Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube tulajdonosok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
246 hozzászólás a témában

#81
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Elkezdõdött a suli, így innen töl nekem csak a hétvége szabad... De akkor benne vagyok, akár téli menetben is benne vagyok, már a fejembe megvannak a házi szöges gumi tervei!!! :) :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#82
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
Mostmár valamikor télleg össze kéne valamikor futni Boca. Nem tuom te hogy melozol, vagy mikor érnél rá Szerintem patent lett a fehér telo:) :$

Puzsi nem tuom valamikor lehet h kéne szabit kivennem de még nem tuom sajnos, pedig már szétnéznék szívesenn a Bükkbe.

CUBE... your life!!!


#83
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

A srác azért irta mert nem éppen egy cc felni amit beleraktam viszont a súlyomhoz képes pont ilyen kell ha belemegyek egy kis gödörbe ne törjön meg a kerék
amugy az eredeti felni ami benne volt alig volt könnyebb ennél csak az szar minõség volt ez meg kicsit jobb


Nekem is ilyenem van!!!! Mármint felni!!! Szerintem is oké a cucc, én inkább a fehér telót vélem soknak. Én is gondolkoztam, rakjak-e bele fehéret, de valahogy nekem nem illett a képbe! DE izlések és pofonok, amúgy zsír lett!
Grat
" A Cube el van vetve! "

#84
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Máté 85 haza jött a kockám, te mikor jösz haza??? :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#85
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Rendben, majd ha visszajön szervízböl a kicsikém, mehetünk egy kört!!!
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#86
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
:D
Jelenleg pesten vok de ha hazameek miskolcra elmehetnénk tekerni egyet puzsi

CUBE... your life!!!


#87
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Igen, ez fr/am felni, de szerintem nem árt ha erõsebb a cucc a kelelténél... Éjjenek a mázsa körüli riderek!!!! :) :) :) :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#88
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
A srác azért irta mert nem éppen egy cc felni amit beleraktam viszont a súlyomhoz képes pont ilyen kell ha belemegyek egy kis gödörbe ne törjön meg a kerék
amugy az eredeti felni ami benne volt alig volt könnyebb ennél csak az szar minõség volt ez meg kicsit jobb

CUBE... your life!!!


#89
pufadtkavics

pufadtkavics

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Szerintem is jól néz ki. Nem tom mi illene jobban hozzá ha nem ez :P

#90
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
Köszi

CUBE... your life!!!


#91
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Szerintem nagyon királyul néz ki!!!
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#92
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
súlyom miatt tettem bele (110+)

CUBE... your life!!!


#93
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Jajj, mit vétett szegény AIM, hogy felniügyileg így elbántál vele. Nem illik bele. Nagyon nem.

#94
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Átalakult

CUBE... your life!!!


#95
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Hali ha tiszaújba jártok, gyertek el 23-án Nemesbikkre, mert ott lesz egy amatõr motocross pályán rendezett mtb verseny, a szórakozás garantált!!! Többi a http://www.kerekpar....php?topic=849.0 linken található!!!
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#96
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Augusztus 18-án jövök haza Horvátból. Utána készülõdés ezerrel a 24 órásra.... persze csak akkor megyek, ha párom anyja késöbbre szervezi a szülinapjára szánt Törökországi utat, de akkor is edzek. Aug 20 és szeptember 11 közt 960 km-ert kell tekernem, már készítettem egy edzéstervet is! Ja és megcsalom a Cube-ot, mert lesz egy egysebi "SS" kerékpárom, de az Magellán vázra épült.....:( Viszont szép az is, azzal járok majd melóba.
Vigyázzatok magatokra, tekerjetek ezerrel, az augusztusi bükki tekerés még mindig áll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
" A Cube el van vetve! "

#97
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Jól hangzik, de sajnos most még nem tudom, hogy hogyan alakul
az a hétvégém.
Minden esetre ha összejönne, jelentkezek!
:)

Sziasztok!

Remélem augusztus végére meglesz a telóm! Valakinek lenne kedve egy kisebb bükki túrához? Augusztus 20-i hosszú hétvégén megyek le párommal Tiszaújba, onnan meg nincs messze se Miskolc, se a Bükk!


Tom
Csak simán 1x. Max 2x. :)

#98
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok!

Remélem augusztus végére meglesz a telóm! Valakinek lenne kedve egy kisebb bükki túrához? Augusztus 20-i hosszú hétvégén megyek le párommal Tiszaújba, onnan meg nincs messze se Miskolc, se a Bükk!
" A Cube el van vetve! "

#99
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
DE DE DE DE DE DE!!! :) Anitával pont jüttünk haza jávorrol :)
Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#100
Szepy2884

Szepy2884

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás

Pénteken találkoztam miskolcon egy Cubos-sal, szepy nem te voltál az véletlenül???


Arra én is emlékeznék, hacsaknem elsuhantunk egymás mellett :) Apropó valami kezd rémleni! Véletlenül nem a Kis Ernõ-Andor elágazásában volt? Mintha intettem volna egy kockásnak :)

Sajnos sokaknak tetszik ez a márka és már kezd elterjedni :o

Az igéret szép szó, de az elkelkáposztalaníthatatlaníthatatlanítottság még szebb :D