Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kerékpárlopás megelõzési ötletek


  • Lezárt topik Lezárt topik
326 hozzászólás a témában

#81
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

nekem van egy jobb
senkinek ne adjátok oda...abból baj nem lehet

Pontosabban, csak annak adjátok oda akinek az asszonyt is kölcsönadnátok! :D
..vagyis tényleg senkinek. De attól még bármelyiket ellophatják. :chin:



Egyébként kerékpár lopás ellen a legjobb megoldás:
Nem szabad eltávolodni tõle egy méternél távolabbra!
Ha ott kell hagyni akkor egy gusztustalan lepukkant bringával kell menni amitõl más is undorodik.
Ha valaki jó bringával akar menni bevásárolni akkor vállalni kell a veszteség esélyét ami mostanában egyre nagyobb.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#82
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Egy jótanács: soha ne adjátok a bájkot alkoholistának, mert az eladja 1 liter borért (anyám exélettársával jártam így)

nekem van egy jobb

senkinek ne adjátok oda...abból baj nem lehet
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#83
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
hallod eczi, most mi lesz? veszélyeben vannak a gépeink, saját magunktól :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#84
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
hubaz...

#85
aquark

aquark

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Egy jótanács: soha ne adjátok a bájkot alkoholistának, mert az eladja 1 liter borért (anyám exélettársával jártam így)

#86
Darky4e

Darky4e

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Hát én csak most olvasgattam fórumot és idetaláltam gondoltam poénból megosztom saját véletlen megoldásomat hátsó kerék lopás ellen! Csúszópapucsos vázam van azaz egy '08as NS capital és úgy van benne a hátsó agy,hogy a láncot meglazitani se lehet láncbontó nélkül mert koppon van és nem lehet leszedni! Nemhogy a tolvajok,de még én a haverokkal se tudtam leszedni 10 perc alatt több emberes segitséggel! Láncbontó csak nincs a tolvajnál!Nekem 1 oxford láncom van eddig tökéletessen bevált 1-2* már akarták elvinni kevés sikerrel! Az 1etlen könnyen mozditható dolog a birngámon az az elsõ kerék amit egy darab 5ös imbusszal ki lehet kapni ha ügyes az illetõ mert teljessen ki kell csavarni mivel van benne 1 átalakitó! Mondjuk a szelepsapkáimat el tudná vinni, de abba még nem halnék bele :D
May the force be with you! :afro:

#87
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Nem teljesen mindegy? Ez már a legalja nép legallja megmozdulása!!
Tökmindegy mit csak kárt okozzunk, viszont sose kapják el, még akkor sem, ha rendõség elõl lop. Kisértékû a lopás (és az ember is).

Ride everywhere.

.


#88
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás

kolleganõm mesélte, hogy a héten ellopták a 900 ft értékû, 3 éves, agyonhasznált, alhonga márkájú v féket (csak a hátsót) a bringájáról...



Város?
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#89
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
kolleganõm mesélte, hogy a héten ellopták a 900 ft értékû, 3 éves, agyonhasznált, alhonga márkájú v féket (csak a hátsót) a bringájáról...

#90
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
hajrá, hajrá!!!

http://heol.hu/cikk/189717

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#91
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
hehe :D
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#92
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
bulvár: http://index.hu/poli...ulvar/bici5025/

#93
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
hát ha én -adja isten!- tolvajt fogok egyszer akció közben.....jobb lesz ha elszalad vagy a 44es lánckereket szedik ki belõle....
mindenkit......

