnek minõsítették az ideit a termelõk
kisebb nyomására. Azóta folyamatosan esik...
No de sebaj, majdelmúlikegyszer! :)
Én tegnap, meg ma is binyigliztem kicsit, igaz a mainál 2 percen múlt,
hogy nem ömlött rám az ég. Emiatt az utolsó lámpás keresztezõdésnél
úgy mentem át a zebrán, hogy nem szálltam le a kerékpáromról.
Ja és csengõ, meg bíbornarancsvirág (vagy milyen) színû fényvisszaverõ
prizma sincs a kerekeimen. Viszont lámpáim voltak! Itthon a polcon.
Szánom-bánom.
:)

UI: Na jó, bevallom, sose szállok le róla egy zebránál sem...
Viszont elõvigyázatos vagyok! Komolyan!
:)
Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#116
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
Melyik évjárat és milyen színü?

CUBE... your life!!!


#117
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Há há meg van az új vázam :) :)

Egy LTD PRO Lett!!! Nagyon szépen nézki!!! Am valaki teló ügyben nem tudna segíteni???
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#118
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Én tegnapra terveztem h megyek tekerni a bakonyba, csak én meg a bringa, reggel elmegyek, aztán majd hazaérek v.mikor. Sajnos nem volt és még nem is lesz egy darabig olyan jó idõ, nem mintha ez akadály volna, de mégiscsak kikapcsolódni mentem volna. Vége mindennek, az érettségi jó lett, mindkét szóbali hibátlan. A végeredmény angol: 96% (150/144 pont) infó meg csak 87%, igaz azzal amúgy se akarok mit kezdeni, de legalább lehet így igényelni az ECDL 7 modult, ami jó ha van. Most így esõbe csak lógok mindenfele, de remélem h hamarosan lesz alkalom menni Bakonyba :)

#119
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Jaj de irigyellek titeket, ti tudtok Cube-zni... Mondjuk én is már nem sokára fogok tudni újra :) Holnap vagy holnapután kész a Cubem :) Már alig bírom kivárni...
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#120
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
Sziasztok
Felköltöztem pestre, elkezdem a melót is biciklizni nem nagyon voltam még sajna nem is tudom hogy mere induljak el, párszor felmentem a várba meg a városba nyomtam egy két kört Margit sziget
jó szokatlan pest miskolchoz képest nem is gondoltam voln a hogy ennyien bicikliznek.

Boca késön néztem fel pont szabad voltamm most hétvégén elmentem volna szivessen mondjuk az idö nem volt épp nagyo tuti. Meik bicikli boltba érdemes menni pesten? XIV - be lakok a stadionoknál, de láttam már egyet kettöt az egybe is ahol melozok Küllöket akarom meghuzatni meg lassan vásárolni pár dolgot Ha tudsz valami jo boltot ami egész olcso meg értenek is hozzá majd ird már le.

CUBE... your life!!!