#94
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
Hát igen jól elvered és ez után három féle forgatókönyv esélyes 1-es a srác szipogva töröt kezét fogva elsántikál és többet rá se néz bringára(legalább is a tiedre nem) ennek erélye minimális 2-es töröd kezét orrát ö meg húz a korházba látleletér majd jól feljelent súlyos testi sértésért ha rafkos akkor be szervez két havert aki hamis tanuskodik melette és még te cseszel rá de ennek is csak kis valószimüsége van hisz bünözö nem szereti a rendörét 3-as verzió ez a leg valószínüb szépen elsántikál malyd pár nap múlva pár haverral elkap amint a csajoddal andalogtok a parkban és a legjobb esetben csak téged vernek szanaszét pláne ha tudni vélik merre laksz mint a fentebb leirt esetben egyébként mint norbs irja azért megnoszogatta és öt ismerve ez a srácnak böven elég volt:D
:D ...Nem,nem tündérke a kívánság,az kívánság. Térdelj csak le szépen!:D

#95
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Gratulálok, legközelebb majd ellopja MÁS kerekeit. Ez kábé olyan, hogy ha egy ittas vezetõ elgázol a zebrán, s elengeded, mert nem sérültél meg "annyira". Addig ütni az ilyet, amíg meleg, majd mindkét kezét eltörni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#96
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Azt hiszem minden a szerencsén múlik...egy tömbházban lakok esztergomban ahol történt a dolog.történetesen a gépet ott hagytam a földszinten lelakatoltam mert lusta voltam eltenni.Leugrottam a városba 10 percre hogy vásároljak.Úton fütyörészve gyors léptekkel lépkedtem haza amikor egy fiatalember(kivételesen nem brazil) jött felém kezében két kerékkel amik kísértetiesen hasonlítottak az én kerekeimre.Nem általlottam megkérdezni hogy honnan vannak mert "megvenném"mire azt mondta hogy viszi haza mert a kukáknál ki volt dobva.Erre én megkértem hogy tényleg vigye haza és szépen elkísértem a tömbünkbe és ha már a kezében volt akkor meg is kértem hogy tegye vissza a kerekeimet a helyére miútán kicsit noszogattam.Aztán magamsem tudom miért hagytam nagyobb sérülések nélkûl hogy távozzon.Ami érdekes volt hogy a kerék nem gyorszáras volt hanem menetes ami ráadásul jól meg is volt húzva.Hogy ezeknek a tolvajoknak honnan akad mindíg kéznél v.mi szerszám nem tudom de el voltam csodálkozva.Nos azóta vettem gyorszáras felniket és a haverok tanácsára olyat aminek saját kulcsa van és más nem jó bele.Azóta is megvan a kerék bár a próbálkozások nyomai egyértelmûek...........asszem legközelebb már nem leszek ilyen elnézõ ha tolvajt fogok............

#97
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Hát igen no, ha jól emlékszem azt a gyereket, már párszor megkergették hasonlók miatt.
Az, hogy becherpiget szidják és anyázzák, no az már egy kicsit túlzás.
Bazz nála tisztább embert nehéz találni.
Ha meg voltam ekkora fasz, hogy lenyúltam egy ismerõs kerekét (nekem ez elképzelhetetlen)
akkor, azonnal viszem vissza személyesen, és bazz egy láda sört is minimum tolok neki, bocsánatképp, nem gyere el érte satöbbi.
És örülhet, hogy még (ismétlem még) nem koncolták fel.
kcsg

Ride everywhere.

.


#98
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
azért ez nem semmi, ha bebaszik és lenyúlja a két kerekem nehogy már megsértõdjön, nem mondom én biztos nem blogba irogatnék utánna, de hogy amikor találkozunk a
-jól megbántam
-remélem is!

után, nehogy én legyek már a fasza gyerek aki most megbocsát mert az milyen férfias és emberi tulajdonság!
futár? te is? és ilyet teszel még ha alkohol hatása alatt is?
hát lehet eltörném a kezét, de, hogy ott helyben po*án verem az biztos!
elképesztõ! ha egy nemzetiségi egy csöves egy pénzsóvár lenyúlja az egy dolog, de hogy egy futár! hát azt kívánom neki hogy minden héten lopják el valamilyét a bringájáról!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#99
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
volt itt ilyen megölünk minden tolvajt ötlet

http://alleycat.hu/b...tolvaj#comments a postban benne a telefonszám..hajrá!
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#100
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
igen... hát ezt írtam is... ezért írtam azt is, hogy kár, hogy ezt a mutatványt nem lehet U-lakattal megcsinálni...